Регіони посилять дотримання протиепідемічних заходів

Про необхідність посилення контролю повідомлені голови регіонів та відповідних підрозділів

Регіони посилять дотримання протиепідемічних заходів

В Україні посилюють контроль за дотриманням протиепідемічних заходів з метою стримання розповсюдження коронавірусної хвороби.

Про це повідомили у Міністерстві охорони здоров'я

За словами міністра охорони здоров'я Віктора Ляшка, про необхідність посилення контролю повідомлені голови обласних державних адміністрації, керівники обласних підрозділів з питань охорони здоров’я, Національної поліції тощо.

«Зараз ситуація із коронавірусною хворобою в Україні контрольована, але ми бачимо тенденцію до зростання і маємо розуміти, що не час розслаблятися. Перемогти епідемію можна, лише докладаючи спільних зусиль. Кожен може носити маски, дистанціюватися від інших і отримати щеплення. Головне — пам’ятати, що ці кроки наближають нас до нормального доепідемічного життя», — наголосив Ляшко.

Він також повідомив, що в умовах пандемії громадяни мають дотримуватися протиепідемічних заходів, визначених Кабінетом Міністрів. Зокрема, носити маски в громадських будинках та спорудах, громадському транспорті, під час проведення масових заходів, дотримуватися фізичної дистанції тощо.

Освіта.ua
19.08.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
адекватні вчителі
Якщо влада вимагає від не вакцинованих ПЛР тестів. Тоді вакциновані приносять довідку про наявність антитіл. Вколена вакцина не є гарантією того, що антитіла будуть організмом вироблені. Це доведено. Так само доведено що у людей які зловживають алкоголем антитіла майже не виробляються. А вже тоді коли у третини вакцинованих, четвертини гарантія. Не буде жодних антитіл. І вся ця заворуха зазнає краху. Подивимося , як влада буде дивитися в очі людям. І чи втримається тоді ця влада.
Кока
Для адекватні вчителі: От пишеш: це доведено. Ким? Тобою в погребі? Якщо ні, то дай посилання
Коментувати
Тарас
Школа основний поширювач зарази - ны дистанції, ні масок. 1500 померлих від ковіду учителів. Негайно переводьте на дистанційне навчання, бо ніяке посилення не допоможе
Дельта
Для Тарас: Позняк, какие страхи, прививка же сделана?
Контра
Для Тарас: Прямо ровно 1000500? Маловато будет. Какая дистанция в классе и закрытом помещении? Какая маска, если только частично может помочь для уже заражённых? Да и какая вообще учёба в холоде, голоде и страхе? Экспериментальная (недоделанная) рививка не предотвращает ни заражение, ни не заражения, вообще ничего. Хотя недоделанным самое оно.
Коментувати