У ВР пропонують заборонити плагіаторам працювати в уряді

Законопроект пропонує заборонити працювати на держслужбі особам, які визнані плагіаторами

У ВР пропонують заборонити плагіаторам працювати в уряді

У парламенті зареєстрований законопроект, метою якого є встановлення заборони обіймати посади в уряді та на державній службі особам, у дисертаціях яких офіційно виявили плагіат.

Про це йдеться у повідомленні політичної партії «Голос».

Відповідний законопроект зареєстрований заступником голови партії «Голос» Інною Совсун у відповідь на призначення в.о. міністра освіти і науки Сергія Шкарлета.

Також народний депутат звернулась до Національного агентства із забезпечення якості освіти з вимогою офіційно перевірити наукові роботи Шкарлета на плагіат.

«Існує ціла низка причин, чому Верховна Рада вирішила не призначати пана Шкарлета міністром освіти і науки. Але, як бачимо, волі парламенту виявилося недостатньо — уряд пішов напролом і всупереч усім прийняв те рішення, яке й планував», - зазначає Інна Совсун.

За її словами, вона наполягатиме на винесенні зазначеного законопроекту до зали парламенту.

«Адже якщо ми будуємо нову країну, нову освіту, то жодні посади не мають займати плагіатори — так само, як не можуть їх займати корупціонери», - наголосила Совсун.

Освіта.ua
25.06.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
111
Совсун, да що ж ти все не угомонишся? Ти хто? У тебе педагогічна освіта є ? Ти - драний політлог- грантожер. Вали до дядечка Сороса! Згинь,нечисть!
Іван
Правильно. Тепер у нас буде Міністр освіти,якому в Європі ніхто руки не подасть. Сором!
Читатель
Для Іван:. Да ладно! А то в Европе только и думали ,чтобы гриневичам да новосадам зады лизать. А о стадному вообще молчу. Кормушки соросята и батькососки лишатся - вот и причина их бешенства.
Коментувати