Команда підтримки освітніх реформ запрошує експертів

Триває конкурс на заміщення вакантних позицій у Команду підтримки освітніх реформ 

Команда підтримки освітніх реформ запрошує експертів

Команда підтримки реформ Міністерства освіти і науки запрошує взяти участь у конкурсі на заміщення вакантних посад експертів.

Наразі у команді є вакантними 7 посад експертів з реформування освітньої сфери.

Для участі в конкурсі потрібно подати заповнену аплікаційну форму, резюме англійською мовою та щонайменше одну професійну рекомендацію англійською або українською мовами з перекладом англійською.

До участі в конкурсі допускаються лише громадяни України, які не є чинними державними службовцями.

Держслужбовці або особи, які звільнились з посади державної служби менше, ніж за шість місяців до моменту подачі документів, участь у конкурсі взяти не зможуть.

Прийом документів від кандидатів триватиме до 7 грудня 2020 року.

Довідково: Команда підтримки реформ Міністерства освіти і науки – це група українських фахівців, які не є державними службовцями. 

Команда підтримки реформ надає цільову підтримку міністерству у розробці та реалізації пріоритетних реформ.

УМОВИ ВІДБОРУ

Освіта.ua
27.11.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Катерина Чумак
Увага!! Триває набір в агенти- грантоіди, соросята - запроданці. Не кидайтеся на срібляки , украінці. Ми - горда нація, збережемо освіту!!!
sexx
CEKC Знaкoмствa - здеcь все девки дaют в пoпу и бepут в pот, бeз дeнeг и oтношeний, все бeсплатнo и анoнимнo! Зaxоди и выбeрай дeвку - http://bit.do/exvo
Батькович
Команда освітніх запроданців - ось так точніше слід називати цих Соросогрантожерів!!! Боже, де вони взялися на нашу голову!!!
xyz
Для Батькович: Пропозиція! Запропонувати очолити цю команду реформаторів Медведчуку. Його замісники: Бойко з Рабіновичем. Ото нареформуємо.
для  xyz
Та вже Ваші запроланці українці в основному з західної України, під виглядом національних інтересів нареформували.
1
Для для xyz: да что вас всегда западные унижают? Что вы такие опущенные? Что у вас не случится в вашей засраной заводами местности, обязательно виноваты западники.
Коментувати