Школи і виші в «червоних» зонах закриватимуть

Відтепер у «червоних» зонах буде заборонено відвідування навчальних закладів здобувачами освіти

Школи і виші в «червоних» зонах закриватимуть

На території адміністративно-територіальної одиниці, на якій встановлено «червоний» рівень епідемічної небезпеки, буде заборонено відвідування навчальних закладів здобувачами освіти.

Відповідна норма передбачена змінами до постанови № 641, що були ухвалені Кабінетом Міністрів 13 жовтня.

Відвідувати заклади освіти в «червоних» зонах зможуть лише учні спеціальних шкіл, навчально-реабілітаційних центрів за умови дотримання в них відповідних санітарних і протиепідемічних заходів і здійснення обов'язкового щоденного контролю стану здоров'я учнів.

За інформацією Міністерства освіти, такі винятки було зроблено у зв'язку з тим, що наповнюваність класів спеціальних закладів середньої освіти, санаторних шкіл та шкіл-інтернатів становить від 6 до 12 осіб, а середня наповнюваність таких закладів становить 115 осіб, що дозволяє забезпечити всі необхідні санітарні та протиепідемічні заходи.

Як відомо, регіональні комісії ТЕБ та НС у жовтні надавали дозвіл на відвідування закладів освіти незважаючи на встановлений «червоний» рівень епідемічної небезпеки.

Освіта.ua
13.10.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
ALAn
Зрозуміло, що в спеціальних школах або НРЦ працюють не педагоги, а роботи, й учні - то не діти.... Цікавить питання: за що така дискримінація?!! Чи вони не хворіють? Чи страшно спитати: вони нікому не потрібні?!
Тетяна Кіба
"За інформацією Міністерства освіти, такі винятки було зроблено у зв’язку з тим, що наповнюваність класів ... становить від 6 до 12 осіб, а середня наповнюваність таких закладів становить 115 осіб, що дозволяє забезпечити всі необхідні санітарні та протиепідемічні заходи". То чому б не дозволити працювати маленьким сільським школам, які відповідають таким параметрам?