Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Emilia
Це взагалі жах... Ви взагалі думаєте про дітей!!! Кожна дитина буде дотримуватися цих рекомендацій?? Звісно що ні!! А про студентів взагалі думаєте? Кожен приїде з інших сіл, міст де велика кількість захворювання. І що буде?? А в гуртожитку як жити?? Чекати поки закриють через спалах і сиди, чекай поки відкриють. Я в шоці від такого безладу. Я за щоб всі навчались, але не за таких обставин...
Жизнь - боль
Для Emilia: Такая жизня. Ничего не поделать
Олекса Позняк
Для Жизнь - боль: жізньболь у придурків. Розумні самі керують своїм життям і непогано проживають.
Жизнь - боль
Для Олекса Позняк: "Прроживають". Оговорочка по Фрейду. Нормальне люди "Живут".
Коментувати
unforgiven 2
Невже у МОЗ і МОН дійсно вважають, що такі заходи зможуть запобігти поширенню інфекції?
Наталія
Для unforgiven 2: Та ні,звичайно.Ну якщо там присутній здоровий глузд.Просто потрібно якісь заходи придумати,от і написали (думаю,довго сміялись,уявляючи цей сюр з учнями,які гуляють коридорами на дистанціїї 1.5 м,і вчителя-наглядача).Обізвали все це "рекомендаціями",тобто хочеш-роби,а не хочеш-працюй,як знаєш.
Коментувати
ПЕДАГОГ
Давно слідкую за думками всіх, хто дописує під статтями, та уважно читаю всі статті про навчання з першого вересня. Кожен із дописувачів по-своєму правий. АЛЕ: не можна теплим шерстяним покривалом 1 м.на 1.м. закрити всю необхідну площу, якщо вона врази більша. То голова мерзне, то ногам- холодно. Я реаліст і в жодному, так би мовити рішенні, немає відповіді на питання: Як зробити так, щоб навчання було безпечним і для учня, і для вчителя??? І ВСІХ ЦЕ ВЛАШТОВУВАЛО!!! А скоро початок нового навчального року, на жаль.
Анна
Предлагаю. Пусть те дети, для кого это приемлемо, переходят на домашнее обучение или полностью, или по отдельным предметам. Остался месяц. Пусть МОН разработает для таких детей примеры индивидуальных планов обучения. В таких планах должны быть четко расписаны домашние задания, сроки самостоятельных и контрольных работ, проекты и т.д. как это делается в ВУЗах. Время консультаций с учителями оговаривается. Такой вид обучения вполне подходит для старшеклассников и хорошо успевающих детей. УЖЕ на сколько сократится посещаемость!
Val
Для сторонников тотального дистанционного обучения. Ситуация складывается так, что нынешняя обстановка с коронавирусом продлится еще как минимум 3-5 лет. На нынешнем уровне или хуже. Вы готовы к пятилетке дистанционного обучения? Готовы к тому, что дети будут 5 лет просиживать дома? Готовы к оптимизации учебных программ и штата учителей? Готовы в дальнейшем лечиться у врачей, которые закончат вузы в эту пятилетку?
вопрос
Для Val: Так что, пусть лучше пусть эти "будущие врачи" повымерают этой осенью?
Val
Для вопрос: повымирают максимум 0,5-1% процент заразившихся. Это сопоставимо с сезонной эпидемией гриппа. В водоемах и автокатастрофах каждый месяц в пару раз больше гибнет.
Олекса Позняк
Для Val: во время ипанки умерло более 100 миллионов, грамотей
Коментувати
Юлія
Яка максимальна кількість дітей (наповнюваність) може бути у класі? Я класний керівник і у мене в класі навчається 40 дітей про поділ мовине має
Патріоти Волинь
Коли у вас по школах зляже третина учнів і 5 буде у важкому стані, тоді ви зрозумійте всю фатальність ваших думок. А зима не літо. Організм за період зими-весни дуже ослаблюється.
Ірина
А хто подумав про вчителя??? 5-6 уроків на день, про поділ класів я не почула... 32 учня сидять... без масок...це що???
К
А на рахунок транспорту,хто ще дасть один автобус?чи як це буде?Один переповнений дітьми.Про які ви маски в школах говорите,якщо гарячо,дітям погано буде.В їдальні за столом не більше 4,такого не буде в класах міста від 30-38 дітей!На подвірї-такого подвіря в містах біля школи немає скільки дітей.Кажу як буде проходити навчання.Діти одні йдуть в школу 1 вересня інші вагаються.Потім ходимо,вчимося,до першої зміни погоди і чхання,в людей страх чи це не Covid і дальше ті батьки в яких діти часто хворіють дзвонять до лікар’я і вони не йдуть в школу,інші діти в класі( батьки інших дітей також переживають)також в школу зась.І так провчимося в школі 1-1.5 і дистаційне навчання і так до березня-квітня,хіба що вакцина?А вона що так скоро буде розроблена? Література,географія,історія-пів класу сьогодні йде ,половина завтра,давати на самостійне вивчення(по типу дистанційного щоб відеоуроки нормальні були),музики,трудові,що там ще таке є-відмінити.Початкова школа з тими гірше,їх самих вдома не залишиш якщо перших клас має вчитель вчити,не всі батьки можуть і вміють,але так само музика,співи,етика, трудове трохи в школі трохи дистанційно.Я висловила свою думку.
ДепартаментДюсолей
Не свідоме якесь у нас суспільство, а країна безстрашних дурнів! Замість того, щоб поставити мету оптимізувати дистанційне навчання, щоб воно було максимально адаптоване під учнів і студентів, ми як вершники без голови будь-якою ціною прагнемо повернути дітей в тісні шкільні класи і вузівські аудиторії? Купа ідіотів, а не розумних і виважених можновладців, так само як і батьків!
Анюта
Для ДепартаментДюсолей: поддерживаю! Ничего эти дармоеды не хотят делать!
Коментувати
Анна
Есть такое понятие "свободное посещение". По-моему, в самый раз его реализовать. Если есть дети, которых нельзя оставлять дома/которые не хотят учиться дома - пусть идут в школу. Остальные учатся дома, приходят по необходимости на консультации и на контрольные. Лично нам, школа не нужна. Давно хотела записать на домашнее обучение, но в нашем городе это пока в школах не практикуется.
Юзик
Для Анна: лично тебе она точно мимо пролетела: так и не научилась необходимые запятые расставлять.
Шарю
Для Юзик: чья б корова мычала! Бред смысловой написал, а про использование пунктуации вообще не слышал, похоже! Двоеточие влепил туда, где оно не требуется)
Коментувати
Covid-19
Ви щось плутаєте шановний(на). Я повністю підтримую очне навчання! Я хочу щоб учні та студенти не перетворювалися на дикунів, які не можуть нормально жити в соціумі. До того ж, навчаючись без масок та антисептиків вони не захворіють на пневмонію, оскільки саме ці кляті маски викликають її, а аж ніяк не міфічний "коронавірус". Я маю фоловерів по всьому світу, чимало країн мене підтримують на державному рівні, відкриваючи заклади освіти, ресторани і так далі. Україна нарешті теж не стала виключенням. Мене дуже тішить,що держава допомагає мені збирати нових фоловерів. Я маю чимало підписників серед дорослих та пенсіонерів, а от молодь чогось відстає. Сподіваюся у вересні ситуація зміниться.
читач
Для Covid-19: Ви самі зауважили, що ваші підписники - це ті дорослі та пенсіонери, що бояться нових змін і навчатися по-новому!!!
Наталія
Для Covid-19: Шановний!А ви не могли б знайти застосування вашому сарказму деінде (стендапом зайнялись би чи пішли у Розсміши коміка).Тут люди про серйозні речі говорять,а ви зі своїм стьобом.Не смішно(
Коментувати
?????
А чому тільки критика і сарказм. Давайте якісь конструктивні пропозиції. Освітяни не винні що в Україні covid. Якщо дистанційка то на який кінець. Covid-19 підкажіть коли ви зникнете і чи зникнете взагалі? Ви так добре весь час критикуєте.
Вчителька
нельзя быть немного беременным - или разрешайте или дистанционка - ну бред же нарекомендовали. Після проведення занять у кінці робочого дня необхідно провести очищення і дезінфекцію поверхонь (в тому числі дверних ручок, столів. місць для сидіння, перил, тощо). - простите кто это будет делать? Техничек не хватит - я как учитель не хочу этим заниматься. А если учесть что у нас еще и убирают дети - это вообще цирк. Работаю в профтехе - и как бы тут не кричали что дети не должны убирать - наши должны. Потому что они за собой оставляют массу грязи и уже не маленькие - по 15 лет самые младшие.
Батьки
На середину вересня можна чекати до 2000 випадків. З них третина діти. Тепер вже не МОНУ буде просити батьків, а самі батьки мають вносити пропозиції щодо дистанційного навчання. Пандемія це не жарти!!! Ви заходите у супермаркит, перебувайте там 30 хв. і трясете своєю душою. А учні будуть цілий день перебувати у школі. Сидячи між собою на відстані 0,5 метра. Це при тому, що багато COVID-19 переносять і навіть не знають, що його переносять. Допустимо хвора дитина буде ізольовуватися. Але вона до школи могла їхати автобусом, трамваєм, чи шкільним автобусом. "Село неначе оніміло, неначе люди подуріли " Таке і ваше.
Сава
Для Батьки: Ти уже само подуріло від своїх думок.
M.Nik
Для Батьки: Цікаво, а чим зараз займаються діти? Напевно, по домівках сидять...
Да
Для М.Nik:мої сидять і бачу на психіку впливає,читають ліплять інтернет,але немає живого спілкування з дітьми,ігор. і боюсь пускати,але почнеться школа,що далі?
Коментувати
Covid-19
На 100 відсотків підтримую! Я вже давно казав, що потрібно позбавитися цих клятих масок, оскільки вони викликають пневмонію, бронхіт,запалення легень та інші хвороби. Нестача кисню під час носіння масок, є дуже серйозною проблемою! Нарешті МОЗ та особисто міністр Степанов всеосяжно мене підтримують! Українці вже повністю готові стати моїми фоловерами, що доведено сьогоднішнім днем- майже 1200 нових підписників! А уявіть скільки на мене підпишеться школярів та студентів у вересні? 300к близько як ніколи. Нікого не слухайте, знімайте маски всюди, як це роблять мої дорослі фоловери!
читач
Для Covid-19: Зауважте, це пише КОВІД !!!
Надія
через таких АГІТАТОРІВ, ми досі на карантині, як би всі певний час дотримувались правил, давно вже все було б у нормі, і діти спокійно навчались би
Коментувати
?
Ну надо же, разрешили! Да кто бы их носил!!! Капец.