Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Кеп Очевидність
Ооо, я бачу, що все більше людей помічає той факт, що наші міністерства тупо не виконують своїх прямих обов’язків. Замість НАКАЗІВ вони видають РЕКОМЕНДАЦІЇ. А рекомендації до виконань необов’язкові. Тобто будь-який самодур-мер може сказати, що нічого закривати не буде. І вина начебто на ньому, а не на такій хорошій владі. А як щось станеться (ну там масовий приріст інфікованих) то влада скаже, що видала рекомендації, а їх от не дотримались. Коротше, ці білі... Хм... Ці зелені і пухнасті йолопи просто не беруть на себе відповідальність. Це нереально бісить. Хочеться вже якоїсь визначеності. Буде карантин чи подовжені канікули, то так і скажіть - буде. Ось вам наказ, з такого по таке число - всі по домівках. Не буде карантину? Теж скажіть прямо - ні на що не розраховуйте, всім працювати/навчатися. Ми розуміємо небезпеку, але ось таке наше рішення. І всим все зрозуміло, люди можуть щось планувати, думати. Ато "рекомендації"... В дупу б собі ті рекомендації запхнули, дибіли...
Викладач
Чудово! Вони рекомендують і всі "плюшки" за дії відповідно до цих рекомендацій, будуть бити по голове місцевого керівництва та вчителів-викладачів. Віддайте офіційний наказ! Перестаньте перекладати свою СВОЮ роботу і відповідальність на наші плечі!
Тая
Навіщо писати УСІ заклади освіти, та останнім пунктом виокремити, а дошкільні працюють в звичайному режимі, там що , в дитсадках роботи працюють з дітьми, вихователі нехворіють?
Анонім
Для Тая: 100%
Коментувати
Andrew Brown
Чудово! Всюди верещать, що наша область готова до послаблення карантину, а школи закривають! Ви ідіоти???
Den
Для Andrew Brown: Не стоит вскрывать эту тему. Вы молодые шутливые, у вас еще вся жизнь впереди...
Коментувати