До КСУ спрямували подання щодо призначення міністра освіти

У Голосі зібрали підписи для звернення до КСУ з приводу процедури призначення міністра

До КСУ спрямували подання щодо призначення міністра освіти

Парламентська фракція партії «Голос» зібрала понад 45 необхідних підписів народних депутатів для звернення до Конституційного суду з приводу процедури призначення міністра освіти і науки.

Про це в коментарі Радіо Свобода повідомила представниця «Голосу», член парламентського Комітету з питань освіти, науки та інновацій Наталія Піпа.

За її словами, вона вже направила поштою відповідне подання про визнання некоституційним призначення Сергія Шкарлета до Конституційного суду.

Також вона повідомила, що свої підписи під поданням поставили 17 депутатів фракції «Голос», 25 нардепів з «Європейської солідарності», один представник «Батьківщини». Окрім того подання підписали два позафракційні депутати та один представник депутатської групи «За майбутнє».

«Голосів треба було 45. Є 46, більше не збираємо. Ми надіслали поштою, чекаємо підтвердження», – додала Піпа.

Водночас Конституційний суд України повідомив редакції Радіо Свобода, що подання поки не зареєстроване.

Окрім того, Наталія Піпа підтвердила, що Державне бюро розслідувань викликає її, а також трьох інших представників «Голосу» – Ярослава Железняка, Інну Совсун та Ольгу Стефанишину, на допит як свідків. Допит відбуватиметься в рамках провадження, зареєстрованого на підставі заяви Інни Совсун, щодо «грубих технічних порушень» під час голосування в парламенті за призначення Сергія Шкарлета міністром освіти та науки.

Як відомо, голосування з призначення Сергія Шкарлета на посаду міністра освіти і науки відбулось 17 грудня 2020 року. За призначення міністра освіти проголосувало 226 народних депутатів.

Освіта.ua
03.03.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Скорцик Я.,
Згоден, що апарат Мон прогнив, але Шкарлет професійна людина . Правда такі заступники, як Грабарчук підводять його... Міністор наголову вищий попередників.
Іван
Правильно зробили.Такого невігластва,що нині триває в МОНУ,не було ніколи. Документи йдуть такі,що,соромно як за зміст,так і суть. Часто,вони протирічать Законам,або виготовлені вкрай непрофесійно. Останній приклад- проект положення про ліцей! Здається,що в Міносвіти немає жщдного школозавця та юриста!
Тарас
Гриневич нагадила в образовании как на птицеферме.Издевалась над учителями , просто плевала им в лицо и каталась по странам и континентам со своими падружками. Но и этот ничем примечательным не отметился. Никакого облегчения жизни учителя.Чиновники трутни как получали милионные преми так и получают, районо не разогнали, снова горы отчётов.Пора гнать и этого
Артюх Юра
Этот Голос - маниакальная фракция. Ничегошеньки не делает для людей. Тупо лает по указанию западных хазяев на неугодных. Вопрос- как эти засранцы оказались в парламенте??
Сергей Лимонов
Для Артюх Юра: А махровий плагіатор на посаді міністра овіти і науки це прекрасно!
Коментувати
Ентомолог
Замість турботи про школу чи внз, вчительство ці соросоГолосята придумали судитися з міністром. Зрозуміло, щр ці совсуни, стадні, бабакі,жалізняки, Піпі і прочая нечисть нічого не вміють робити , окрім заважати , обливати брудом, шантажувати, нищити все украінське, руйнувати украінську державу.Ця зневажлива братія- це результат бездуховності 2-тисячних...,браку виховання. Маємо запроданців , продажне сміття.і Іх треба зупиняти, викривати, ганьбити і судити.
Для Ентомолог:
А чому ти не займаєшся своїми комахами. Кажуть, що таракани пропадають. Думай, як їх врятувати, а не пиши дурниць на цьому сайті.
Коментувати
Правда
Я не поняла, это соросятский сайт?.