МОН зацікавлено в інструментах спонукання до вакцинації

Міносвіти зацікавлене в розробленні інструментів, які б спонукали педагогів до вакцинації

МОН зацікавлено в інструментах спонукання до вакцинації

Міністерство освіти і науки дуже зацікавлене в розробленні інструментів, які б спонукали педагогів до вакцинації.

Про це під час зустрічі з головою Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні Муратом Шахіним сказав міністр освіти Сергій Шкарлет.

За його словами, найбільшою цінністю залишається безпека учасників освітнього процесу.

Наразі ситуація з охопленням вакцинацією вчителів дуже різниться за регіонами. Сьогодні поріг у 65% вакцинованих освітян подолали Житомирська та Київська області. Ще кілька областей мають показники близько 50%.

Найнижчий рівень вакцинації освітян демонструють Запорізька та Волинська області.

«Ми дуже зацікавлені в співпраці щодо розроблення інструментів, які б спонукали до вакцинації педагогів з метою досягнення необхідного рівня охоплення щепленнями в закладах освіти, щоб школи та садки могли працювати у звичному режимі», – зазначив міністр освіти і науки.

Освіта.ua
01.09.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Жжж
Два міністерства бідолаг!.. Не знаєте, бідненькі, що робити маєте?.. Дуже просто: провакцинуйтеся самі в міністерствах і провакцинуйте всіх без виключення працівників ЛІКАРЕНЬ, ІНТЕРНАТІВ ДЛЯ ПЕРЕСТАРІЛИХ І НЕМІЧНИХ, ВСІХ ПРАЦІВНИКІВ УСІХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ !Просто провакцинуйте, а не плачтеся. Досі ви лиш демонстрували вміння освіту розвалювати (закривати класи, понижати ступені, обрізати штати шкіл ) натомість роздули СЯО з різними центрами аналітично-методичного забезпечення..
Вчитель
Запорізька та Волинська області самі розумні бо знають ця вакцинація шкодить більше чим хвороба.
Xayc
Заинтересованы в насильственных способах заставить сделать добровольную вакцинацию? Клоуны достойные своего пзе. Дайте полную проверяемую статистику, потребуйте гарантии с производителей экспериментальных вакцин, назначьте ответственность врачей за побочные эффекты и обеспечьте адекватную медицинскую помощь.
Сергій
Для Xayc: 1. Вакцини вже не експерементальні. 2. До чого тут лікарі до побічних ефектів.
Xayc
Для Сергій: Никакая выборка не сможет выявить то, что проявится лишь спустя 10-15 лет, поэтому все заявления об эффективности и безопасности просто МАРКЕТИНГ, реклама для дуриков. Если гэ замотать в фантик от рошен, и то и другое останется гэ.
Коментувати