У Раді хочуть скасувати «карантин вихідного дня»

У парламенті зареєстрована постанова, що містить рекомендацію скасувати карантин

У Раді хочуть скасувати «карантин вихідного дня»

У парламенті зареєстрована постанова, що містить рекомендацію Кабінету Міністрів скасувати «карантин вихідного дня».

Про це під час погоджувальної ради заявила заступниця голови ВР Олена Кондратюк, яка зараз виконує обов’язки спікера парламенту через захворювання на COVID-19 Дмитра Разумкова.

На її переконання, люди очікують від парламенту розумних та виважених рішень, зокрема, в частині введення «карантину вихідного дня».

«Сьогодні ми маємо знайти правильні слова та рішення для підтримки медиків, підприємців, поліцейських, військових, вчителів — всіх, хто із занепокоєнням дивиться на темпи поширення коронавірусу», - зазначила Кондратюк.

Насамперед, за її словами, це несприйняття суспільством «карантину вихідного дня», запровадженого урядом.

«Кабінет Міністрів, не порадившись з парламентом та громадами, вдався до неоднозначних рішень, які ставлять багатьох громадян у безвихідне становище. Саме тому сьогодні під моїм керівництвом була зареєстрована спеціальна постанова Верховної Ради №4381 з рекомендацією уряду скасувати «карантин вихідного дня», - підкреслила заступниця голови парламенту.

Заступниця голови ВР також повідомила, що на вівторок до парламенту запрошується прем’єр-міністр Денис Шмигаль та весь склад уряду для надання пояснень щодо «карантину вихідного дня».

Освіта.ua
16.11.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Яна
Тобто, у нашій державі, при таких темпах поширення COVID-19, жодних карантинних обмежень не буде? Лише маски носити треба? Замість того, щоб запроваджувати ’’карантин вихідного дня’’, краще школи перевести на дистанційне навчання. Від цього користі буде більше.
Гість
Вчителям не потрібні слова, їм потрібен захист. Поки школярі знизять агресивність епідемії, вчити вже буде нікому. Переведіть школи на дестанційне навчання!
Гість
Слова підтримки вчителям не потрібні. Їх треба захистити. Потрібно ввести дістанційне навчання в усіх регіонах країни де високий рівень розповсюдження ковід