Уряд почав обговорення жорсткого карантину

За словами Дениса Шмигаля, жодної дати введення більш жорсткого карантину зараз немає

Уряд почав обговорення жорсткого карантину

Кабінет Міністрів розпочав публічне обговорення плану введення більш жорсткого карантину. Введення локдауну можливе, якщо не спрацює карантин «вихідного дня».

Про це в суботу на своїй сторінці у Facebook повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

За його словами, карантин «вихідного дня» залишається розумною альтернативою локдауну.

«Минулі вихідні показали, що люди обмежили свою мобільність, найбільше із часу весняного карантину. Це значить, що зменшилися довготривалі контакти між різними соціальними групами. Відповідно менше шансів, що здорові люди підхопили вірус», - зазначив Денис Шмигаль.

Він також повідомив, що на наступні вихідні буде діяти карантин «вихідного дня». Після цього буде оцінено його результат.

«Стосовно введення більш жорсткого карантину. Цей план дійсно розробляється, але — це план Б, якщо не спрацює карантин «вихідного дня». Ми почали публічне обговорення цього плану Б, аби вся країна розуміла його. Ми хочемо, щоб наші кроки були зрозумілими та передбачуваними для людей та бізнесу», - наголосив Шмигаль.

Окрім того прем’єр-міністр зазначив, що Кабінет Міністрів проводить щоденні консультації з епідеміологами та інфекціоністами, аналізується ситуація по кожному регіону.

«Все це ми робимо зараз, щоб напрацювати спільний, виважений та підтриманий усіма план. Хочу ще раз наголосити: жодної дати щодо введення більш жорсткого карантину зараз немає. Бажаю всім гарного здоров’я. Бережіть себе та залишайтесь відповідальними», - написав прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Освіта.ua
21.11.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
2
Локдаун нужен сейчас а не потом когда-то! Теперь говорят что локдаун запустят когда будет 30 тыс больных в день! а весной сколько было? А вы не помните что тогда же говорили о том что эта болезнь может проявлятся через 20 дней? Что же будет тогда,.через 20 дней после достижения этих 30тыс в сутки?
Батько
bukinfo.com.ua/show/news?lid=125396 Можна МОНУ запитання. Учитель має 3 урок у 4 класі і в цей самий час він повинен проводити 4 урок-дистнаційна форма. На якій підставі держава йому платить зарплату, якщо він може провести тільки 1 урок з двох?. Це такі сьогодення Буковинської освіти.
Економіст
Для Батько: а чому 3-й і 4-й урок відбувається в один час?
Кеп Очевидність
Для Економіст: Тому, що МОН склав з себе відповідальність і залишив школу віддуватися? І склалася наступна ситуація: за вимогами, дітей треба розділити і дистанціювати, через це різний час приходу до школи молодших дітей і середньої/старшої школи. Очевидно, що уроки починаються теж в різний час. При цьому, частина батьків написала заяви і тепер деякі класи навчаються на дистанційкі (наприклад 9-А очно, а 9-Б - дистанційно). Відповідно, час уроків молодшої школи і так не співпадає з дзвінками середньої/старшої і вчителі іноді працюють 2-3 уроки взагалі без перерв, так тепер і частина класів, які на дистанційці внесли хаосу. Не дивно, що виникають накладки і колізії. А всього-то треба було 1 указ видати по всій Україні - або всі очно, або всі дистанційно. І тоді б такого не було. Вчителі б просто проводили свої онлайн уроки в час за розкладом. А так зараз в школах повний бедлам.
Коментувати
гість
Пока вы оьноворюете, каждый день по 5 учителец в моей школе уходят на болтничный. Что вы делаете и для чего вы вообще нужны?!!
Ира
Переведите школы на дистанционное обучение. Дети тоже болеют. Им тесты никто не делает. Учителя болеют. Почему карантин выходного дня более экономически выгоден, чем закрыть школы?
Лейбніц
Прем‘єр - типовий примітивний заходенець, з гординею і слабенько грамотний. Економіки не знає. Нічого не робить на розвиток.
дело время
Так хоч і 10 карантинів. Біда нашої країни одна і велика. Щоб карантин працював, має бути контроль. А його у нас не має. Теперішній карантин не далеко від жорсткого. Але якщо ви пройдетеся, то зрозумійте. Його не дотримуються.
Сковорода Античорт
Помолімся, щоб згинув аспід – короно вірус у мутантів: МОНят, Соросят, Шкарпета чи Шкарпеткіна…, щоб очистились Авгієві, Єрмакові та інші конюшні від лукавства та Славімо Бога і більше нікого. Береженого Бог береже, а "глупого" чорт стереже.
гість
Закройте срочно школы и локдаун возможно не понадобится!!! Чего вы ждете??? Нужны приказы и наказание за невыполнение, а не рекомендации. Зайдите в любую школу и увидите много интересного.
Анна
Елки-палки! Ну хотя бы старшие классы можно же отпустить на дистант! Колледжи же на дистанте! Консультаций раз в неделю было бы достаточно! Старшие дети должны приучаться к самостоятельности! Пусть отвыкают от учителей-нянек!
Местный
Судя по росту количества заболевших и умерших - карантин "выходного дня" до одного выходного места... Так же есть сомнения, что при ужесточении карантинных норм приостановится учебный процесс, ибо налетят полоумные родители и будут верищать мол наше дитятко должно социализироваться (будто на карантине оно не может побухать и покупить с кентами)...
123
Для Местный: Совсем скоро ты увидиш, что он "работает". Правильную статистику нарисовать очень просто. Кстати, один я замечаю этот сюр про локдаун? 9500 потом 12000...15000...20000...уже все заражены и смысла в локдауне нет... 30000. Какой то бред. И ни одна собака по тв не заикнется. Даже карманная оппозиция. А у народа, такое чувство, что память 5 минут как у золотой рыбки.
Местный
Для 123: согласен с Вами... Особенно с последней фразой..
Коментувати