Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Мама 3класника
Початкова школа навчатиметься до липня???Ви не в собі? Зараз проходимо все дома,загрузили так,що майже не вилазимо з підручніків!По своій дитині бачю,що емоційний стан надломлений,вайбер скайп його не спасає-йому потрібне живе спілкування і активні ігри з ровесниками на свіжому повітрі.Вони всі будуть зелені і емоційно та фізично виснажені,після карантину!А Ви їх в переповнені класи до "пекла" вчительського аж до липня! МОЛОДЦІ! Вчителі їх завалять самостійними,річними контрольними і т.д..Думаєте вернуться до попередніх тем- насмішили! Не вернутьсч,адже вже понадавали з головою.Закінчювати потрібно цей навчальний рік От і все,продовжити дистанційно скільки треба буде,повчитись в травні і все! А вчитись в 2021 за 2020 на місяць більше,це взагалі маразм! Нічого ці діти не втратять і так програма роздута так,що вони ненавидять цю школу з 1 класу! У дитини 3 кл,як мій 5-ий і я в школу пішла в 7,а не в 6!!!
Директор
Для Мама 3класника: Згоден - програми більше ніж роздуті, непотрібних предметів купа, ви думаєте , що після цього карантину щось зміниться- ні! Хоча всі бачать непотрібність маси дисциплін. Для учнів початкових класів точно відпрацювання не треба, адже все ще 100 разів повториться у наступних класах. Але як заплатити вчителям початкових класів за цей час? Якщо дисиш 100 відсотків- то інші лопнуть! Бо з досвіду знаю, що вчительська солідарність зразу закінчується на фінансовому питанні, на жаль. Впевнений, що підтвердить будь-який керівник школи....
Коментувати
Богдан
А не простіше зробити звичайне ДПА по класах чи аудиторіях, це набагато краще ніж збирати всіх в купу, і ризикувати нашим життям, вам легко вирішувати ви не боїтеся за своє здоров’я, а нас звезуть пару тисяч дітей і ніхто не знає що з ним і де він був, тому простіше зробити ЗНО у формі ДПА, так набагато менший ризик....
Дмитро
Для Богдан: Якщо так, то 2-4 дні на один предмет, 1 учень в 1 кабінет. В кожному кабінеті має бути по одному викладачу з інших шкіл і поліцейський або ще краще - нацгвардієць. Тоді усе сканується і відправляється куди треба, там пересилають ти і воля - чесний рівень знань. А потім усе в електронному форматі.
Коментувати
Н.Ф
Доброго дня! Оскільки ЗНО проводиться не тільки для учнів 11х класів, а й для вступу в магістратуру, коли ви повідомдляєте про останні зміни чи новини проведення ЗНО, то БУДЬ ЛАСКА, повідомляйте зразу про зміни і останні новини для всіх категорії учасників ЗНО - учнів 11х класів, і також студентів 4го курсу. Бо прочитавши, зразу постає питання щодо ЗНО в магістратуру? Я розумію, що строки проведення ЗНО для обох категорій учасників ЗНО залежать від того, коли закінчиться карантин. Але тут в мене є питання щодо 1го сценарію. Якщо учні 11х класів за цим сценарієм будуть складати ЗНО наприкінці червня, то чи буде перенесено ЗНО, яке зараз заплановано на 3 липня в магістратуру, чи МОН зможе провести ЗНО для учнів і майже зразу провести ЗНО для студентів? Адже тоді між ними будуть дуже короткі строки і дуже мало часу для опрацювання результатів. Зазвичай між цими ЗНО є набагато більше часу. Дякую!
Настя
Как уже писали люди ниже, с чьим мнениям я согласна,ОТМЕНИТЕ ПРОБНОЕ ЗНО ,сразу делайте основное и не будут критичные сроки поступления!!!! Никто не хочет сдавать ЗНО в середине или конце лета,и выпускаться в итоге осенью!
Галина
Для Настя: так пробное ж за деньги. Не хотят терять выручку.
Коментувати
Светлана
Добры день! А что на счёт поступления в колледжи на базе 9 классов? Как будет проходить вступительная компания и в какое время.
Тетяна
А для чого тоді тепер онлайн навчання для дітей роблять? Скільки можна їх мучити! Що мають проходити як вони до червня завершать все!
Справедивостінемає
Для Тетяна: потрібно писати петицію
Коментувати
Svetok Stilinski
Вы там вообще крышей поехали? Неужели тяжело отменить пробное зно и вернуть те числа основному? Я не собираюсь сдавать зно в середине лета и вступительные в сентябре. ОТМЕНИТЕ ПРОБНОЕ ЗНО, верните людям деньги и верните первоначальные числа основному зно. Но нет же, вам нужно потрепать людям нервы и идти лабиринтами, лишь бы вам было хорошо
Сергей
Для Svetok Stilinski: поддерживаю) Какую-то хрень придумали???? Я лучше ЗНО напишу в Майе , как и планировалось, во время карантина, чем ждать этого зно хрен знает когда. Если они не могут придумать что-то более нормальное , то пусть вообще отменят в этом году
bhbyf
lgf b pyj lkz jlbyflwfnjuj rkfccf njkmrj gj ghjabkbhetotve ghtlvtne rjywt vfz
Коментувати
Ольга
Подскажите, для тех кто закончил школу в 1994 году, тоже нужно сдавать зно, для поступления в техникум на заочно?
Вика
Для Ольга: мне сказали нужно, но вы уже опоздали на регистрацию
Олександр
В коледж і технікум можна поступити без ЗНО, на основі вступних екзаменів! Там тільки конкурсний бал буде нижче (тобто перші пів року на бюджеті ви точно не отримуватимете стипендію, але при гарному навчанні ви можете виправити ситуацію і вийти на стипендію)
Коментувати
Алена
А как же КРОК? Экзамен, для студентов - медиков ??? Дистанционно или перенесут?
ГалиГалинана
Летом жара ,кто будет ходить в школу? В офисах есть кондиционеры, А в кабинетах удуха Поэтому пусть учителя и ходят в школу Доучат то ,что не обучили в Институтах ДОВИДЗЕНЯ
Анна
Чому ніхто не відповідає! А скажіть будь ласка, чи можна буде учням 9 класу вступають до коледжів, якщо не здавати дпа, чи дадуть їм атестат, і як?
Kirill
Для Анна: А хто Вам сказав , що для того щоб вступити до навчання до коледжів , технікумів і так далі потрібно ДПА ? Для того , щоб вступити потрібно мати атестат та скласти екзамени у коледжі в якому ви збираєтесь навчатись.
Коментувати
Кармелюка
Вчора Мандзій про це говорила. Вчителі шоковані іі підготовкою. Логіки немає, говорить про що попало. І вже вона міністр!?
Анна Лисовик
Для чого продовжувати навчання, якщо діти вчаться дистанційно? При цьому отримують ще більше завдань, ніж отримували при очному навчанні.
Ольга
Для Анна Лисовик: заданий кажется больше в связи с тем, что многое делали в классе, а теперь вся нагрузка легла на самостоятельное обучение.
Коментувати
Наталя
Доброго дня. Чому немає відповіді, ні на одне, поставлене вище питання. Мене цікавить, навіщо здавати ЗНО студентам другого курсу технікуму? Якщо дитина надумає в подальшому поступати у вищий заклад, тоді нехай здає ЗНО. Для чого воно зараз потрвбно, тим більше в такій ситуації?. Прошу дати відповідь.
Анастасія
Для Наталя: Господи, скільки вже можна цих обурень.. ЗНО ваша дитина має здати, аби отримати свідоцтво про отримання повної загальної середньої освіти. Навіть, якщо в ВНЗ дитина вступати не планує, свідоцтво їй все одно потрібно, закон у нас такий: освіта є обов’язковою) Раніше ж здавалося ДПА, теж саме ЗНО по суті... Зараз навпаки зручніше зробили, прибрали ДПА, залишили ЗНО, яке дає змогу до того ж вступити у виш
Наталя
А як було три роки тому, ЗНО не потрібно було тоді? Мій старший не здавав, і цього року поступився в інститут по вступних іспитах, після технікуму. То невже воно настільки необхідне? Що диплом після закінчення інший буде?
Влад
Якщо абітурієнт вступає на перший курс піфсля школи, зто зно обов"язкове.ПІСЛЯ ТЕХНУКУМУ УМОВИ ВСТУПУ ІНШІ
Коментувати
Олександр
Думати майбутній студент має про навчання, а не про "плани на літо". Ситуація не рядова, розуміти треба
Татьяна
Для Олександр: є таке, шо організм має відпочити. Після зно перед навчальним роком. Вам будь-який лікар це скаже. Це величезне навантаження на нервову систему. Якщо не буде відпочинку, можуть розвинутися психічні проблеми
Дана
Так,звичайно.Але для тих хто планує вступати у виші мушу сказати,що рівень навантаження там набагато більше,чим в школах(і відпочивати повноцінно в своє задоволення неможливо(звичайно,кажу для тих,хто старанно вчиться)).Безперечно,про здоров’я думати треба,але вже зараз краще подумати про те,як розвинути стресостійкість і правильно розприділяти навантаження на голову
Татьяна
От не лякайте, що навантаження в Університеті більше. Це вам каже мати 11-класника й викладач ВУЗу, мені є з чим порівнювати...
Коментувати
Любов
А потім половина ботьків подасть позови до суду, за те що в них захворіли діти, бо час на оздоровлення дітей скоротили. А хронічно хворих дітей дуже багато. Тому держава буде ще й за це платити. А яке ви маєте право подовжувати навчання якщо вчимося дистанційно і є підтвердження завдань від кодного вчителя?
Людмила
Для Любов: підтримую. Хто має одного учня в хаті, ще якось дає раду з тим дистанційним навчанням. А у кого три і більше діток? Мама повинна знати всі предмети:фізика, англ, хімія і ін. Вчителі самі не готують я до уроків, скидують на папірчику тему-- пояснюй мама дитині сама
Коментувати
Анна
А скажіть будь ласка, чи можна буде учням 9 класу вступають до коледжів, якщо не здавати дпа, чи дадуть їм атестат, і як?
Антон
Зачем переносить это ЗНО? Те, кто готовился- продолжают готовится. Саому можно готовится (ютуб, трансляции) в этом нет ничего сложного. Ненужно ничего переносить. Просто время потеряем...
Вероніка
Для Антон: Чудова ідея, давайте збиремося всі і повалимо здавати зно. А потім вмі разом лвкуватися будемо) Про заборону на масові зібрання не чули? І для чого вона потрібна теж не знаєте?
Татьяна
Никто не говорит сдавать сейчас. В июне если карантин закончится выйти и сдать сразу ЗНО, БЕЗ пробного. Тогда в июле как обычно поступление, август - зачисление.
Коментувати
Данилка
Да-да-да. Бабло вернут за пробное? Если оно будет в онлайн форме, оно мне не сдалось. Бабло верните тогда. Эти бабки министерство образования отгребет и будут делить там. Что касается всего остального, нет, ну это пи****. Совсем другие планы были на это лето, какие занятия?... Какой еще 1 год? Вы че. Это конец. Бабло нужно выбивать свое обратно.
Татьяна
Для Данилка: как по мне, меня 300 грн не спасут. Пусть убирают пробное ЗНО и август будет свободен
Коментувати
Masha
Краще хай буде 2 варіант ви що взагалі здуріли літо забирать І заради чого заради того, навчання!!!