Вакцинованим українцям можуть послабити обмеження

У МОЗ розглядають можливість послаблення обмежень для вакцинованих громадян

Вакцинованим українцям можуть послабити обмеження

У Міністерстві охорони здоров’я розглядають можливість часткового послаблення обмежень для вакцинованих громадян.

Про це у коментарі Радіо Свобода сказав головний санітарний лікар Ігор Кузін.

За його словами, наразі головною метою Мінохорониздоров'я є вакцинація якомога більшої кількості населення.

«У разі можливого спалаху ми будемо враховувати показники охоплення щепленнями і відповідно до цього приймати ті чи інші рішення. Наразі рано говорити про конкретні умови, але ми точно розглядатимемо можливість часткового послаблення обмежень для вакцинованого населення», – зазначив Кузін.

Водночас за інформацією міністра охорони здоров'я Віктора Ляшка, до кінця літа МОЗ планує зробити ще мінімум 4,5 млн щеплень від COVID-19.

Він повідомив, що за липень в Україні зроблено майже 3 млн щеплень від COVID-19, що майже на 250 тисяч більше, ніж за всі попередні місяці кампанії з вакцинації загалом.

«До кінця літа маємо зробити ще мінімум 4,5 млн щеплень. Тобто збільшити липневе охоплення в 1,5 рази», - зауважив міністр.

Також Ляшко закликав не відкладати щеплення на «після відпустки» чи «після свят», оскільки Delta-штам коронавірусу вже зафіксований в Україні, а вакцинація є єдиним ефективним способом запобігти тяжкому перебігу хвороби.

Освіта.ua
02.08.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Увы Однако
Хотя мне нравится высказывание "Здоровому человеку прививки не нужны, а больному - вредны", но все индивидуально, в меру и при необходимости. Почему всех бездумно не пичкают лекарствами и антибиотиками? Точно также и с прививками. А то впечатление будто производители не завершили все испытания не потому что спешили нас спасать, а чисто занять первыми рынок.
Скрипач не нужен
Для Увы Однако: На счет антибиотиков. Не пичкают потому, что у болячек вырабатывается иммунитет к ним. Это вобще огромная проблема так как фарма не успевает изобретать новые действенные антибиотики.
Friday 13
Слово "ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНА" та відмова від відповідальності ні про що не каже? Все простo: cтроки зберігання закінчуютсья, відповідальності ніякої - ще й лабораторії заплатять за результати, от вони копошаться у гної бо надприбудки стрімко падають.
Коментувати
Олександр
За літні місяці від коронавірусу в Україні помирали лише невакциновані люди. Про що свідчить статистика: - Впродовж червня-липня в Україні коронавірус підтвердили у більш ніж 49 тисяч українців. - З них лише 170 людей вакцинувалися однією або двома дозами. - Це всього 0,3% від загальної кількості хворих. - За 2 літні місяці померли 2 256 хворих на коронавірус. - Усі інфіковані, які пішли з життя, були нещеплені (лише 1 пацієнт отримав першу дозу препарату). Людина не була повність вакцинована, вона отримала лише один курс, в неї був не завершений курс. Це була старша людина, що мала хронічні захворювання. Якщо людина отримала дві дози, у неї набагато нижчий шанс отримати тяжкий період захворюваності й бути госпіталізованою/ https://healthy.24tv.ua/za-litni-misyatsi-vid-koronavirusu-ukrayini-pomirali-lishe-nevaktsinovani_n1702683
Антон
Для Олександр: ЗЕКо-панство виведуть на рекламну прогулянку? Дивлючись хто, як і для чого рахує.
Коментувати
учителі м.Чернівці
Влада з нас зробила розносчиків і подає нас перед батьками як соціально-небезпечні елементи. А чому влада не згадає як ми у масках і щитках проводили по 7 уроків. Ми навіть теоретично не могли когось заразити. Аби й хотіли.
Кот Василий
Премьер-министр Великобритании 01.08.2021 заявил, что 40% пациентов больниц- это великобританцы, прошедшие 2 уровня вакцинации.
D
Для Кот Василий: А ссылка не есть тайна? Откуда инфа? Или опять манипуляция?
Кот Василий
Найдите в инете его брифинг. Я находил в ФБ в официальной группе Sky News.Вся Британия обсуждала, как он оговорился, сначала назвал 60%, а потом исправился на 40%.40%-это похоже на правду, т.к. опять же, из официальных, а не альтернативных источников-эффективность Пфайзера при Дельте 39% для ВАКЦИНИРОВАННЫХ.Если не знаете английский- добавьте субтитры, все равно поймете,что он плетет.
Кот Василий
Смотрите и слушайте западные СМИ, там иногда проскакивает правда. Особенно интересно читать комментарии, под этими роликами. Ютуб очень много блокирует каналов, которые выражаются не так,как надо сейчас. Интересный канал Голос Германии, парень рассказывает как у них происходит мракобесие.
Коментувати
D
Польза вакцины для предотвращения госпитализаций и заболеваемости коронавирусом в тяжелой форме оценивается в 93%. https://www.gov.il/ru/departments/news/06072021-04
D
Смертность среди невакцинированных выше в 6-7 раз. https://twitter.com/tvrain/status/1416054883455836164
Антон
А від віку вмирають в сотні разів більше, не кажучи про сердечників та онкохворих. Це як на зоні опитувати хто сидів, а тоді чесно заявити, ніби всюди кримінал.
Скрипач не нужен
Для Антон: Больных короной тоже сразу было пару человек. Думаешь нцжно подождать пока поезд уже нельзя будет остановить? От испанки умерло больше чем от 1-й мировой. Потому, что не смогли остановить.
Коментувати
учителі м. Чернівці
Один директор відкрито говорить що купив сертифікат у сімейного лікаря. Другий директор вже вибрав золоту 20. Хто більше заплатив той і має протипоказання. Ви нас вважайте за піддослідних кролів чи як? Ми категорично відмовляємося добровільно дозволяти над собою проводити експерименти. Це означає те що владі треба думати звідки від вересня брати учителів.
ДепартаментДюсолей
Аякже рівність в правах, толерантність, різноманніття? Чи це тільки на словах і тільки коли це стосується ЛГБТК+ спільноти і БЛМ-руху? Якісь подвійні стандарти в "демократичного" европейського суспільства і США куди ми так прагнемо! А на ділі - це все ефимерна мрія і немає ніякої демократії і Европейських цінностей!
unforgiven 2
А ще зменшать тарифи і ціни в десять раз та підвищать зарплати і пенсії до європейського рівня.
центральна психлікарня
Ефективність вакцин проти "Дельта" штаму - оцінюється у 40%. Саме таку інформацію подавали 2 місяці тому. Але оскільки це передрікало зрив планів по вакцинації, то їх ефективність підняли до рівня 60%-90%. Висновок напрошується сам по собі. Вакцинуватися це не означає бути на 100% захищеними. Так це ще не все. Термін дії вакцин в середньому 6 місяців. А значить хто вакцинувався у травні, той на листопад має пройти перевакцинацію. Інакше він вважається таким, що не вакцинований. І хто зробив щеплення у червні, той відповідно у грудні має повторно зробити щеплення. Це все йде до того, що народ сам змушений буде купляти вакцини. Адже рано чи пізно економіка постійних таких закупок не витримає. Щодо привілеїв то про них варто говорити з обережністю. Маємо причину першу - не вакциновані діти. Другу - термін дій сертифікатів про вакцинацію постійно буде спливати. Третю - вакцина не гарантує, того що вакциновані не будуть розповсюджувати хворобу.
Z
Для центральна психлікарня: Також зауважте, що і більшість країн не пускають тих, хто отримав "змішану" вакцину.
центральна психлікарня
Вакцина - це той самий коронавірус, але у зменшеній дозі. Очевидно, що після двох вакцинацій людина отримує таку дозу вірусу, яка спроможна заставити організм виробляти антитіла. Але суть не в тому. Людей хочуть зробити залежними від вакцини. Хочеш жити і отримувати від життя задоволення, тоді кожного півроку йди і перевакцинуйся. Цікаво якщо після 2,3 перевакцинації далі вже не вакцинуватися з принципу, тоді що? Ломка!
alba
"Вакцина - це той самий коронавірус, але у зменшеній дозі." - дальше можно не читати, такий бред. Прочитайте уважно про вакцину, в ный немаэ ныякого послабленого короновырусу, це все мыф.
Коментувати
Скрипач не нужен
Вакцинация в первую очередь что бы при заражении легко переболеть. В то же время вакцинированные тоже могут быть переносчиками. Смысл снижать им ограничения? Очередной пук в лужу от гениальных управленцев.
Z
Для Скрипач не нужен: Це дискримінація по експерименту. А вакцина це і є добровільне 100% самозараження. Навпаки треба дурників ізолювати, а вони ковід-паспорти готують. Ще й референдум по декомунізації назви "Україна" в "Палата №6".
Скрипач не нужен
Для Z: Технически да. Но и плавать нужно учится в воде, а не на суше. Самая простая прививка это мертвый или ослабленный или дефектный вирус. С таким здоровый организм человека быстро справится и научится побеждать его более агресивный вариант.
Чебуратор
Для Скрипач не нужен: С чего вы взяли, что экспериментальный препарат что-то гарантирует, если их производители и наши типа власти отказались от всех гарантий? Даже реальны вакцины не дают 100% гарантию, а вы об подопытных сказки рассказываете.
Коментувати