Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Анонім
Який сенс продовжувати карнатин для учнів,як готуватися до ЗНО,вчителі в школах все пояснюють,учні хочуть на навчання,У містах в школах велике скупчення то хай там буде карантин,а у селах менше набагато дітей. Подумайте про учнів яким вступати цього року,випустіть дітей на навчання!
Додо
Для Анонім: Наверно смысл в том, что бы не было как в Италии и Испании по 1000 жмуров каждый день.
Анонім
Я взагалі не вірю в цей коронавірус він просто комусь вигідний,хто звідки знає від чого ті люди вмирають просто втирають нам коронавірус і так далі, це ве фігня...
Ендрю
Для Анонім: диванні експерти пішли у наступ
Коментувати
Яна
Чому про дитячі садки нічого не сказано? Що робити працівникам дошкілля? Чому цю ланку освіти завжди забувають прокоментувати?
Олена
Для Яна: Мене це питання теж турбує... карантин з 23 березня, садочки закрили 13 - до карантину - за власний рахунок... тепер кажуть до вересня їх не відкриють. Ні бабусь, ні когось іншого залишити з дитиною немає. І кому ці питання задавати??? Допоможи собі сам... як вони вже за...ли!!!
Коментувати
Анонім
Іноді потрібно свою думку притримати біля себе , звертаюся до всіх, включно вчителів. Зрозуміло що ЗНО буде. На рахунок навчання, ми- не багата нація, що кожна родина може дозволити собі найняти репетитора ,для своєї дитини,під час карантину! І в більшості люди, які займаються цим - похилого віку! Багато хто відмовляється, цим самим береже себе і дитину від вірусу. Якщо в місті репетиторів більш - менш є , і таким чином сім‘я має змогу найти іншого,який не проти під час карантину займатися (це в хорошому випадку), то як бути тим дітям ,які проживають у селах? Отже, всі ми, український народ, давно змінилися, і на жаль в погану сторону,тому що кожен думає тільки про себе. Хтось скаржився на те ,що школа не отоплюється(ну дуже смішно ) ,цього року зими не було, зараз на дворі тепло(буває іноді холодно, але взагалом тепло), не шукайте проблему на рівному місці, навчіться виходити з ситуації, йдете на чергування, одягніться тепло, цим самим збережете своє здоров‘я і питань ніяких не буде.
Ирина
Для Анонім: Вы с сумасшедший??? Какая может быть учеба,если на кону жизни детей???????
Яна
Хм.. своїми зусиллями успішно склала ЗНО, без репетиторів, навчаючись у школі із жахливим викладанням. І карантину не було, і теж з села, було лише велике бажання та інтернет, тому ваші нарікання є лише продуктом не достатньої мотивації та вузьколобості. Зараз би в нашу епоху жалітися на територіальну недоступність викладачів. Buki.com - не дякуйте
наталія
Повністю підтримую. Головне - хотіти ВЧИТИСЯ!
Коментувати
Гість
Як раз на 20 квітня короновірус" розбушується" і буде пік. І в цей час все працездатне населенняв в пік висилаємо на роботу . Це при при тому що з 12 березня коли ще не було хвороби нас всіх закрили, "завезли " хворобу розмножили, а тепер ідіть , а ми подивимось ти виживеши чи ні . Це все нагадує комедійне шоу з з дуже несмішним сценарієм.
Вова
Для Гість: ти шо баран? Тож написано якщо буде знидуватися захворюваність... Якщо буде далі рости то ніхто на роботу не піде
Гість
Шановний Вова . "Ти, що баран "- форма звертання, яка відноситься до недопустимої стосовно людей і сприймається як образа. А образа це зумисне приниження честі і гідності, висловленне в недопустимій формі публічно або у відсутності об"єкта.У Конституції України (основному законі) , ст.3 , НАПИСАНО , що честь і гідність це найвища соціальна цінність, і захищається державою. А ви Вова привселюдно ст. 3 порушили, хоча і "написано", бо знаєте , що у нас поняття написано і реальність далекі один від одного. І чи потрібно далі вести дискусію про "написано " і як на справді у нас завжди відбувається.
Коментувати
Олена Федорівна
"Перше, на роботу підуть люди працездатного віку,"Для старших людей, студентів та школярів карантин буде продовжений», - повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль. Моє запитання: Я виховую одна(вдова) неповнолітнього сина,працюю у школі. Це я маю вийти на роботу , а неповнолітню дитину з інвалідністю закрити вдома (наражаючи його на небезпеку) доки я не прийду з роботи? Чи я маю його брати із собою на роботу, порушуючи умови карантину (знову наражаючи його на небезпеку)? Як бути тим мамам, які виховують дітей одні? Про це подумали у міністерстві?
Л
Для Олена Федорівна: школа на карантині буде. Значить ви не йтимете туди. Не виривайте з контексту!
Коментувати
1
Волинь. Школи на карантині, а наш директор придумав графік чергування у школі (яка зовсім не опалюється) для адміністрації, техперсоналу... Бачте, персонально йому "вищестояще начальство" не пояснило що означає слово "карантин"
Олена Анатоліївна
Для 1: ми теж працюємо дистанційно, а на чергування ходимо у садочок. Херсонська обл. Каховка.так що це не ваш директор придумав.
освітянка
чергуючим у школі сторожам не дозволяли обігріватись, при виключеній системі опалення шкіл. Це що? В наказі департаменту освіти пишуть "взяти під контроль енергозбереження" - можливо треба ретельно пояснити, що мається на увазі. Бо деяку директорку школи сторожам треба просити дозволити обігрітись при 12 ч. робочому дні !? Вважаю, що треба переглянути самостійність прийняття рішень керівниками закладів освіти.
Ірина Чурилович
Кому те чергування у школі потрібно?Люди, майте розум!
Коментувати
Олена
Я також вчитель початкових класів. Так дивно читати, що вчитель такий нещасний, зацькований... Я 20 років у школі.Система освіти тупить, згодна, але вчитель не може тупити.Це ж учитель! Це-інтелігент! А такий викликаєте жаль... Фу!
Андрій
Панове. Будемо реалістами. До ЗНО готуються з репетиторами. (Не залежно від умов). Всі, хто погано вчиться- не шукайте причин для виправлення власних недбалостей. Як казав мій вчитель фізкультури: " Не буває не можу, буває - не хочу..."
Наталія
Для Андрій: Не всі з репетиторами. Ми в минулому році здавали ЗНО без жодного репетитора. Наші результати (200, 197, 194) це тільки результат навчання учителів та наполегливої праці дитини. ЗНО потрібне. Це дає змогу талановитим дітям вступати на бюджет ще й отримувати стипендію.
Witalina
Для Андрій: Нічого не важко.Програма майже вичитана.Повторюйте. Купа безкоштовних курсів, онлайн- ресурсів. І ,головне, ніхто не заважає.
Коментувати
Саша
Ви розумієте, як буде важко здавати ЗНО цього року?! Через дистанційне навчання дуже важко запамятовується матеріал. Чому не можна перенести ЗНО на наступний рік?
Данил
Для Саша: А вам лишь бы перенести зно
Дон Кіхот
Саша, не тупіть
Мер
А вам аби корупцією всіх лякати
Коментувати
Марко Вовкун
Прочитав Нову програму уряда Шмигаля. Розділ освіти примітивний, як і саме Мону. Біда... Слів судент, вчитель , викладач немає. Дві однакові тези про фінансову автономію і фінансування за показниками.... Про основу європейськоі освіти- поєднання з наукою — нічого. Про нові технолгогіі, міст освіти - зеро. Знову Нуш, мовчок про коледжі, позашкілля... Капець.
Мама школярів
Для Марко Вовкун: А що ви хотіли?) це - Україна! У нас правила гри змінюються з кожним новим урядом, на жаль(( немає чіткого плану реформування освіти на кілька років чи десятиліть, а все залежить від того хто при владі. Приходить новий уряд і починає "нова мітла" по-своєму все перекроювати.
Коментувати
Леся
Саме час прийняти рішення про зменшення наповнюваності класів. Якщо знову після карантину зібрати у класному приміщенні 30 дітей, то про здоровий мікроклімат та умови для здоров’я дітей і учителів під час процесу навчання годі й думати. Радьтеся із працівниками СЕС, медиками. Думаю, що 15 учнів — оптимально. Щоб вільно дихати, не боятися чиїхось пчихів чи доторків.
SwiftKey
Для Леся: підтримую!!!
Коментувати
Наталія
Повністю підтримую! Працюю у школі, тому знаю, що відразу буде скупчення дітей. А при такому захворюванню може бути ще більший спалах хвороби. А це діти, їх важко лікувати. Тому краще продовжити для учнів і студентів карантинні заходи. Це наше здоров`я, бережімо його!
!!!!
Для Наталія: А про вчителів хто-небудь колись подумає?? Первіряти зошити, на які хтось чихнув-кашлянув? Та і все решта . Хто знає, що приносять діти до класу з кожного дому на свохї речах і руках? Діти .як раз, легше переносять це захворювання, ніж дорослі)))(так лікарі говорять)
Гість
А вчителі у нас прямо стерильні ходять на роботу? Ви так пишете, наче крім професії вчителя немає інших людей та професій які знаходяться в зоні ризику! Так само можна і про вчителя сказати , хто знає що він приносить до класу на своїх руках і речах! Навіщо йти працювати вчителем, щоб потім у всіх соціальних мережах писати які вчителі нещасні, як їх не цінують, яка маленька зп, які батьки безвідповідальні... Не подобається заробітна плата, то змінюйте роботу, у нас мільйони людей працюють не за фахом.
Андрій
Цеп Правда согласєн, діти вдома мішають людям якім вони вже надоіли або нема де по, тись, Вибачаюсь за виражені, мені зара лекше вдома її вчити чим вшколі, вони так часто боліють, закінчиться карантин начнеться робота тоопше небуду бачити іх
Коментувати