Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Татьяна
Отмените пробное ЗНО - те, кто хотел, уже перерешали все задания с прошлых лет. А пробник в дистанционном варианте вообще смысла не имеет. А по поводу 300 грн, что заплатили за пробник - лично я не против, чтобы на них купили масок в больницы. Без пробного ЗНО сроки сильно не сдвинутся. А если все смешать на сентябрь - у детей и родителей крыши сдвинутся. После тяжелого года подготовки, нервов с карантином, непоняткой с ЗНО, без каникул и отпусков дети на учебу в институт, а родители - на работу... вы в своем уме???(((
Hanna Kavun
Доброго дня. Чи треба буде складати ЗНО для вступу в магістратуру? Оскільки екзамени для школярів переносяться на липень, то коли ж випускникам вишів складати їх?
Оксана
А що буде з кроком у медичних інститутах? І чи можливе зменшення плати за гуртожиток на час карантину?
Николай
Добрый день, скажите пожалуйста, будет ли продлен период подачи документов доя регистрации?
Валерий
Что-то у меня дурные предчувствия по поводу всего этого.Но ничего, поживём—посмотрим, чем всё это закончится
Лоліта
Як колись відпочивали півтора місяця і в березні сніг лежав, то нічого й ніхто не відроблював. Хай діти собі відпочивають. Ті, хто й так не вчаться - користі точно не буде в цьому якомусь продовженні. Той, кому треба, сам буде підучувати, що йому цікаво, готуватись до ЗНО - за це не переживайте. А оцінки взагалі можна автоматом поставити, орієнтуючись на приблизний рівень учня, навіть трошки схилятись до меншого, щоб напевне. У руках дітей - майбутнє. Як будете так мучити, то відіграються вони на вас, коли будете старшими. Учениця 10-го класу
Ксенія
Для Лоліта: повністю з вами згодна. Учитель історії)
Ольга
Згодна на 200%. Хто хоче отримувати знання, того ніякий карантин не стримає. А відпрацювання вже опрацьованого ...тільки нашкодить здоров’ю. Вчитель математики)
Людмила Звягина
згодна, учитель біології:)
Коментувати
Анна
А скажіть будь ласка, чи можна буде учням 9 класу вступають до коледжів, якщо не здавати дпа, чи дадуть їм атестат, і як?
Оксана
А студенти вторих курсов , будут сдавать ДПА в форме ЗНО? . Про это все молчат
Анна
А скажіть будь ласка, чи можна буде учням 9 класу вступають до коледжів, якщо не здавати дпа, чи дадуть їм атестат, і як?
Дана
Ніби говорили ще про скорочення кількості предметів ЗНО,але,мабуть,так не пощастить
Каріна
Це просто жах, всмислі в листопаді тільки поступимо? А навчатись коли нам? Це не можна зробити за 1 сценарієм тай все, щоб ми хотя б 1 вересня як усі нормальні пішли в універ навчатися? Жаххх
Валентина
Давайте сначала выживем !!! https://www.liveinternet.ru/users/blacksea1/post468480971/
Оруел
Чого стільки демагогії тут розвели щодо сценаріїв? Подобається комусь чи не подобається той чи інший сценарій - це нікого не цікавить! Буде так, як вирішить уряд і в залежності від того, як буде розвиватися епідемситуація в країні. А про те, що думають наймані робітники роботодавцям до одного місця!
Роман
лучше пусть будет первый вариант потому что лично я буду поступать в этом году и первый учебный в ноябре.... а потом что опять до сентября учиться нет пусть лучше первый вариант пусть тогда в классы запускают по пять человек ...
Ольга
Реєстрація на ЗНО може буди подовжена? У зв’язку з карантином не було можливості продовжити реєстрацію на ЗНО. Є шанси ще зареєструватися у цьому році на основне ЗНО? (абіруєнт минулих літ)
Богдан
Для Ольга: Нажаль,ні ,я також з цим стикнувся
Дана
Звичайно,терміни реєстрації будуть продовжені.І всі хто не встиг,матимуть можливість зареєструватися пізніше
Микола
Для Богдан: І добре. Матимеш рік часу, щоб навчитися писати грамотно.
Коментувати
Галина
Сумно, але я також не в захваті від другого сценарію. У 2020_2021 році буду мати випускника????
Генріх
Другий сценарій - це повний пісець! Пісець економіці, освіті і т.д. Боронь БОже нас від другого сценарію!
Оруел
Для Генріх: не від МОН залежить який буде сценарій. Я б ще й третій сценарій не відкидав!
Оксана
А чому не розглядається якесь спрощення для ЗНО? Як дітям у повній мірі досконало підготуватися?
Ольга
А в мистецьких школах відділи хореографії, гра на інструменті, ансамблі і тд. дистанційно нічого не зробиш. Навчання платне, отже, я так розумію, що пора на біржу.
Коментувати