Президент: наступний крок — підвищення зарплат освітян

Володимир Зеленський наголосив на необхідності значного підвищення зарплат освітян

Президент: наступний крок — підвищення зарплат освітян

Питання підвищення оплати праці для освітян та науковців має стати наступним після вирішення питання підвищення заробітної плати медикам.

Про це під час щорічного Послання до Верховної Ради сказав Президент України Володимир Зеленський.

Зокрема, він повідомив, що згідно з планом Міністерства охорони здоров’я, у 2021 році мінімальна заробітна плата лікаря має складати 20-25 тисяч грн, а медичної сестри – 15 тисяч грн.

«Переконаний, що наступними мають бути освітяни та наші науковці. Є одна характерна річ, яка об’єднує всі успішні сьогодні країни. На початку свого шляху всі вони інвестували в освіту. Всі країни. Надали їй стратегічного значення. Сьогодні ми намагаємося рухатися тим самим шляхом», - сказав Володимир Зеленський.

За його словами, паралельно держава намагається вирішувати проблеми, що існують у всіх ланках української освіти.

«Це доступність та якість дитячих садочків. Підвищення престижу професії вчителя та заробітних плат. Створення сучасної інфраструктури – нових садочків і шкіл. Ми почали відновлення професійно-технічної освіти, яку руйнували останні 20 років. Хоча кваліфіковані робітничі кадри сьогодні вкрай потрібні країні. Ми приділяємо особливу увагу вищій освіті. Вона має готувати конкурентоспроможних у сучасному світі професіоналів, що відповідають тенденціям нашої та світової економіки», - наголосив президент.

Також він підкреслив, що наука, яка завжди є драйвером для інновацій та економіки, має стати пріоритетом для держави.

«Освіта і наука – це галузь, де результат не помітний швидко, але зрештою є визначальним», - зауважив Володимир Зеленський.

Освіта.ua
20.10.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Володимир
Для чого підвищувати? Пригальмуй ціни. Знову прийдемо до міліонів? Чи в Україні багато паперу? Введи контроль на якість харчових продуктів, а продавай шкідливі. Перейди на ті продукти, якими харчується простий люд, діти, їхні батьки і діди.
1
новый уровень обицянок-цяцянок - перед выборами не подняли но о-о-о-обязательно в следующем году сразу как только выберете ... -Верим вон как врачам подняли :)
:(
Зелений Красавчик навіть не намагається приховувати, що дата цього кроку НЕ визначена ... підвищення, так, підвищення, але колись, потім, після лікарів ... а поки, дурники, марш на вибори, голосувати за зеленкуваті цяцянки-обіцянки! :)
Юрий
Очередное Бла-бла-бла.!
Бідний учитель
І будуть же дебіли, що йому повірять.Саме цікаве, що і серед освітян)))/
Петро
Для Бідний учитель: Підтримую на всі 100%. Ми вже маємо зарплату в 4000 тис доларів. Чого ж нам сумувати? А взагалі, забрехався на всі 200% і далі БРЕШЕ, БРЕШЕ, БРЕШЕ!!!!
Коментувати
Василь
Дякуємо Пане президенте за 10 прожиткових мінімумів молодим вчителям. Тепер ще підвищення нас чекають. Дякуємо від усієї душі. Ото заживемо!!!
.катя
А пенсіонерам, що живуть на 1700 грн не хочете підвищити. Чи вони не люди? Придурки. 5500 це дуже мало, а як прожити на 1700?
.марія
Вы лучши бы расвивали економику. Потому что если ж добавят хотя бы 500 грн, значит где-то , а точнее у кого-то их заберут(не думаю, что они из своего кармана платят).
Фраеру
Ну, ничего дружок, не долго музыка играла, на долго фраер танцевал, скоро тебя учителя вынесут, т.е. прокатят на выборах, будешь как фанера лететь ...
Ольга
Дякуємо, ще не придумали куди 4000 доларів витратити!
Сергей Лимонов
Сьогодні у Бубочки-просто бенефіс! Знову в центрі уваги: посмішки-оплески- піднесений настрій! А по суті: нові пусті обіцянки- популізм- потік підсвідомості як у Джеймса Джойса (підпитаний вживанням стимулюючих препаратів) !Брехня брехнею поганяє!Найбільше вразила фраза про можливе надходження в казну 5 млд гривень від легалізації азартних ігор! Оце економіст -немає мови про сталий розвиток економіки та відповідного соціального зросту-на думці і в планах казино-каннабіс та примарна диджитилізація хаосу в державі! Вітаю! ЗЕдобули !
Сергей Лимонов
Для Сергей Лимонов: Підчистили всі правдиві тому й не неугодні коменти! Клоуни скрізь і всюди!
Коментувати