В Слузі народу обговорюють нову кандидатуру міністра освіти

Головним кандидатом на посаду міністра освіти і науки є кандидатура Олександри Антонюк

В Слузі народу обговорюють нову кандидатуру міністра освіти

Головним кандидатом на посаду міністра освіти і науки є кандидатура доктора наук Олександри Антонюк.

Про це у своєму Тelegram повідомив екс нардеп Сергій Лещенко.

Олександра Антонюк працює на посаді заступника директора з наукової роботи Інституту математики НАН України.

Очікується, що після обговорення кандидатури Антонюк у фракції Слуга народу, її кандидатура буде винесена на голосування у парламенті.

Освіта.ua
02.06.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Svitlana
А чому не Юлія Гришина?Вона найдостойніша!Вона одна розуміє проблематику спеціальноі ,середньоі і вищоі освіти,бореться за соціальну справедливість,має фах
Кот
Для Svitlana: Нет! Голобородьку под стать только Верка Сердючка!
Коментувати
Турборежим
В Слузі народу обговорюють нову кандидатуру міністра освіти. Аваков достойна кандидатура, істинний реформатор.
Сарказмик
Для Турборежим: Да. Это человек очень " широкого профиля" Достоин!
Коментувати
Ігор
А чого знову кандидатура жінка? Чи ця посада виключно "жіноча" за квотою у кабінеті міністрів і чоловіки не розглядаються, навіть фахівці.
Ігор
Ніколи ставлені керівники-теоретики в жодній галузі ладу не навели. Треба ставити тільки практиків, які пройшли весь ланцюжок - від простого вчителя до керівника вищого рівня. Якщо новоставлений міністр на своїй шкурі не відчув всі проблеми в освіті він їх ніколи не розумітиме і не вирішить. Мабуть знову нас чекає куча дров, або куча лайна. Хто як хоче так і розуміє.
Катерина
Для Ігор: погоджую з Вами
Коментувати
Іван
Як можна пропонувати Мандзій? Це може писати лише вона сама в коментарях. Людина,яка три слова зліплює з трудом та суфлером під столом і Міністр? Люди,може почнемо трохи думати?
Михайло
Яка Гриневич? Ви що з глузду з’їхали? Воно ж некомпетентне в жодному з питань освіти.
Світлана
Турборежим при змінах міністрів... Ми не всигаємо дивуватися. Може ця Антонюк і перспективний науковець, але не факт, що стане успішним менеджером освіти. Хотілося би нарешті СПОКІЙНО ПРАЦЮВАТИ! Невже це так важко, не смикатися без кінця і не шарпати освіту . Якщо нам міністра підбирають лєщєнкі - зливай воду...
Olga
Поверніть Гриневич! Людина обізнана в освіті, знається як на середній освіті так і на вищий. Коли ж почнуть думати про майбутнє покоління
Триндичиха
Для Olga: в одне й те саме гівно два рази? Ти що? Здуріла? Куку?
Дмитро
Для Триндичиха і Olga. Ви обидві не праві. Гриневич добре знається, але не враховує психологічних аспектів навчання, учнів, колективу і т. д., а вони мають бути обов’язковими компонентами у реформах.
Олекса Позняк
Для Дмитро: ти некомпетентний де5іл -так про тебе казала Гиневич
Коментувати
Оксана
Чесно? Задовбали вони вже своїми виборами! Чим їм не подобається теперішня в.о міністерки освіти? Шукають, колотять!!! І реально не бачать тих, хто вже справляється з цією роботою! Манзій, пропрацювала у найскладніші часи для освіти, при тому досить гарно! Чому просто не затвердити міністром? Цікаво, коли враховуватимуть голос народу?! Як обіцяв пан президент, коли хоч щось буде для українців , а не для своїх інтересів? Яґ
Михайло
Для Оксана: А чим Мандзій має подобатися?
Руби†
Оксана, ви, бляха, серйозно зараз? Я готова їй харканути в лице. Вона такий міністр, як я балерина
Коментувати
Дмитро
Ви там 100 раз будете міняти. Із такимм темпами, буде 3, 4 Кабмін.якщо не більше. Давайте я підберу їм Міністрів.
Имя
Для Дмитро: А давайте. Как говорил один кагтавый дядя: "Любая кухарка может управлять страной". Дыма, ты, наверно, не кухарка, а вуйко_с_полоныны ©®, но все равно подойдешь.
Дмитро
Для Имя: Прошу, будь ласка, відкрийте очі й включіть голову. У жодних реформах не враховано психологічних аспектів. Відповідно із нас роблять стадо баранів, яке не здатне мислити.
Дмитро
прошу пробачення, мізки*
Коментувати
ПАТРИОТ
КОГО ХОТИТЕ ТОЛЬКО НЕ ЭТУ ТУПУЮ БАНДЕРОВКУ МАНДЗИЙ.НЕ НАДО В ШКОЛАХ УКРАИНЫ РАССКАЗЫВАТЬ ДЕТЯМ О ТОМ ЧТО БАНДЕРА И ЕГО ПРИСПЕШНИКИ ГЕРОИ УКРАИНЫ....
Дмитро
Для ПАТРИОТ: о піздіот раші
Небайдужий
Для ПАТРИОТ: тупе ти створіння, вона ж зелебобик, яка з неї бандерівка?! Ти ще справжніх бандерівців не бачило! Але скоро, гадаю, доведеться багатьом побачити, бо зелебобики з зелебениками починають діставати до печінок
Коментувати
Марина
Хоч і Маріванна—прибиральниця ,тільки не Мандзій! Захистіть дітей!
Имя
Господи, только бы Мандзий осталась министром. Жаль что Ульяна Супрун специалист только в медицине. Она бы тоже подошла.
Руби†
Для Имя: ну да, тьотя галя з другого поверху тоже нічо так
Коментувати
Антоніна
Знову вибирають " буквойобів" які крім того як шелестіти папірцями не вміють і реально не бачили дітей і школи
Плюс
Для Антоніна: Ви дещо неправі. Це молода математик з досвідом досліджень у ФРН, якщо не помиляюсь, вона гумбольдтівський стипендіат, яких в Україні можна перерахувати на пальцях .... Є НАДІЯ, що вона почне реформи в науковому середовищі ... За останні 25 років українська наука так і не змогла здолати перехід з 20-го у 21-е сторіч.
Дмитро
Плюсе, математик не поможе освіті, бо сьогоднішня економічно-математична система вичерпала. В освіті потрібно враховувати й інші аспекти, але обов’язково психологічні.
Имя
Для Плюс: Дооо, нишмагла. В 20-м веке, например, мы производили компьютеры, а сейчас производим углекислый газ.
Коментувати