Новий безпілотник від DJI Education для STEM навчання
PR

Безпілотник RoboMaster від DJI Education відкриває нові можливості для навчання програмування

Новий безпілотник від DJI Education для STEM навчання

Tello Talent DJI Education планує працювати зі школами у всьому світі, щоб надати учням і вчителям великі ресурси для STEAM-освіти.

З цією метою з 18 травня 2021 року DJI, світовий лідер у сфері цивільних БПЛА і технологій аерофотозйомки, розширює глобальну освітню програму DJI Education за допомогою нового коптера RoboMaster TT Tello Talent.

Новинка дає змогу літати, програмувати та обробляти дані в польоті. RoboMaster TT доповнює оригінальний коптер Tello EDU функціями штучного інтелекту і програмування групи безпілотників одним натисканням, а також обчислювальним чіпом ESP32 з відкритим кодом, матричним індикатором з 256 світлодіодами і датчиком ToF для виявлення перешкод.

Разом із RoboMaster TT знайомство зі світом робототехніки і технологій штучного інтелекту стає простішим та цікавішим. Кумедний мініатюрний дрон зі зручним та інтуїтивно зрозумілим застосунком стане потужним інструментом у навчанні роботи з технологіями.

Тарас Трояк, співзасновник компанії QUADRO.ua, офіційного українського дистриб'ютора DJI Education, високо оцінив новинку.

«Випуск RoboMaster TT − безперечно, чудова новина. Це надзвичайно цікавий інструмент як для студентів-початківців, так і для тих, хто вже не перший рік вивчає світ програмування та штучного інтелекту. Ми підтримуємо STEAM-освіту в Україні. Це актуальний напрям, у якому рухатиметься прогрес у найближчому десятилітті. Надаючи сьогодні українським учням та студентам можливість навчатися з RoboMaster TT, ми даємо їм квиток у майбутнє», − зазначив Тарас Трояк.

Потужне обладнання з передовим програмним забезпеченням RoboMaster Tello Talent створене для поліпшення навичок учнів і розвитку талантів у сфері робототехніки. Воно обладнане потужною платою мікроконтролера ESP32 для забезпечення платформ Arduino і MicroPython з відкритим кодом, що підтримують автономне кодування.

Користувачі побачать, як оживуть їхні коди, змінюючи колір і частоту мерехтіння 256 програмованих кольорових світлодіодів RoboMaster TT. Вони зможуть створювати прості фігури, анімацію та ефект рухомого рядка на червоному і синьому світлодіодному матричному індикаторі 8×8, яким оснащений RoboMaster TT.

RoboMaster TT ідеально підходить для навчання. Оснащений додатковим інфрачервоним датчиком часу польоту (ToF), аналогічним датчику, вбудованому в DJI RS 2, Inspire 2 і Mavic 2 Pro, він забезпечує виявлення перешкоди на відстані до 2-х метрів. Датчик ToF розпізнає перешкоди поблизу, забезпечуючи безпеку польотів у приміщеннях.

Можна запрограмувати групу коптерів для виконання індивідуальних завдань за допомогою таких мов програмування, як Scratch, Swift та Python, з використанням нового програмного забезпечення.

Що робить DJI Education для школярів та студентів

Програма DJI Education була запущена в Австралії в 2020 році. Вона надає студентам додаткові можливості у сфері науки, технологій, інженерії, мистецтва і математики (STEAM), допомагаючи впроваджувати передові технології в навчальні програми студентів. DJI взяла на себе початкові інвестиції у форматі пожертв, грошових призів, субсидій, маркетингових фондів і спонсорства для проведення першого раунду освітньої кампанії в Університеті Нового Південного Уельсу (UNSW). DJI Education поширює свою діяльність по всьому світу, працюючи зі школами, щоб надати всім учням на планеті однакові можливості.

DJI почала інвестувати в освіту ще в 2013 році, відкривши перший університетський літній табір робототехніки. DJI провела перший турнір RoboMaster для університетських команд в 2015 році. Командам необхідно було запрограмувати загони роботів, щоб вони воювали один з одним.

З кожним роком DJI збільшує масштаби турніру, надаючи студентам з усього світу арену для реалізації їхньої пристрасті до науки, технологій і демонстрації своїх талантів. DJI продовжила створення та випуск продуктів, спрямованих на STEAM-освіту, запустивши безпілотник Tello EDU в 2018 році, робота RoboMaster S1 в 2019 році та робота RoboMaster EP Core в 2020 році.

Універсальний магазин для викладачів

DJI Education також створила новий центр для викладачів, щоб впровадити технічну освіту у свої навчальні програми. Центр представляє собою зручний універсальний магазин всього, що пов'язано зі STEAM, у комплекті з веб-платформою, системою управління класом, іспитами з машинної оцінкою, дискусійними форумами та навчальними матеріалами.

Учителі можуть давати домашні завдання, проводити онлайн-конкурси і навіть включати потужний симулятор DJI у свою програму, надаючи та оцінюючи знання зрозуміло та в захопливій формі. Центр також сумісний зі сторонніми ресурсами, що забезпечують великі освітні можливості.

Усі консультації щодо RoboMaster TT Tello Talent в Україні надає компанія QUADRO.ua. Новинка надійде у продаж із 10 червня цього року. Орієнтовна ціна − 5099 грн.

Щодо передзамовлення телефонуйте за номером (096) 025-88-88 або пишіть [email protected].

Освіта.ua
28.05.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів