Карантин можуть продовжити до 12 травня

При цьому МОЗ планує запропонувати деякі пом'якшення, наприклад, прогулянки парками

Карантин можуть продовжити до 12 травня

Міністерство охорони здоров'я ініціюватиме продовження карантину. Відповідна постанова буде розглянута Кабінетом Міністрів цього тижня.

Про це, під час проведення брифінгу, заявив міністр охорони здоров'я Максим Степанов.

За його словами, карантин планують продовжити до 12 травня.

При цьому міністерство планує запропонувати деякі пом'якшення, наприклад, прогулянки парками.

«Але ці прогулянки будуть чітко обмежені. Обмеження будуть щодо кількості осіб та засобів індивідуального захисту», - зазначив Степанов.

Також у МОЗ пропонують дозволити відвідувати музеї та бібліотеки.

«Ми плануємо відкрити для відвідування музеї та бібліотеки. Але також з чітким дотриманням карантинних обмежень щодо дистанції, щодо засобів індивідуального захисту, щодо термоскринінгу на вході до того чи іншого закладу. Також ми передбачаємо ще ряд пом'якшень карантинних заходів, але всі вони будуть чітко регламентовані щодо того, як саме можна буде відвідувати той чи інший заклад», – сказав міністр охорони здоров'я.

Освіта.ua
21.04.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Учитель
Заспокойтеся і продовжуйте дистанційне навчання до 31.05., виконуйте навчальні програми. На поміч вам навіть відеоуроки. Учнів ніхто в школи у цьому навч. році не пустить. Невже ви цього не розумієте??? Тоді ваша педрада в режимі онлайн проголосує рішення про завершення року і виставлення семестрових і річних оцінок на підставі тих, які були у дітей до 12 березня і тих, які отримали учні під час дистанційного навчання. За період з 12.03. по 29.05. - поставите одну тематичну, якщо у когось оцінок нема - "зараховано". Надіюсь МОН напише листа, який це регламентує. Ніяких останніх дзвоників, випускних! Все одно це був пережиток... А на вересень не покладайте великих надій. Багато учнів (40-60%) батьки залишать на дистанційному навчанні, написавши відповідні заяви дирекціям, бо до них аж тоді дійде, що вірус нікуди не зник і спалахи захворюваності є (в Китаї ця історія продовжується вже 4 місяці)... Дай Бог, щоб ще другої хвилі не було. Бо суспільний імунітет виникає, коли перехворіє 80% людей, але цього разу - не факт. Та ви і самі це чудово розумієте. А в учителів за літо є час пошити захисні костюми, маски...
Віконт
Для Учитель: Отримавший в 2008 році Нобелівську премію за відкриття ВІЛ французький вірусолог Люк Монтаньє заявив в інтерв’ю, що коронавірус SARS-ков-2 був створений в лабораторії. Цей вірус не має природного походження, створений штучно. Тобто, ніякий суспільний імунітет тут не допоможе. Оцінки треба виставити всім за семестр, сам семестр завершити вже, а на новий навчальний рік розробити заходи, щодо запобігання зараження серед учнів і студентів.
Дівчина
Вы, это, внимательнее будьте. Он сказал что этот коронавирус содержит в себе такие же фрагменты как и ВИЧ. Это тоже самое что в разных книжках встречается одно и тоже слово. Это ни о чем не говорит. Кстати, да будет вам известно, что все ученые пришли к выводу, что вирус природный. А дедушке Люку уже очень много лет
Коментувати
Наталія
Хтож має іти в музеі, бібліотеки. За що. Магазини закриті підприємці непрацюють за що в музеі. Ха ха. Музеі бібліотеки . ринки закриті.
Лілія
Чого мучити вчителів, учнів і батьків, потрібно зробити цей навчальний рік вже завершеним, і відправити всіх на канікули. З 01.08 почати новий ускладнений рік. Про яке ЗНО може йти мова
Віконт
Навчальний процес цього семестру треба згортати! Немає сенсу його зараз продовжувати.
hopelessness
Для Віконт: згоден да нехай виставлять оцінки за перший семестр і не страдають хуйньой
Коментувати
Местный
Как раз в средине мая и будет самый пик жести, ибо Пасха, ибо гробки, ибо всех по**й на карантин в целом.
Serg1112
Як це вже достало: МОН рекомендує, пропонує, може розлянути, надати допомогу і т. д. ... . Таке враження, що там зібралися самі @. Зійшлися, випили по чарці і давай, щось напишемо для галочки, бо ми ж зарплату отримуємо. Вже пора зі всіх там, хоча б одному "здравомислячому" бути. Почати конкретизувати, а не скигліти
catia
Як можна відміняти карантин 12 травня, якщо пік захворювання припаде на 8 травня. Додамо до 8 травня 17 днів, так як коронавірус лікується від 14 до 17 днів- тоді треба продовжувати до 25 травня і не раніше. Бо буде друга хвиля захворювання, якщо відмінити його раніше.
Юрій
А після 12.05 прийняття рішення про відміну скинуть на рівень областей. Ще десь тиждень- два.