Уряд 20 травня ухвалить рішення про роботу дитсадків

Рішення Кабміну про дати та етапність відкриття дитячих садків буде ухвалено у наступну середу

Уряд 20 травня ухвалить рішення про роботу дитсадків

Рішення Кабінету Міністрів про дати та етапність відкриття дитячих садків буде ухвалено у середу, 20 травня.

Про це, в коментарі телеканалу Україна 24, сказала в. о. міністра освіти і науки Любомира Мандзій.

За її словами, рішення про відкриття закладів дошкільної освіти буде ухвалено з огляду на  епідеміологічну ситуацію.

«Зараз це питання обговорюється, готуємо так званий «коронавірусний» протокол для того, щоб забезпечити безпечність як дітей, так і вихователів. І власне там будуть прописані ті рекомендації, які необхідно буде врахувати при відкритті закладів дошкільної освіти. Розуміємо, що до того ще треба підготовити заклади. Безперечно, в закладах мають бути і антисептики, і інші засоби, що дозволять відкрити заклади дошкільної освіти», - наголосила Мандзій.

Також вона повідомила, що Міністерство освіти і науки зараз проводить роботу з органами місцевої влади щодо забезпечення безпечних умов для відкриття закладів дошкільної освіти.

При підготовці методичних рекомендацій Міністерство освіти використовувало напрацювання європейських країн, щоб врахувати міжнародний досвід виходу закладів дошкільної освіти з карантину.

Освіта.ua
15.05.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Аліна
Що саме цікаво,що будуть вести,в першу чергу,ті батьки,які сидять вдома. Тому що їм уже набридло сидіти з дітьми і вони вже ніяк не длчекаються,щоб їх збагрити в садки,не зважаючи на те,що їхня дитина може захворіти
Вихователь
Сама педагог і працюю у ЗДО, і переживаю коли відкриють садки. Бо це що пишуть на папері насправді не буде дотримуватися. Дітей прийде набагато більше, антисептиків буде мало, а про дистанційні термометри взагалі мовчу. Умов для нормальної і безпечної праці не буде створено . Працювати за тих нещасних 3 ,5 тис. грн, ризикуючи своїм здоров’ям не збираюсь. Нехай посадовці йдуть і працюють.
Олена
До 10-15 дітей? Ні, такого не буде. В регламенті не прописано. Зараз прийдуть майже всі. В анкетах, які батьки будуть заповнювати ніхто не признається, чи хворів хтось, чи ні. Зате вологі серветки будемо цілий день збирати...
Богдан
А чому тоді дітям у дитячі садочки можна повернутися,а студентам ні? Студенти також діти,і повірте мені, що зараз студентам найважче у дистанційному навчанні,і дистанційні заліки, сесії, дипломні роботи–це найгірше рішення за всі роки!
Ольга
Дівчата, не сваріться, чекаємо на протокол та інструкції. Проте, дійсно, потрібно вимагати від влади забезпечення всіма засобами - антисептиками, дезрозчинами, рукавичками, дистанційними термометрами, продумати наповнюваність груп - до 10-15 дітей... Бо одними обмежувальнмим заходами не обійдемося!
Виктория
Для Ольга: уже ж написали писать будут без перчаток.
Коментувати
Кристина Анисимова
Немає жодної дитини хворої в лікарні, я працюю тут і знаю що кажу і взагалі не ведіться на цю пандемію, немає її, тогоріч набагато більша була смертність аніж зараз, то про яку епідемію іде річ? Але статистику пишемо, бо так сказали робити, а ви думайте.
Олекса Позняк
Для Кристина Анисимова: не бреши. Навіщо їм казати вам писати статистику як вони і без вас могли намалювати? Подивись по іншим країнам. Може меньше вмирають але віруз приносять в сім’ї дуже ефективно
Прпвда
Для Олекса Позняк: брешешь только ты, везде и всюду!
Мед
ДляКристина Анисимова:повна брехня,що кажуть статистику писати.Якраз навпаки:статистику скривають при кожній епідемії,йде офіційно, а скільки не офіційно хворих.Цього року я з малим перехворіли грипом,лікувалися зовсім в іншого сімейного лікар’я,в свого не мали можливості,це все пішло в статистику?-ні,це було не офіційно і таких випадків багато.І є,що офіційно лікують всеодно в карточку не запишуть,минулого року в однієї мами діти перехворіли кором,ні одному в корточку не написали.Статистику скривають,щоб не виставляти себе з гіршої сторони як лікар’я так і самої лікарні,так само держави(а в нас не було епідемії ,у всіх була а в нас ні ми найкраща держава).Такий був випадок мені розказували,років 20 тому,зробили ампутацію ноги(по простому відрізали),при гангрені, людина (років 70)померла,в історії хвороби було написано,виписаний додому в задовільному стані. Ви не займаєтесь лікуванням людей,а статистикою?
Коментувати
Мира
Украинские инфекционки забиты детьми, а власть готовит открытие детских садов. Вот придурки.
Nataliia Tkachuk
Для Мира: наведіть,будь ласка,приклад,де саме забиті. В нашому місті 13% ліжок зайнято.
Коментувати
Маргарита
Як можна буде забезпечити дотримання епідеміологічних заходів, якщо в групах по 30 дітей? І чи можна бути впевненим у порядності батьків, які навіть при епідемії орві та грипу приводять своїх хворих дітей у садочок, попередньо напоївши жарознижуючими, заражаючи інших дітей, бо їм треба на роботу, а з дитиною нема кому сидіти? Ви думаєте, зараз ці батьки будуть більш сумлінними?
Світлана
Дивне рішення. Просто гахпбно відкривають по заявкам роботодавців. Так відкривайте у себе на підприємствах приватні садки для своїх працівників і заражайте там один одного. Ви ж своїх дітей не поведете в ті садки, які відкриєте.Ще недавно казали, що садки відкриють останнісм. І це ясно. Найперший розповсюдник інфекцій-це дитсадки. Тому що це малі діти. Згадаймо лише вітрянку і скарлатину, яка звідти не виходить ніколи. І діти ясно що не будуть там в санітарних нормах, тим більше , що зараз багато неадекватних дітей, саме тому, що батьки неадекватні. Вони зватаються руками за брудні підошви, після цього пхають руки в рот, витирають соплі і слюні і запають зразу ж всіх і все цими руками і ще всяке,. Рішення відкрити дитсадки-це нахпбний маразм. Навіщо тоді був карантин, якщо зараз швидко вихід з нього підстроюють під чиїсь особисті інтереси.
Ольга
Для Світлана: Повністю згодна
ІРИНА
Як на мене, то хто не хоче вести свою дитину в садок, той нехай не веде. А коли дійсно дитину в 5 років нікуди дівати, бо треба ходити на роботу, то приходиться залишати на чужих людей. Так яка різниця в садок чи по чужих людях?)
Олекса Позняк
Для ІРИНА: у чужих людей там 2 дітей а в садку 30
Коментувати