У перший клас зі смартфоном: чому дітям варто купувати iPhone б/у
PR

Це ідеальний смартфон з точки зору батьківського контролю, безпеки та можливостей використання в навчанні

У перший клас зі смартфоном: чому дітям варто купувати iPhone б/у

Уже через пару місяців почнеться новий навчальний рік, багато дітей підуть до першого класу, і деякі батьки на честь цієї події будуть дарувати своїм дітям подарунки. Одним з бажаних для дітей є новий смартфон, і не простий – більшість хочуть iPhone, бо у найкращого друга він вже є. Достатньо лише одному принести в клас будь-який з пристроїв Apple – iPhone, AirPods, iPod touch, iPad зі стилусом Apple Pencil, Mac, щоб інші згодом захотіли собі такий.

Не варто забувати, що школярі прагнуть розкривати своє «Я», виражати свою індивідуальність, тому вони з радістю реалізують це за допомогою iPhone. Адже у світі немає жодного іншого смартфона, на який випускається стільки аксесуарів, скільки для iPhone. Купуючи новий аксесуар дитині, Ви допомагаєте їй виділитися серед інших школярів.

Наявність смартфона у дитини з молодшої групи садочка більше нікого не дивує. Добре, коли гаджет був куплений батьками з освітньою метою: корисні додатки допомагають дітям у всьому, починаючи від вивчення слів і читання, закінчуючи дослідженням просторів космосу.

Однак не варто забувати, що смартфон – це повноцінний комп’ютер з доступом в Інтернет, де розміщено багато небажаного контенту. З огляду на те, що iPhone як жоден інший смартфон, дозволяє управляти і обмежувати iPhone своєї дитини – це дійсно кращий варіант для купівлі.

Занадто дорого? Ні. Сьогодні реально купити iPhone 8 б/у, iPhone 8 Plus б/у, iPhone X б/у в хорошому стані до 10 000 гривень. Якщо хочете принципово новий смартфон – оберіть iPhone SE 2 2020 або iPhone XR, які можна придбати до 16 000 гривень.

Аргументи на користь купівлі iPhone б/у для дітей

1. Ціна. Купити iPhone б/у – це оптимальний варіант для тих, хто шукає сучасний смартфон для своєї дитини за низькою ціною. Тут є декілька варіантів: купити на OLX або в інтернет-магазині, який займається продажем б/у техніки. У першому випадку Ви ризикуєте, бо ніхто не поверне гроші у разі несправності пристрою, у другому – Ви отримуєте гарантію на смартфон, чек та можете повернути товар. Одним з таких є інтернет-магазин «Як Новий», який пропонує великий асортимент моделей iPhone б/у за вигідними цінами.

2. Батьківський контроль. Ви можете управляти і обмежувати iPhone б/у своєї дитини зі свого пристрою. Що може смартфон на Android? Небагато – регулювати ліміт використання смартфону в день, встановлювати ліміт розряду акумулятора і налаштовувати набір доступних додатків. У порівнянні на iPhone б/у Ви зможете налаштовувати ліміт використання пристрою, дивитися статистику переглянутих додатків, застосовувати обмеження на відображення дорослого контенту в Інтернеті, обмежувати використання Siri для пошуку, бути в курсі місцезнаходження Вашої дитини через додаток «Локатор».

3. Безпечність та захист від злодіїв. Apple можна похвалити за зразкову реалізацію шифрування даних та відмінний захист зв’язки ключів keychain, у якій зберігаються всі паролі до облікових записів Safari, маркери аутентифікації та криптографічні ключі. Якщо Ваша дитина встановила пароль блокування, що складається з шести цифр, або ще більш стійкий буквено-цифровий пароль, розшифрувати його виявиться неможливим, навіть якщо буде вилучена мікросхема пам’яті. І це є одним з найвагоміших аргументів при купівлі iPhone б/у для дитини. Відмінний захист доступу до пристрою відштовхує зловмисників від будь-яких спроб крадіжки смартфону. Що не можна сказати про смартфони на Android, які розблокувати набагато простіше, що побічно провокує зловмисників до різних спроб крадіжки гаджета у школяра. Крім цього, у iPhone є додаток «Локатор», який у випадку крадіжки допоможе знайти смартфон, а в крайньому випадку пристрій можна заблокувати, щоб злодій не зміг ним скористатися.

4. Довгостроковість роботи. Купуючи iPhone б/у своїй дитині, Ви отримуєте гарантії працездатності пристрою навіть через 5 років. Ви зможете знайти до нього запчастини, купити новий захисний чохол або скло на екран. Якщо Ви купите моделі iPhone X б/у, iPhone XS Max б/у, iPhone XR б/у та інші більш пізні моделі Apple iPhone, то, звісно, Ви навіть зможете зберегти свої гроші та в будь-який момент вигідно продати смартфон, додати трохи і купити новішу модель.

5. Велика кількість безкоштовних та платних додатків для дозвілля та навчання. Звісно, що зараз немає проблеми знайти будь-які додатки, як на iOS, так і на Android, але багато функцій одного і того ж додатку на пристроях iPhone та Android можуть відрізнятися між собою. Особливо це стосується фото та відеоредакторів, наприклад, Google Photos, Artisto, InShot, VivaVideo, GoPro Quik та інших, які з великим задоволенням використовують діти для своїх блогів у Instagram та TikTok. Стосовно додатків для школи, то переважна більшість з них подає інформацію дітям в ігровій формі. Використовуючи смартфон, діти вчаться читати, рахувати, писати та пізнають світ

На іPhone популярними навчальними додатками є:

  • «Формулы» – містить всі математичні формули, що вивчаються в школі;
  • «English with Words» – програма для вивчення англійської мови, має словник на 8 тисяч слів і доступна в офлайн-режимі;
  • «Mova» – вивчення лексики, орфографії та пунктуації української мови;
  • «National Geographic World Atlas» –  інтерактивне вивчення географії, усі карти виконані у високій роздільній здатності, забезпечені зазначенням широти і довготи, повністю масштабовані, по кожній країні дається детальна довідка: про населення, історію, економіку, клімат;
  • «Солнечная система с Астрокотом» – цікава енциклопедія Сонячної системи для дітей.

6. Простий ремонт. Типова ситуація, коли дитина принесла додому черговий розбитий телефон. У разі виникнення необхідності ремонту, купивши китайський Android, Ви можете зіткнутися з проблемою відсутності комплектуючих. Такої проблеми ніколи не буде з iPhone б/у. Навіть якщо Ви купите своїй дитині iPhone 6 б/у за 4 000 гривень, то майже в усіх сервісних центрах Apple Ви зможете знайти на нього будь-які запчастини. Теж саме стосується чохлів, захисного скла та плівок, не кажучи вже про акумулятор або дисплей.

7. Сімейні підписки. Ви можете суттєво економити гроші сімейного бюджету, поєднавши усі пристрої iPhone вашої родини у віртуальну сім’ю iCloud. Оформляючи сімейну підписку Apple Music, Apple One, Apple Arcade, вам не потрібно платити окремо за себе і за дитину, усі члени вашої сім’ї отримують сховище, доступ до дібраної колекції нових ігор та мільйонів композицій з бібліотеки iTunes Store за вигідною ціною.

Тому, якщо Ви обираєте смартфон для своєї дитини, – купуйте iPhone б/у. Це ідеальний смартфон з точки зору батьківського контролю, безпеки та можливостей використання в навчанні!

Тільки до кінця липня 2021 року всі читачі цієї статті можуть отримати подарунок – чохол або захисне скло при покупці будь-якої моделі iPhone б/у в інтернет-магазині «Як новий»! Для цього назвіть промокод «Освіта» при оформленні замовлення.

Детальну інформацію дізнавайтеся за телефонами: (067) 630-66-33, (093) 053-87-67, (050) 500-71-33.

Освіта.ua
30.06.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
liketaurus
Непогана рекламна стаття, але якась однобока: 1. батьківський контроль на Android не поступається аналогічній функціональності від Apple. І на Android теж є сервіс пошуку втраченого пристрою і сімейні підписки на ігри, застосунки, Youtube, Youtube Music тощо 2. iPhone теж виробляються в Китаї, як і переважна більшість всієї електроніки 3. б/в пристрої треба обирати дуже обережно - там можуть бути проблеми з акумулятором та іншими компонентами (наприклад, розбитий екран замінено на неоригінальний дисплейний модуль, непрацюючий NFC тощо) 4. через 5 років будь-який телефон використовувати ви вже точно не захочете. Взагалі, сучасні смартфони розраховані на 1,5-2 роки використання і по суті є застарілими вже в момент придбання 5. малий обсяг оперативної пам’яті (це проблема навій найсучасніших iPhone), який не дозволить ефективно користуватись кількома програмами одночасно Єдине, з чим я на 100% згоден - це вартість. Apple - це економ-варіант (навіть нові пристрої, а вживані - тим більше).