У МОН нагадали про заборону агітації в закладах освіти

Міністерство освіти і науки просить не допускати політичної агітації у закладах освіти

У МОН нагадали про заборону агітації в закладах освіти

Міністерство освіти і науки звернулось до обласних державних адміністрацій та керівників закладів освіти з проханням щодо недопущення політичної агітації у закладах освіти.

Відповідний лист підписаний тимчасово виконуючим обов'язки міністра освіти Сергієм Шкарлетом.

У Міністерстві освіти і науки зазначають, що відомство отримує інформацію щодо залучення учасників освітнього процесу до участі в акціях і заходах окремих політичних партій та поширення у закладах освіти партійної та виборчої агітації.

У зв'язку з тим, у МОН наголошують, що у закладах освіти забороняється зберігання, розміщення, розповсюдження реклами, плакатів, подарунків, стендів, листівок, які містять найменування чи символіку політичних партій; зображення, прізвища, імена осіб, які є членами чи засновниками політичних партій, громадських чи благодійних організацій тощо.

«Просимо Вас взяти до уваги зміст цього листа щодо недопущення неправомірного використання приміщень закладів освіти для ведення політичної агітації», - наголосили у Міністерстві освіти і науки.

Освіта.ua
16.09.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
за державу
Таки не зрозуміло? Портретами ректора ЗВО обвішане все місто, де він агітує за партію, від якої висувається. Це агітація? Чи це не приклад участі ЗВО у політичній діяльності?
галина
Для за державу: Він агітує чи є членом партії та висувається на виборах?Ректор вишу, як і будь-яка людина має право на участь в громадському та політиному життя регіону та країни. Він має право висуватись кандидатом у місцеву раду або в мери міста. Просто в навчальному заклад не може бути агітації, що голосуйте за свого ректора (як і за будь-кого іншого)
за державу
Для галина: На час виборів він залишається керівником закладу вищої освіти і автоматично впливає в ЗВО на процес виборів. Нехай на весь час виборів бере відпустку за свій рахунок, якщо йому не достатньо керувати ЗВО і він лізе у всі політичні дірки, які може. Треба обирати чим займатися - керувати університетом чи займатися політикою, а так все життя просидить на двох-трьох-чотирьох кріслах? Бо важко весь час крісло переставляти в різні положення.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!