МОН і Профспілка домовились координувати свої дії

Сторони обговорили питання освітянського бюджету та шляхи фінансування галузі нині

МОН і Профспілка домовились координувати свої дії

Міністерство освіти і науки та ЦК Профспілки працівників освіти і науки домовились координувати подальші спільні дії у вирішенні завдань поетапного виконання норм законодавства про освіту в питаннях оплати праці педагогів та науковців.

Про це йдеться у повідомленні Профспілки працівників освіти і науки за результатами зустрічі з представниками профільного міністерства.

У ході зустрічі були обговорені питання освітянського бюджету на наступний рік та шляхи фінансування галузі нині.

За словами тимчасово виконуючого обов'язки міністра освіти Сергія Шкарлета, міністерство є партнером Профспілки у питаннях підвищення соціальних стандартів для освітян і підтримує спільне і конструктивне відпрацювання документів щодо фінансових механізмів підняття заробітних плат педагогам.

Своєю чергою, голова Профспілки Георгій Труханов озвучив ряд питань, які на сьогодні потребують прийняття спільних і виважених рішень. Серед них – видатки на освіту та їх раціональне використання, підвищення заробітних плат освітян у зв’язку з підвищенням мінімальної зарплати, питання захисту та безпеки учителів та викладачів у час пандемії, нормативного забезпечення організації навчального процесу тощо.

«У підсумку робочої зустрічі соціальні партнери домовилися координувати подальші спільні дії у вирішенні окреслених завдань поетапного виконання норм законодавства про освіту у питаннях оплати праці педагогів та науковців», - йдеться у повідомленні Профспілки працівників освіти і науки.

Освіта.ua
15.09.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Гость
Это так мило, что профессор будет получать 13 тыс грн, а зелёненькие мальчики и девочки- неучи от 60+. Преподаватели высшей школы всем должны, следовать европейским стандартам, знать английский язык на В2, статьи в Скопусе, стажировку в ЕС и т д. Те, кто предъявляет такие требования к преподавателям, интересовался, какие финансовые затраты нужны на это и соответствует ли им зарплата преподавателей? Поэтому у нас в аспирантуру и докторантуру такие "очереди".
Олена
А за вихователів знов жодного слова., ніби нас взагалі не існує. Шановні ми є і у нас теж є сім’ї та діти, яких треба кормити, одягати, навчати. Вихователь-ці перща ланка в житті дитини, а вже потім вчитель. Але нажаль вихователі забуті.
Vadimka
Скажіть, будь ласка , чи треба мені здавати укр.літ. при вступі на спеціальність менеджменту?