Освітяни мають працювати дистанційно, - МОН

Педагоги мають бути максимально переведені на роботу в гнучкому та дистанційному режимі

Освітяни мають працювати дистанційно, - МОН

У зв’язку із запровадженням загальнонаціонального карантину педагоги мають бути максимально переведені на роботу в гнучкому та дистанційному режимі. Про це повідомляють у Міністерстві освіти з посиланням на відповідні роз’яснення, що надані МОН спільно з ЦК Профспілки працівників освіти і науки.

За словами заступника міністра освіти і науки Любомири Мандзій, у багатьох закладах освіти перестали примушувати педагогів виходити на роботу в порожні школи, однак до заклику Міносвіти дослухались не всі.

«До цього ми вже давали роз’яснення, що за будь-яких умов та незалежно від того, чи виходить вчитель на роботу на період карантину, за ним має зберігатися заробітна плата. Це подіяло, і в багатьох закладах освіти перестали примушувати педагогів виходити на роботу в порожні школи. Однак сигнал дійшов не до всіх, тому спільно з профспілками ми підготували ще одне роз’яснення. Наразі ми спільно з Сергієм Горбачовим, освітнім омбудсменом, відслідковуємо ситуацію», - сказала Мандзій.

Також заступник міністра освіти закликала вчителів відстоювати свої права і повідомляти про випадки роботи у приміщеннях закладів освіти.

«Без вашого звернення і скарги нам важко включитися в процес», – наголосила Любомира Мандзій, звертаючись до освітян.

Освіта.ua
18.03.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
вчителька
м. Суми, вчителів утримують в порожніх школах. Ми вимушені займати місця в транспорті в часи пік, або ходити на роботу та з роботи пішки. Дайте реальний наказ!
Крик душі
НАВІТЬ ПІСЛЯ ВЕБІНАРУ Любомири Мандзій директорка відмовляється відпускати вчителів! З аргументів: "а як я можу перевірити, що в цей час ви займались організаційно-педагогічною роботою, а не варили борщ"??? БЛАГАЄМО - ВИДАЙТЕ ЧІТКИЙ НАКАЗ від МОНУ, бо вже сил немає сперечатись(( ВАС послухають. Сподіваємось. Щиро вдячні за турботу про освітян.
Учителька
У вчителів забрали право вибирати підручники для учнів https://uainfo.org/blognews/1584543052-u-vchiteliv-zabrali-pravo-vibirati-pidruchniki-dlya-uchniv.html?_utl_t=fb&fbclid=IwAR1ekahKr65-jJO1s6U-aC__ijP1W4vhQsDHEiO39GYTdQynKZHcvX8ohdI
Аноним
Доброго дня! Полтавська область, Кременчуцький район, село Нова Знам’янка Новознам’янський НВК змушують вчителів відсижувати свої години на роботі.
Александр Ляшенко
То адміністрація часів Шарова собі дозволяє не зберігати зарплату за вчителями, і поки він ще в міністерстві - таких багато буде.
Светлана Двинских
г.Доброполье, Донецкая область. ПРОДОЛЖАЕМ ХОДИТЬ НА РАБОТУ. Отделу образования наплевать. Меняет приказы как хочет.
Мирослава
Це той випадок, коли потрібно суворо карати адміністрації шкіл!!!! Наказ МОН є обов’язковим до виконання. НЕ ВИКОНУЄШ - геть з посади!!!! Виконавська дисципліна - вище всього у такий складний час. А у нас "що хочу - те й роблю!".
Максим
Купи маски зв свои деньги, меняй их через каждые 2 часа, так еще и сиди до 16 00 без отопления
Максим
как ходили так и ходят на работу, г Мирноград, Донецкая область, плевать хотели на приказ Министерства образования и науки Украины №406 от 16.03.2020 г "Про організаційні заходи для запобігання поширенню коронаврусу COVID-19
Вова
До 19 березня наші педагоги теж ходили на роботу! Якийсь маразм, реально! Хто за здоров’я вчителів буде відповідати, коли частина із симптомами застуди?! Роз’ясніть, будь ласка!
Викладач
Шановні дописувачі, а чого Ви сюди пишете, а не освітньому омбудсмену? Раз порушують ваші права, значить ваше керівництво заслуговує, щоб проти них порушили кримінальну відповідальність!
вчитеька
У Максимівському НВК Карлівського району Полтавської обасті дирекція заставляє ходити на роботу. ще і добиратися деяким вчителям попутним транспортом за 15 км і працювати до 16-ї години!
вчителька
М.Ізюм, Харківська область - ми не тільки працюємо, а ще й працюємо БЕЗ ОПАЛЕННЯ! В приміщенні, в якому сьогодні було 11 (так, ОДИНАДЦЯТЬ!!!) градусів тепла
Василько
Для вчителька: потерпіть ще трошечки. Літо не за горами.
Сашко.
Та же ситуация , а завтра за окном -3 С. В помещении будет +5С как там можно работать? Завтра буду требовать от завхоза дополнительные разрешенные средства обогрев помещения или перевести в кабинет где есть кондиционеры.
Коментувати