МОН зацікавлене в співпраці з Фінляндією

Посольство України у Фінляндії поінформує фінську сторону щодо зацікавленості Міністерства освіти

МОН зацікавлене в співпраці з Фінляндією

Посольство України у Фінляндії поінформує фінську сторону щодо зацікавленості Міністерства освіти і науки України у продовженні співпраці в галузі освіти і науки та напрацюванні нових освітніх ініціатив.

Про це було домовлено під час зустрічі міністра освіти Сергія Шкарлета з послом України в Фінляндії Ольгою Дібровою.

Під час зустрічі обговорено стан та перспективи подальшої імплементації проєкту «Фінська підтримка реформи української школи», продовження українсько-фінської співпраці в напрямі реформування освітньої галузі України.

Окрім того, було обговорено програму «EU4Skills: Кращі навички для сучасної України», а також перспективи запровадження проєкту щодо шкільного харчування.

Посол України розповіла про можливу співпрацю в реформі системи шкільного харчування.

«Розвиток освіти між Україною та Фінляндією – флагманський напрям співпраці. Є пропозиції щодо продовження строків взаємодії, втілення нових ідей у науковій сфері та у вищій освіті. Також пропонується допомога в реформі шкільного харчування. Адже Фінляндія – перша країна, яка запровадила безкоштовне шкільне харчування», – зауважила Діброва.

Освіта.ua
14.01.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Торба
Цікаво чи хоче Фінляндія співпрацювати з МОН, яке очолює людина, що звинувачена у плагіаті? В Австрії непрофільний міністр одразу пішла з посади. Коли ці хлопці зрозуміють, що призначати потрібно не того, кого хочеться, а того, хто може і з ким хочуть мати справу інші. Чи так задумали?
rqzeu3331
хочeшь тpаxнyть краcивую дeвкy?! Oдинoкие и Замyжниe oчень xoтят ceкca, здесь дают в пoпy и бeрyт в pот, без дeнeг и обязательств, все aнoнимнo и беcплaтнo, можешь убeдиться cам - www.srt.vg/club
Andrew Brown
А чому міністерство не виявляє зацікавленості у співпраці з країнами-лідерами освітньої сфери: зі Сингапуром, Китаєм, Японією, Кореєю? Чого вчепилися за ту Фінляндію? Що, крім "Нокії", важливого та прогресивного у технологіях там досягли? Чи, може, просто виконуються вказівки фонду "Відродження", а гриневичі, шияни, карандії і решта продажних "євромафіозі від освіти" готові занапастити рідну освіту заради похвального слова від своїх керманичів...