ВР докладе зусиль, аби педагогам підвищили зарплати

Голова парламенту побажав освітянам, щоб їхню роботу завжди оцінювали гідно

ВР докладе зусиль, аби педагогам підвищили зарплати

Верховна Рада докладатиме всіх зусиль, аби педагоги отримали не тільки визнання та шану від суспільства, а й підвищення заробітної плати.

Про це під вручення премії Верховної Ради України педагогічним працівникам сказав голова парламенту Дмитро Разумков.

За його словами, з приходом першого вересня до тих, хто стоїть на передовій у боротьбі з коронавірусом, долучилися й педагоги.

«Я хотів би подякувати всім як голова парламенту, народний депутат, та, перш за все, як батько. Розумію, що часом працювати із нашими дітьми непросто, тому хочу побажати, щоб вашу роботу завжди оцінювали гідно й ви постійно відчували повагу», - зазначив Разумков.

Він також наголосив, що саме педагоги закладають в нове покоління ті цінності, які  формують їх особистість.

«Діти - це наше майбутнє, і воно залежить саме від вашої роботи», - наголосив Дмитро Разумков.

Освіта.ua
16.09.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Надія Іванівна
Цю дискусію розгорнули, бо незабаром учительський день. Будуть, може, квіти. А згодом батьки пожаліються, що дорого платили за них. Такою, у пісумку,буде подяка від людей. Бо ж риба гниє від голови. А на що ж нам надіятись, шановне товариство. З повагою до Вас усіх ПРАЦЮЮЧА вчителька, чий стаж перевищує вік нашого Президента
Дупутат
А навіщо злидням зарплата. Їм і обіцянки вистачить.ви ж настільки залякані раби. І переконані профани.що будете працювати.куди ви дінетесь
Местный
Советую ему свои пожелания засунуть в ж*** и как можно глубже. Пусть тех.персонал учит - теперь з/п у них практически такая же, как и у педагогов.
8Р
Бла, бла, бла, ... це і будуть усі зусилля, уся пошана і усе підвищення зп до достойного рівня! 27 років годували дурників обіцянками, то чому б ще 27 років не обіцяти, тим більше, що вчителі як діти вірять в обіцянки і не мабть гідності щоб відстоювати свої права.
Слава Україні!
Для 8Р: 29 років. Наступного року буде ювілей - 30 років казки про Богатого Вчителя))
8Р
Для Слава Україні!: перші пару років, якщо Ви пригадуєте, було не до обіцянок ... згадайте початок 90-х. Тоді про освіту і не говорили, не до того було ...
Коментувати
Правда
Зарплату нардепа - вчителю! Чи вистачить зусиль? Всі розуміють, але чомусь тільки обіцяють.
Сергей Лимонов
Для Правда: Обіцяв пан кожуха - той слово його гріє!
Коментувати