«ЦВК: просвіта» — онлайн-курс про вибори

Розпочав роботу освітній портал для виборців та інших учасників виборчого процесу в Україні

«ЦВК: просвіта» — онлайн-курс про вибори

Розпочав роботу освітній портал «ЦВК: просвіта», що створений для виборців України, які голосуватимуть вперше, членів виборчих комісій та спостерігачів, а також інших учасників виборчого процесу.

На платформі доступний перший навчальний курс «Просто про вибори», який розповідає для чого потрібні місцеві вибори, хто та за кого може голосувати, які є правила безпеки в умовах пандемії та якими бувають типові виборчі правопорушення.

Користувачі сайту можуть дізнатися історію розвитку виборів, основні принципи та виборчі стандарти, види виборчих систем та процедур, як в Україні, так і в інших країнах cвіту.

Майбутні курси, що створюватимуться на платформі, також будуть корисні для суб’єктів виборчого процесу та роз’яснять особливості нового Виборчого кодексу України.

Платформа створена на запит Центральної виборчої комісії за підтримки проєкту Ради Європи «Підтримка прозорості, інклюзивності та чесності виборчої практики в Україні».

Проєкт покликаний розказати, чому вибори як на місцевому, так і на загальнонаціональному рівні важливі для демократичного розвитку держави, показати, як вибори влаштовані та організовані, заохотити громадян брати участь у виборах та робити усвідомлений вибір.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
22.09.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!