Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
человек
У нас семейный врач молоденькая девушка, только вышла из декрета. На х.. ей надо на вызов с подозрением на короновирус приходить? Уйдет на карантин, как учителя, и правильно сделает.
М
Для человек: на лікаря скоріше було 6 років і 2 інтернатури,зараз-не знаю.Вчителі ск.років навчання і мають стільки проблем,а кричать,найгірша професія і мала зарплата.
Коментувати
М
Головне,що в нас рік математики-Новосад оголосила,як це все міняє ситуацію в кращу сторону,замість,щоб вчили:хімію,фізику,біологію,(укр.м.,хто вже,тут говорив за ЗНО ,що не патріот,диктант потрібно писати,а -не ті питання,що там є),математику-теж потрібно,але не говорити,що- то найголовніший предмет!Друге,може зараз нарешті,зрозуміють,що життя важке і не потрібно його ускладнювати.Це також від вас батьків-вчителів залежить,потрібно за-це говорити,а Ви тільки зарплата мала!Ви подивіться,ск.,в поліклініці людей,в хаті-не видно.
М
Це про попередні коментарі:Лікар’ям,не всім-тим,що зараз працюють з тими проблемами:сімейні,терапевти,фельшері,в реанімації, та навіть медсестри-в них більша і відповідальність і загроза для свого здоров’я є, порівнюючи з вчителями(вчителям молодим по 21 тисячі,а лікар молодий терапевт-на руки 3.500 тис.-це мало чи багато?).Хто дуже хоче йти до молодого лікар’я без практики,я на рахунок вз’ятки,що лікар має!На рахунок лікарів:гініколог:роди в районі (кесарів розтин-12 тисяч),не думаю,що їх будуть брати ,щоб вони лікували хворих з вірусними інфекціями,просто вони не мають такої практики(в нас гініколог ходить зі своєю дитиною,якщо якісь проблеми до педіатра)- не знаю,чи є якийсь лікар,що все сам лікує,кожен має свою спеціалізацію! В нас карантин три тиждні і за ці три тиждні-це все не закінчиться,і не все так просто і гладко ,хто далекий від ситуації,той того не розуміє і все всім забезпечено і.Вчителі зараз-не винні,але не знаю чи десь таке є,люди на роботу-не ходять,а їм зарплата за-це?Друге почнуться літні канікули,будуть випускні-то вже не буде за,що?,якщо не буде виплати, вчителі "голосно будуть возмущатися",будуть думати тільки про себе,не розуміючи ситуації.Зараз також кордони позакривають,люди без роботи і грошей,їм хто буде платити,за те,що вони будуть вдома сидіти?
John Doe
Для М: а кто вам такое сказал что учителя на работу не ходят?
М
Для John Doe: ск.ще будуть ходити тиждень, два,карантин через три тиждні закінчиться?Міністерство(влада), ж не може повністю закрити школу,хто ж буде інфекцію розносити?,а Ви як все мовчите і нічого не говорите, а "мала зарплата". Знаю як в нас вчителі ходили минулого року (відробки в суботу,дітей немає,вчителі до обіда каву пити і додому).
Жюль Верн
Не знаю чк у вас, але в Одесі вчителі влаштовують онлайн уроки, прямі трансляції. В університетах теж проходить дистанційне навчання. Також вчителі ходят на роботу, працюють с документацією (вони повинні плани навчання робити наприклад). То що це вже не робота? Грошей їм не платити? А за що вони тоді їжу будуть купувати? Що би ви робили на їм місці?
Коментувати
думать надо!
Если вы думаете, что карантин продлится только две надели, то ошибаетесь. Минимум пол года. И все это время "труд" учителей должен оплачиваться? Вам не смешно? Учителей должны перевести на минималку! И пусть еще спасибо скажут! Жопы на карантине греют! Нужно повысить В РАЗЫ зарплату врачам за то, что рискуя жизнями, приходят на вызовы! Не то поздыхаете все!
Дада
Для думать надо!: После универа , ставка 4109 плюс 9 процентов , 18 часов . Сколько там минималка ? Валет ты
родитель
Для Дада: У нас в школе средняя зарплата учителей 14 000 грн чтоб ты знал. Дистанционка такая: НЕКОТОРЫЕ учителя присылают домашние задания в вайбер. Хотя согласна, это даже минималки не стоит.
John Doe
Для думать надо!: Мы и так сидим на минималке, удивил! Надеюсь все пройдёт и вы не поздыхаете!
Коментувати
учителі
Оскільки новий закон підписаний і влада має повне право набирати працювати до школи людей з вулиці. Треба слово учитель замінити на надавач освітній послуг! Учитель - це людина яка має педагогічну освіту. Від тепер влада не має жодного права називати учителями тих, котрі не закінчували педагогічну освіту та не мають відповідної педагогічної кваліфікації. Можливо дані зміни своєрідна розвлєкаловка. Але через 3-5 років ці реформи будуть відчутні у повній мірі. І виникають великі сумніви, що наслідки цього закону будуть позитивними.
IT инженер
Для учителі: Через 3-5 лет будут образовательные интернет платформы, ищи другую работу, дура
мама
Для учителі: : Ты вообще хоть чуть-чуть думаешь что пишешь? Предложение "Оскільки новий закон підписаний і влада має повне право набирати працювати до школи людей з вулиці." полностью противоречит "Від тепер влада не має жодного права називати учителями тих, котрі не закінчували педагогічну освіту та не мають відповідної педагогічної кваліфікації." - УЧИТЕЛЯ ДЕБИЛЫ!
Лариса Попова
Для"умников": зарубежом давно уже есть образовательные платформы, а школы почему- то не исчезли. А за право попасть в хорошую школы, люди готовы платить большие деньги, а чтобы их чада не вылетели оттуда, нанимают им репетиторов. А написать ит инженер и быть им в реальности - очень большая разница. Для мама: " Може, прежде, чем обзывть кого-то дебилом, стоит научиться писать грамотно, а не делать 6 ошибок".
Коментувати
Лора
Люди, для вас важливішe здоров,я дітeй, чи вeличeзна "жаба" "давить вас чeрe тe, що вчитeліі отримають зарплату?
учителя-жабы
Для Лора: Во всем мире - если человек не работает, то зарплату НЕ ПОЛУЧАЕТ! Учителя должны сидеть ЗА СВОЙ СЧЕТ! И при чем здесь дети? Чего вы детьми прикрываетесь? Лекарства для детей государство должно закупить на ваши "зарплаты"!
John Doe
Какие же вы мерзкий! И вы даже знаете как во всем мире!? Наведу пример: в штатах закрыли сезон чемпионата НБА минимум на 30 дней, все арены закрыли и работники арены и обслуживающий персонал остался без зарплат, в каких-то штатах штат обеспечил зарплату, а в других менеджеры арены и игроки выделили суммы на зарплаты. Я с удовольствием пойду в отпуск за свой счёт, если вы вдруг выделите сумму покрывая нашу зарплату, которую мы можем потерять не по нашей вине.
Петро Дмитрович
Для "жаб". "...Во всем мире - если человек не работает, то зарплату НЕ ПОЛУЧАЕТ...", тільки один ньюанс: у всьому світі зарплата вчителя вища на 10-40% від середньої по країні, тому там можна просидіти з місяць і без зарплати. А в нас зарплата вчителя нижча від середньої по Україні на 30-40%. Живуть практично від зарплати до зарплати.
Коментувати
справедливость
ЭТИ ЗАРПЛАТЫ НУЖНО ОТДАТЬ ВРАЧАМ, КОТОРЫЕ БУДУТ ПРОТИВОСТОЯТЬ ИНФЕКЦИИ!
John Doe
Для справедливость: ваша работа состоит в том, чтобы не мешать людям делать свою работу, не только врачи противостоят вирус (хотя в нашей стране и в нашей медицине это очень сомнительный вопрос), но и вам следовать правилам поведения при карантине! А за какие деньги это будет делаться, это не вам решать!
Коментувати
налогоплательщик
Почему родители берут отпуск за свой счет чтобы сидеть с детьми, а "педагоги" будут получать зарплату? За что? За видимость работы?
Олелукойе
Для налогоплательщик: бедный, зачем же ты их родил?
John Doe
Для налогоплательщик: пожалуйста, двери школы и для вас открыты, пройдёте сертификацию, тогда тоже будете изредка на карантине быть и зарплату получать, но только это зарплатой назвать нельзя. Кто на кого учился! Я лично люблю свою работу, и на карантине ни сижу на диване и в носе не ковыряюсь!
Тамара
По-перше, не "в носе", а в носу. По-друге, є чинне законодавство, є галузева угода, відносно якої вчителі у випадку форс- мажору можуть отримувати 2/3 заробітної плати знаходячись удома, але при цьому вони дистанційно здійснюють свої обов’язки. В разі здійснення організаційної роботи в межах школи вчитель отримує заробітну плату за навантаженням у повному обсязі.
Коментувати