CGI School: як навчитись 3D-візуалізації за 23 дні 
PR

Опануйте професію 3D-візуалізатора з нуля та почніть заробляти вже через місяць

CGI School: як навчитись 3D-візуалізації за 23 дні 

Протягом останнього року багато хто з нас почав задумуватись про зміну професії. Через карантин хтось не мав можливості працювати, як раніше, а хтось і зовсім втратив роботу. Тож виникає питання: яку сферу обрати, щоб отримати стабільність та гідний заробіток? До того ж хочеться, щоб професія була одночасно актуальною та цікавою. І, звісно, такою, яку можна опанувати за короткий час.

Професія 3D-візуалізатора одна з небагатьох, що відповідають усім цим вимогам. І саме тому її популярність росте з кожним роком. Зараз CGI (computer-generated imagery), або комп’ютерна графіка, використовується не лише в голлівудських фільмах та відеоіграх. Її також широко застосовують в архітектурі, дизайні, інженерії, виробництві, медицині та багатьох інших сферах.

Це робить професію 3д-художника надзвичайно затребуваною. Спеціаліст зі створення комп’ютерної графіки може віддалено працювати з клієнтами з усього світу та отримувати оплату в долларах. Звучить гарно, авжеж? Читайте далі та дізнайтесь, як стати справжнім CGI-гуру всього за 23 дні! 

Як стати 3д-художником?

3д-візуалізації можна навчитися самостійно або на спеціалізованих курсах. Але самостійне навчання є дуже складною та довготривалою справою. Крім того, у такому випадку не має жодних гарантій, що ви все ж таки навчитесь. 

А якщо варіант із самостійним навчанням не для вас ви у правильному місці. Адже у CGI School розробили унікальний курс-інтенсив, під час якого студенти отримують усі необхідні знання та навички, щоб почати працювати одразу після випуску. 

Що ви отримаєте з CGI School

  • 22 дні інтенсивних занять по 8 годин на день зі шкільними менторами експертами з 3д-візуалізації.
  • Навчання з нуля вам не потрібно мати спеціальної освіти, уміти малювати або знати, що таке 3ds Max. Про все подбають у CGI School.
  • Лише 20% теорії та 80% практики ідеальний рецепт для швидкого та ефективного навчання. Так ви точно отримаєте необхідні для роботи скіли! 
  • Повноцінний випускний екзамен на 23-й день курсу, під час якого ви створите професійну 3д-візуалізацію по реальному технічному завданню від клієнта за 7 годин. А також отримаєте безцінну критику вашої роботи від шкільних експертів.
  • Сертифікат Autodesk. Це диплом найвищого міжнародного стандарту, який можна отримати лише в навчальних центрах, авторизованих компанією Autodesk  провідним постачальником софту для 3д-візуалізації в усьому світі. 
  • Оплачувану практику в міжнародних компаніях. Після завершення курсу CGI School допомагає кожному своєму випускнику розпочати кар’єру в 3д-візуалізації та продовжити професійний розвиток.    

Ось такі роботи створюють випускники СGI School.

Ви можете стати студентом CGI School незалежно від вашого віку, диплому та досвіду роботи. Головне вірити в себе та докласти максимум зусиль.

Якщо ця стаття вас надихнула та ви хочете дізнатися більше, записуйтесь на найближчий відкритий урок у Києві, Харкові, Дніпрі або Львові. Дайте волю своєму креативу та отримайте професію майбутнього!

Освіта.ua
22.06.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів