Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Elena
Сумський район. Шановні колеги, поясніть яким чином вихователеві ЗДО проводити дистанційно заняття з вихованцями?можливо хтось має такий досвід роботи?
mmm
Для Elena: а ще немає постанови як. ще немає дистанційноґо поняття взаґалі, юридично, в освіті офіційній. порозсилайте розмальовки, придумйте тему для пластелину і т.д. хто с батьків с дітьми зробить, пришле фото з радісною дитиною і поробкою. а не пришлють, у вас все-рівно буде доказ розіслання завдань. а в цілому, гроші збирати вмієте по наказу директриси, то і фото поробок не повинно бути проблемою. ))))
Коментувати
сумчанка
Суми. Дістануіна робота вчителів на папері - ходимо кожен день до школи, відсіжуємо години, Інтернет слабкий, а потім вдома за власнимі ПК працюємо з учнями.
Світлана
Дніпро.Все організовано.Дистаніійне навчання впроваджуємо.До школи ходимо за графіком по групах.Приміщення дизенфікують,провітрюють,в туалетах засоби дезінфекції.Ніхто не змушує писати ніякі заяви.Запропонували (хто хоче) чергову відпустку.А також дистанційно навчаємось.Ніяких перевірок в Дніпрі.Будьмо здоровими!
Вчитель
Для Світлана: А для чого ходити групами за графіком до школи?
Светлана
Для чего график, если дистанционно должно все быть??
Коментувати
Олеся
У Луцькому ПТУ 9 студентів теж не відпускають з практики на заводах.Чи це не є порушенням закону?
Наталя
Можливо, обмеження стосуться не всіх. На нараді присутні 44 особи. На работу ходять-72.Потрібен чіткий наказ про дистанційно роботу вдома.
Fox
Для Наталя: Ви прямо попушуєте закон. Ваше керівництво підлягає за таке кримінальній відповідальності. Дзвоніть на урядову лінію.
Коментувати
Маша
У Миколаєві ходимо на роботу.Працюємо,аж гай шумить.Здаємо звіти,проводимо наради і всe іншe
Освітянин
Заклади освіти Харківської області працюють. Проводиться педрада. Працюємо згідно законів і наказів МОН.
Світлана
Ха-ха-ха! Деснянський район м.Київ. Всі працівники ДНЗ на роботі у дві зміни, а предмтавники Районо вчора їздили по закдадам з перевірками. Соціальна відповідальність на вищому рівні!!!
Небайдужий львів'янин
Бачив, що на Зеленій 105 у Львові вештається безліч студентів. Питав, кажуть що на практиці і мусять два рази бути а коледжі. Хіба Львівський коледж будівництва не лякає кримінальна відповідальність. Невже якась практика важливіша як людське здоров’я. Пане Садовий розберіться з цими порушниками.