У МОЗ заявили, що Україна невдовзі вийде з «зеленої» зони

Через погіршення епідемічної ситуації найближчим часом Україна може вийти з «зеленої» зони

У МОЗ заявили, що Україна невдовзі вийде з «зеленої» зони

Через погіршення епідемічної ситуації найближчим часом Україна може вийти з «зеленої» зони.

Про це в ефірі програми «Сніданок з 1+1» сказав головний державний санітарний лікар Ігор Кузін.

За його словами, ситуація із захворюваністю на COVID-19 погіршується  в переважній кількості областей.

«Ми вже бачимо, що найближчим часом Україна все ж таки вийде з зеленої зони, і ми будемо вимушені запровадити саме жовту зону, де більш жорсткі обмеження по відвідуванню масових заходів або відвідуванню спортивних залів. Але кожна нова зона, наприклад, жовта або помаранчева, покликана не допустити тотального локдауну в країні, тобто переходу до червоної зони», – зазначив Кузін.

Водночас чиновник наголосив, що чіткої дати запровадження локдауну наразі немає. Він наголосив, що перехід до червоної зони епідемічної небезпеки може статися не раніше листопада.

«Якщо ми будемо казати про червоний рівень епіднебезпеки, то на моє переконання він буде не раніше, ніж листопад місяць», - підкреслив головний державний санітарний лікар.

Освіта.ua
06.09.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Xayc
Україна невдовзі вийде з «зеленої» зони - однозначно стадионный бол-малчик Комикадзе пересоснуло у Kозломойского и скоропостижно жестоко самоубивается раньше одного срока ради другого.
Xayc
Разделили людей и гуманоидов по мовах, по месту рождения, по планах, по выборах, по оценках, по доходу, по телячей покладистости, по евро-толестастости, по масках, по вакцинах, по цветах, по зонах - и теперь властно опайте хоть по десять сразу во все дыры, но постепенно, чтобы жаба не выпрыгнула из кипятка.
танюша
мені дуже цікаво,чи довго чернівецька область буде в оранжевій зоні. скоріше за все,до червоної зони дуууууже близько