Знавці української мови змагатимуться дистанційно

Замість традиційного конкурсу імені Петра Яцика відбудеться відкритий марафон

Знавці української мови змагатимуться дистанційно

Інститут модернізації змісту освіти та Міжнародний благодійний фонд «Ліга українських меценатів» 2021 року проведуть Всеукраїнський відкритий марафон з української мови імені Петра Яцика в дистанційному форматі. 

Участь у ньому зможуть узяти учні 3-х – 11-х класів, учні закладів професійно-технічної освіти, студенти та курсанти закладів фахової передвищої та вищої освіти.

Про це в коментарі Освіта.ua повідомила начальник відділу організації масових заходів та інформаційно-аналітичної роботи ІМЗО Олена Артеменко.

За її словами, 2021 року з міркувань епідемічної безпеки конкурс не буде проведено в традиційному форматі.

«Керуючись ідеєю Міжнародного конкурсу з української мови, ми запланували інший захід. Він не передбачатиме відзначення переможців стипендіями Президента України. Натомість ми хочемо надати підтримку талановитим учням і студентам, які, на жаль, цьогоріч не зможуть узяти участь у традиційному конкурсі імені Петра Яцика», – наголосила Олена Артеменко.

Всеукраїнський відкритий марафон відбудеться в чотири етапи з 22 лютого до 21 березня 2021 року.

Для того щоб узяти участь у марафоні, необхідно з 01 до 14 лютого 2021 року заповнити анкету та зареєструватися на платформі HUMAN.

Ознайомитися з правилами участі можна на сторінці Всеукраїнського відкритого марафону з української мови імені Петра Яцика.

ЗАПОВНИТИ АНКЕТУ

Освіта.ua
21.12.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вчитель математики
А чому у рік математики МОН не передбачило змагань знавців математики?.?
Учителька
Для Вчитель математики: задрали нас уже з конкурсами. Уже ж був в цьому році конкурс Яцика. Тепер ще марафон. Учитель української. І все примусово.
Мирослава
Конкурси задрали-це точно. Але цьогоріч олімпіади і конкурси рекомендували не проводити у звичному форматі. Хіба дистанційно олімпіади, і то з деяких предметів. Ви погано поінформовані або подякуйте директорові. Марафон у такому форматі-супер! Будемо брати участь. Аби ще невеличкі грошові нагороди багатьом переможцям
Коментувати