Міністр до громадян: карантин - це не канікули чи відпустка

Звернення міністра охорони здоров’я у зв’язку з посиленням обмежень під час карантину

Міністр до громадян: карантин - це не канікули чи відпустка

Міністр охорони здоров’я Ілля Ємець закликав українців не ставити під загрозу своє здоров’я та здоров’я своїх близьких і дотримуватись карантинного режиму, оскільки ситуація в країні є вкрай серйозною. Про це йдеться у зверненні міністра у зв’язку з посиленням обмежень під час карантину.

«Влада запровадила карантин. Обмежено режим роботи транспорту, зачинені кафе, бари, ресторани. На жаль, багато хто сприймає ці заходи легковажно та нехтує встановленими протиепідемічними правилами та способами індивідуального захисту. Я ще раз наголошую, ситуація вкрай серйозна. Не ставте під загрозу своє здоров’я  та здоров’я ваших близьких», - йдеться у зверненні міністра охорони здоров’я.

За його словами, влада наполягає на тому, щоб громадяни залишались вдома.

«Занотуйте: карантин - це не канікули чи відпустка. Якщо ви не пішли на роботу, це не означає, що треба ходити в гості до друзів. Ми наполягаємо, щоб ви залишалися вдома. Самоізоляція - це нова життєва філософія всіх свідомих людей по всьому світу. Не будьте байдужими до друзів та знайомих. Всіма способами пропагуйте домашній режим. Прості речі рятують життя!», - наголошує міністр.

Також він не виключив можливості введення ще більш жорстких карантинних обмежень.

«Влада робить дуже правильні кроки, і у разі необхідності ми будемо вводити ще більш жорсткий режим. Навіть якщо це комусь не подобається. Під загрозою невидимого ворога всі державні органи синхронізовано працюють у посиленому режимі. Наш обов’язок - захистити український народ. Друзі, піклуйтеся одне про одного», - йдеться у зверненні міністра у зв’язку з посиленням обмежень під час карантину.

Освіта.ua
18.03.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Елена
Никчёмные вы родители, кто ругает Учителей. Своими мерзкими детками не охота заниматься, да? Да и интеллект, по-видимому, нулевой. Срочно нужны няньки!)) Убоги ваши ругательства.
Witalina
Може досить собачитися? Що ж ми за люди? Адже це той час, коли безпека всіх, залежить від кожного із нас!!!! САМОІЗОЛЯЦІЯ! самоізоляція... А ми готові глотку перегризти один одному. і змагаємося хто "кращий". А серед усіх професій є люди, до яких ( м’яко кажучи) є претензії і не потрбно,особливо зараз, кричати. Давайте займемось собою, будинком, дітьми, внуками.
врач-эпидемиолог
За эти дни учителя показали что обучать дистанционно они не способны. Максимум - присылают домашние задания. А раз зарплату они получают, Министерство Образования должно их организовать на общественно-полезные работы - разносить пожилым людям еду, лекарства; дезинфекция помещений; работа в должности санитарок в больницах. Пусть приносят пользу обществу! Нечего без дела сидеть! Чего их кормить - пусть отрабатывают!
Департамент
Для врач-эпидемиолог: Цікаво, як ти визначив чи здатні вчителі дистанційно навчати чи ні? Це по-перше. По-друге, чому ти не поцікавився чи МОН розробило програмні продукти для дистанційного навчання? Я тобі скажу - не розробило! Вчитель в цьому винен? Ні, звичайно. Чи є в МОН алгоритм дій на час екстреної ситуації, як карантин? Скажу тобі - немає. Саме легше звинуватити у всьому вчителів. Так, звичайно є такі, які болт забили на дистанційне навчання, або пенсіонери, яким такі технології осягнути не до снаги. Але переважна більшість вчителів і викладачів зараз дистанційно працює і перевіряє роботи. Це все залежить совісна чи ні людина. І не важливо вчитель ти чи працівник іншої сфери.
John Doe
Для Департамент: Для врач-эпидемиолог: "Це все залежить совісна чи ні людина" - это выражение относится не только к учителям, но и к врачам-эпидемиологам!
Olga
Для врач-эпидемиолог: Результати роботи вчителя побачимо через декілька місяців. А ось результат роботи лікарів - епідеміологів бачимо вже зараз - смерті українців. Ось вам працювати і не хочеться, чекаєте тільки вкладень у кармани.
Коментувати
стара людина
Якщо ці вчителі не на що не здатні - нехай їжу літнім людям розносять. Чому держава повинна їх годувати дарма?
Родион
Для стара людина: Як то кажуть: старе, а дурне.
John Doe
Для стара людина: дякуємо нашій державі, що піклується за наших вчителів! Якщо у вас є питання с приводу, чому вам держава не платить, то задавайте їх до керівництва держави, а не до вчителів. Вчителі такіж люди як і ви!
Вчитель
Для стара людина: Для стара людина: Не треба прикриватися старою людиною, бо, зазвичай літні люди не є наглими і поважають вчителів за їх професію. До мене люди, онуків яких я навчала, звертаються на ВИ. Спочатку було ніяково і я намагалася якось це змінити, але один дідусь (мені було 30 років) сказав, що якщо у його онука я маю бути авторитетом, то я мушу бути авторитетом для всієї сімї дитини. І, до речі, уточнення: діти, чиї батьки поважають учителів, краще навчаються, адекватно себе ведуть і дуже швидко знаходять спільну мову з однолітками. батьки ніколи не мають зі своїми дітьми проблем. Зважте на це.
Коментувати