Мінфін та профспілка напрацюють механізм фінансування освіти

Мінфін готовий напрацьовувати механізм фінансування, який забезпечить добробут громадян

Мінфін та профспілка напрацюють механізм фінансування освіти

Міністерство фінансів спільно з роботодавцями та профспілками готове напрацьовувати такий механізм фінансування, який би забезпечив добробут та захист громадян.

Про це сказав заступник міністра фінансів Роман Єрмоличев за результатами зустрічі з представниками профспілок та роботодавців, у ході якої було обговорено питання формування основних показників держбюджету 2022 року.

За його словами, підготовка проекту Державного бюджету України на 2022 рік здійснюється в умовах обмеженого фінансового ресурсу з урахуванням необхідності підготовки збалансованого та реалістичного проекту.

«Відбулись дискусії з головними розпорядниками бюджетних коштів щодо визначення пріоритетних напрямів фінансування. Один із головних пріоритетів – це обороноздатність країни, фінансування медицини та підняття заробітних плат медикам. Плануємо на наступний рік закласти по зведеному бюджету на рівні 4,5% ВВП на охорону здоровʼя», ‒ повідомив заступник міністра фінансів.

Також у Міністерстві фінансів повідомили, що під час наради обговорювались основні аспекти державного бюджету на 2022 рік, зокрема, питання формування механізму обрахунку заробітної плати педагогам.

Освіта.ua
03.09.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
ТТ
Профспілка - це безкорисна організація на сучасному етапі, яка утримує сотні дармоїдів за рахунок внесків. А про Мінфін навіть нема чого говорити, все і так очевидне!
народний вчитель
А ДЕ ТУТ ПРО ОСВІТУ? Чи тут як у анекдоті - хто винен - невістка? так її ж не має. - так он же халат висить.
Вчитель
Напрацюють як кіт на глині /