В уряді обіцяють збільшити фінансування освіти

Проєкт бюджету на наступний рік передбачатиме збільшення фінансування освіти

В уряді обіцяють збільшити фінансування освіти

Кабінет Міністрів незабаром має передати до парламенту проєкт державного бюджету на наступний рік, який має передбачити збільшення фінансування освіти.

Про це повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

За його словами, держава в 2022 році збільшуватиме фінансування освіти, медицини, соціальних програм, армії.

«Вже незабаром уряд затвердить та передасть до Верховної Ради проєкт державного бюджету на 2022 рік. Як і минулого року, все передамо вчасно, і так само будемо робити ставку на збільшення фінансування освіти, медицини, соціальних програм, армії, економічного зростання та інших важливих напрямів», - сказав прем'єр, відкриваючи засідання.

Освіта.ua
27.08.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Xayc
Повышение на 2 копейки тоже повышение? А на 0 грн 0 коп? Повышение. А на -200 млн? Повышение вниз А на минус весь бюджет? Проектное повышение. И ещё миллион купонов для статистики. А технически всё верно, задумка неплохая.
Тарас
Орду перевіряльників ще більш накормлять.Ніколи ще так важко не було працювати як після реформ Гриневич. Для кожної перевірки гору паперів з фотографіями. Веди щоденник в паперовому і електронному виді. Скільки людей тебе ліля проклинають
xyz
Для Тарас: То які проблеми? Нехай Шкарлет відмінить всю звітність і заборонить додавати до звітності фотографії. Гриневич вже давно немає. А Шкарлет ваш ставленик. Кажіть йому. Він вас послухає. І зробить все так, як ви захочете.
Коментувати
примажорений
Харош підвищувати, вже й так немає куди грошей дівати. Зарплата 4тис. баксів, а ви далі підвищуєте, вистачить.
Jakob
ТакШкарлет же пропонує для всіх сертифікацію..)) тільки ж не думає, що якби вчителі на неї пішли і всім треба було б на ті 20% підвисити зарплату, то грошей у школах не вистачить. І доведеться зрізати престижність..))
небайдужий
А можна без обіцянок? Зробити нормальну зарплату, підняти престиж вчителя!!! Бо ці пусті лозунги вже набридли. Та й освіта котиться вниз... То краще не обіцяти , а зробити!!!
Якось так
Звичайно збільшать фінансування освіти. Чого тільки буде коштувати платникам податків створення нового Президентського університет (стара НАДУ звичайно не підходила новим обличчям слуг і її майно роздерибанили між п’ятьма ЗВО). Між іншим, вже всі отримали президентські стипендії для учасників зовнішнього незалежного оцінювання, які отримали найвищі результати?
Вчитель
Для Якось так: також цікаво, як вони збираються виконувати закон про освіту) рік залишився до того, як запрацює ст. 61 про оплату)
399
Для Вчитель. Пане вчитель, Ви що, з дуба впали? Вони вже так обі...лися, що вірити їм не можна.
Коментувати
народний вичтель
а в кінці буде приписка, - знову перенести на 1 рік введення пункту Закону "Про освіту", що зарплата вчителів = трьом мінімальним зарплатам.
Местный
Опять повышение зарплат министерству и чиновникам...
Местный 1
Для Местный 1: Збільшення фінансування освіти не означає підняття зарплати вчителям. Вони і так по всіх засобах масової інформації трубили, що підняли вже в цьому році на 20%, ще до кінця року піднімуть ще на 10%, а в кінці наступного року ще на 10%. Які молодці. Тільки ми розуміємо , з чим пов’язане це підвищення - з підвищенням мінімалки. І це означає , що в 2022 році нам підвищення не чекати, хоча мінімалка буде підвищуватися. Така турбота нашого уряду!!!
Коментувати