Одну дозу вакцини отримали 14% дорослого населення

За словами міністра охорони здоров’я, половина українців готові вакцинуватися вже зараз

Одну дозу вакцини отримали 14% дорослого населення

Наразі 14% дорослого населення отримали одну дозу вакцини. Водночас принаймні половина українців готові вакцинуватися вже зараз.

Про це у своєму Facebook написав міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко.

За його словами, вакцинальна кампанія в Україні нарощує темпи і найближчим часом МОЗ має вийти на потужності, які близькі до максимальних.

«Кожного тижня ми вакцинуємо більше, ніж за попередній. Наразі 14% дорослого населення отримали принаймні одну дозу вакцини. Такі темпи – це результат нашої спільної роботи, але маємо до чого ще рости. Наголошую, що вакцинація це єдина можливість захисту напередодні можливої нової хвилі восени та початком навчального року», – наголосив Ляшко.

Він також повідомив, що сьогодні проблем з нестачі вакцин немає. Починаючи з липня вакцини надходять в Україну щотижня.

«Прихильність українців до вакцинації поступово росте, принаймні половина українців готові вакцинуватися вже зараз. Нам залишається лише дати їм цю можливість», – зазначив міністр охорони здоров'я.

Освіта.ua
17.08.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
544
Добровольное информирование не подразумевает ни согласие, ни отсутствие последствий. Если вкратце, роль и функции вирусов до сих пор не однозначны. Например, вирусными заболеваниями практически не болеют те, у кого 1) высокий уровень анаферона; 2)активный образ жизни для циркуляции лимфы; 3) генетические особенности, а также косвенные факторы, включая закалку, здоровый образ жизни, внутреннее спокойствие, неглубокое медленное дыхание (медитация) и т.д.
Сергій
Для 544: Якого ще анаферона?
Хаус
Либо человек перепутал с ИНТЕРфероном (белки), либо автоисправление, либо реклама гомеопатического средства-пустышки. Так как остальное имеет смысл, видимо не то слово.
Коментувати
Андрій
Повна брехня. Донька має пройти другу вакцинацію - з понеділка її кормять сніданками, ввечері по телефону говорять, що Moderna є, приїзжає в пункт на наступний день - немає, помилились. І це Дніпро. Гавнюки.
111
Ви, що в сосну вдарились? Ви займаєтеся здоров’ям чи освітою? Для чого мені інформація про статистику вакцинованих на сайті про освіту?
Скрипач не нужен
Для 111: Это намек.
Шева
Як обмовилось (а чи не так?) вже декілька чиновників, короновірус розповсюджується переважно через тестування і вакцини. Таке собі алібі докторів смерть.
Коментувати