МОН просить не поширювати фейків про відміну ЗНО

У 2020 році вступ до вишів відбуватиметься за результатами зовнішнього незалежного оцінювання

МОН просить не поширювати фейків про відміну ЗНО

У Міністерстві освіти і науки просять не довіряти інформації про відміну проведення зовнішнього незалежного оцінювання та начебто продовження загальнонаціонального карантину.

Про це йдеться у повідомленні Міністерства освіти і науки, у зв'язку з поширенням неправдивої інформації у соціальних мережах.

«Інформація про начебто продовження загальнонаціонального карантину до 15 травня 2020 року та відміну ЗНО - фейк. Наразі вона активно поширюється у батьківських та вчительських групах з посиланням на Фейсбук-сторінку МОН. Однак ця інформація НЕ відповідає дійсності», - наголошують у Міносвіти.

У відомстві нагадують, що за рішенням Кабінету Міністрів карантин триватиме до 24 квітня 2020 року.

«Ця дата наразі залишається незмінною. Якщо Уряд ухвалить рішення про продовження карантину, Міністерство освіти і науки повідомить про це на офіційних ресурсах, а також надішле відповідні листи місцевим управлінням освіти», - повідомляють у МОН.

Також у відомстві вкотре зазначили, що представники МОН неодноразово наголошували, що 2020 року вступ до вишів відбуватиметься за результатами зовнішнього незалежного оцінювання.

«Тож відміна ЗНО - є неприпустимою. Зберігайте спокій та довіряйте тільки офіційним джерелам», - йдеться у повідомленні.

Освіта.ua
02.04.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Анонім
І ЗНОВУ ні слова про коледжі, які вступають на 2 та 3 курси, БРАВО. За то 1 вересня у нас вивішують списки і 15 всі ПЕРШІ курси виходят на навчання. А ми, вибачте, " отбросы", маємо прийти 15-го числа і конспекти просити, чи що? Ніде немає жодної інформації, то нафіга треба було нас мучати? Я зараз маю готуватись до зно, до госу, ще й вступних, дуже круто придумали. А тепер скажіть, як иені допоможе українська література в програмуванні? Замість того, щоб "прокачувати" свої навички, я маю готуватись до літератури і мови. Добре мова, я згодна, здам, але який сенс робити твкі самі тести для коледжів як і для випускників шкіл? Як я, вивчаючи вче це 4 роки назад, маю вивчити все те, що вони вчать роками, за один рік? Це просто смішно. Сядьте зараз, голови мін освіти, і задайте зно з мови і літератури, нехай всі побачать, які " розумні люди" керують навчальним процесом.
Illya Olefir
Необхідно і випускників 11-тих класів звільнити від ДПА, закінчити навчальний рік та видати свідоцтва про повну загальну середню освіту, інакше 11-ти класники можуть бути учнями і після законодавчо закріпленого (1 липня 2020 року) закінчення поточного навчального року.
Нонна
Для Illya Olefir: Не треба! Нехай здають. Ви забули про випускників минулих років Вони теж подовгу сиділи на карантинах, але здавали. Цьогорічні випускники будуть у виграшних умовах.
Коментувати