Прем’єр: видатки на освіту максимально збережені

Денис Шмигаль повідомив, що уряд завершив роботу над змінами до Державного бюджету

Прем’єр: видатки на освіту максимально збережені

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що уряд завершив роботу над змінами до Державного бюджету.

Про це він написав у своєму Facebook.

За його словами, бюджетні видатки, зокрема й на освіту, максимально збережені.

«Закінчили попередню роботу над змінами до Держбюджету. Це був складний процес, але саме цього вимагають складні часи. Що маємо у підсумку. Незважаючи ні на що, видатки на інфраструктуру і розвиток, культуру й освіту — максимально збережені», - заявив прем'єр.

Він також зазначив, що про деталі поінформує після затвердження проекту змін до бюджету Кабінетом Міністрів.

Як відомо, Міністерство фінансів у зв'язку із необхідністю створення Стабілізаційного фонду для боротьби з наслідками поширення вірусу COVID-19, пропонує суттєво зменшити загальний обсяг фінансування освіти і науки.

Проти ініціативи категорично висловились Міністерство освіти і науки, парламентський Комітет з питань освіти, науки та інновацій та ЦК Профспілки працівників освіти і науки.

Освіта.ua
29.03.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Петро
Князі народів панують над ними, і вельможі володіють ними. Не так буде у вас: але хто хоче між вами бути більшим, нехай буде вам слугою. І хто хоче між вами бути першим, нехай буде вам рабом.... Бо легше верблюдові пройти крізь вушко голки, ніж багатому ввійти до Царства Божого....
Шевченко Іван
Хто зі мною подискутує: Наша держава капіталістична олігархія. Уряд не може пошити маскок чи зробити респіратори, не кажу про дефібратори....Ми хоч один Нді чи Університет збудували? Не кажу про Атомну чи теплову , гес ... Медицини немає , навіть якісного інтернету немає- студенти і учні не можуть дистанційно навчатись... Суцільна бідність. Соціалістичний Китай подолав біду, а ми возимо звідти пов‘язки... Висновок: для більшості населення краще демократичний соціалім, коли держава має ресурси, забезпечує безпеку, медицину, науку , освіту.... немає олігархів, немає і бідняків. (Швеція, Норвегія, фінляндія..) І треба вийти з під зовнішнього управління, іх бажання продати землю, ресурси ... , а отже поставити хрест на Украіні. Потрібні зміни.
Додо
Для Шевченко Іван: А о чем дискутировать с тобой? Если ты родился в 1973-й (или ранее), то все это заслуживаешь.
Нестеренко, Хмільник
Якщо в краіні немає елементарних санепідем та ветслужб, немає за що лікуватилюдей, неможемо нашити сраних пов‘зок,зробити епідемблоки, накормити людей, дати ліки- то ради чого існує держава? Все треба брати у бізнесу. А треба навпаки. Щоб хоч 50 % Ввп було в держави, а не 30%, як нині. На часі соціалізація,нам педагогам це вигідно.
Коментувати
Спасибо,челом бьём
Спасибо благодетелям! Так,для справки:зарплата прокурора районного уровня в этом году (без премий и надбавок)- 15 прожиточных минимумов, то есть 30 тысяч грн.
Лора
Пріоритeтом для нашоі бідноі краіни має бути зараз подолання нeбeзпeчного вірусу. І цe єдиний розумний вихід скоротити фінансування всіляких нововвeдeнь в освіті (нe про науку), дeржавних адмінрeформ тощо, аби хоч якось підтримами занeдбану за багато років мeдицину, знищeну санeпідeмслужбу.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!