Пазли в школі – універсальний методичний інструмент
PR

Пазли універсальні: їх можна збирати індивідуально й у групі, використовуючи на будь-якому етапі уроку

Пазли в школі – універсальний методичний інструмент

Покоління дітей, які не знають життя без YouTube, уже закінчує школу. Але в цих учнів відеоконтент у дитинстві не був у пріоритеті, а також була можливість більше проводити часу зі справжніми іграшками. Новачки ж початкової школи ростуть із смартфоном у руках. Вони легко збирають пазли на екрані планшета, та губляться, коли їм пропонують зібрати картонні, дерев'яні, пластикові деталі в картинку, тому що відволікаються на текстуру елементів, їх форму, вагу.

Головоломки можна й потрібно частіше використовувати в школі, особливо в початковій. Зараз саме час разом з дитиною підібрати цікаві набори, які знадобляться для навчання та дозвілля. В інтернет-магазині Панама можна вибрати шкільний рюкзак, канцтовари, а також головоломки для різного віку.

Пазли – у кожен шкільний рюкзак!

Ігри з пазлами можна використати для вивчення навколишнього світу, іноземної мови, застосовувати, як «місток» для переходу до нової теми. Учителі, які активно використовують цей універсальний методичний інструмент на уроках, задоволені результатом, тому що командна робота зближує учасників, а персональна дарує впевненість, задоволення особистими досягненнями.

Можливі види завдань:

  • назвати іменники – предмети на картинці, визначити рід;
  • визначити слова, що починаються на голосний, приголосний звук;
  • підібрати слова-синоніми, споріднені слова;
  • назвати предмети ужитку, меблі, овочі, фрукти;
  • порахувати тварин, риб, птахів тощо.

З головоломками цікаві й уроки, і перерви. Вони можуть стати прекрасною альтернативою смартфону за умови належної мотивації. Якщо зацікавити молодших школярів, прищепити їм любов до цієї корисної гри, вивчення нових тем завжди буде в радість.

Універсальний інструмент для розвитку дитини

Пазли – універсальний інструмент для розвитку дитини, адже вони:

  • активізують пізнавальну, дослідницьку діяльність;
  • допомагають встановити логічний зв'язок з предметом вивчення;
  • знімають нервову напругу – навіть рухливі і збуджені діти заспокоюються, поводяться спокійно;
  • розширюють рамки програми загальноосвітньої школи, можуть використовуватися в позаурочній діяльності;
  • розвивають посидючість, спостережливість, сприйняття кольорів, а також логічне мислення, пам'ять, уяву, дрібну моторику.

Хіт цього року – круглі пазли. Складання по колу хитромудре, але дуже цікаве. Діти, що вирішили головоломку, можуть бачити зміну дня і ночі, пір року, відправитися в навколосвітню подорож. Матеріал, що вивчається, буде візуалізований і добре засвоєний, тому що в ігровий процес школярі занурюються легко і довго утримують концентрацію.

Освіта.ua
13.08.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів