Онлайн-тест з української мови для держслужбовців

Держслужбовці можуть визначити свій тестовий бал, користуючись сервісом ЗНО-ОНЛАЙН

Онлайн-тест з української мови для держслужбовців

Використовуючи сервіс ЗНО-ОНЛАЙН, претенденти на посади державної служби мають можливість потренуватися перед складанням іспиту з української мови. Також усі охочі мають можливість визначити свій рівень володіння державною мовою.

Після зазначення всіх відповідей учасник тестування отримає значення тестового бала за виконання завдань демонстраційного тесту.

Запропонований тест складається з двох блоків: письмового й усного.

Письмовий блок передбачає виконання трьох частин роботи: «Культура мови» і «Читання» у форматі тестових завдань закритого типу, а також завдання відкритого типу з «Письма» у вигляді переказу та власного висловлення.

У частинах «Культура мови» (24 тестові завдання, за які учасник може отримати максимум 46 балів) і «Читання» (20 тестових завдань, за які учасник може отримати максимум 20 балів) учасникам тестування необхідно виконати завдання, які перевіряють уміння застосовувати українську мову в умовах службової комунікації; дотримуватися норм української літературної мови; використовувати мовні стратегії для реалізації комунікативних намірів; розуміти загальний зміст і деталі прочитаного тексту, критично осмислювати прочитане.

У частині «Письмо», за яку учасник тестування може отримати максимально 37 балів, претенденти на посаду держслужбовця мають виконувати одне завдання відкритого типу, згідно з яким необхідно прослухати аудіозапис, написати переказ почутого тексту й висловити своє ставлення до теми. Створений текст має містити щонайменше 100 слів. Цю частину іспиту перевірятиме екзаменатор.

Під час частини іспиту «Говоріння», за яку учасник може отримати максимально 59 балів, претендент матиме можливість показати вміння спілкуватися на різні теми, не прив’язані до вузького професійного спрямування.

На цьому етапі оцінюватимуть насамперед логічність, послідовність, лексичну й граматичну правильність мовлення, здатність підтримувати чи починати розмову, уміння висловлювати свої уподобання, переконувати, дискутувати тощо.

Тривалість усної частини іспиту, яка складатиметься з монологу претендента та діалогу претендента з екзаменатором, не перевищуватиме 20 хвилин.

Загальний час на виконання роботи складає 120 хвилин.

Максимальна кількість балів, яку може набрати учасник тестування з української мови для держслужбовців, правильно та якісно виконавши всі завдання іспитової роботи, – 162.

Як відомо, реєстрація для складання іспиту на рівень володіння державною мовою розпочнеться з 16 липня 2021 року на порталі Національної комісії зі стандартів державної мови.

ПЕРЕЙТИ ДО ОНЛАЙН-ТЕСТУ

Освіта.ua
07.07.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Карина
Кандидат на державну службу.Головний спеціаліст відділення комплектування та призову. Психолог
Скрипач не нужен
41 из 47. Где моя яхта, шлюхи и корыто?.
Пані Катажина
Для Скрипач не нужен:. Все це є в рашці ! Туди напрямок в один кінець!
Скрипач не нужен
Для Пані Катажина: Не только в рашке. В незалежной такого тоже валом. Коболеву привет. На самом деле самостийна ничем от рашки не отличается кроме отсутствия нефти/газа и наличия зашкаливающей гидности. Кстати, "пани" пишет из Варшавы? Как там надои клубники?
Коментувати