Прем'єр обіцяє, що МОН невдовзі матиме нового міністра

За словами Дениса Шмигаля, повний склад уряду буде сформований найближчим часом

Прем'єр обіцяє, що МОН невдовзі матиме нового міністра

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль запевняє, що повний склад членів Кабінету Міністрів буде сформований найближчим часом. Про це він сказав під час проведення Години уряду у Верховній Раді.

«Я проводжу співбесіди, і уряд буде сформовано невідкладно найближчим часом, як тільки будуть підібрані правильні, якісні та відповідальні кандидатури», - сказав Шмигаль.

Разом з тим, у парламенті розпочався збір підписів під депутатським зверненням до прем’єр-міністра з проханням внести на розгляд Верховної Ради подання про призначення на посаду міністра освіти і науки Юлію Гришину — члена Комітету Верховної Ради з питань освіти, науки та інновацій, голову підкомітету з питань вищої освіти.

Як відомо, за інформацією ЗМІ народна депутатка від партії «Слуга Народу» Юлія Гришина та президент Національної академії педагогічних наук Василь Кремень мали співбесіду в Офісі президента щодо посади міністра освіти і науки.

Освіта.ua
06.03.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Кадидуб іван
Гришину в міністри , Ківу в заступники. О даватимуть. А ще краще в міністри двірника з Мону. Хоч зна де міністерство іна роботу ходитиме. Мітлу реформує- по новрму!
Севастьянов
Якась шизофренія- на всі посади пруть юристів. Треба вчителя з досвідом , викладача вузу , які були організаторами , знають систему , держуправління, фінанси. Хай Гришина йде в суді, мінюст.
Sdfgg
Просто бере жах, коли підбпрають міністрів. Критерій мусить бути один- ефективність!! Досвід і результати!! Хто із міністів це демонстрував. Є ж опитування на сайті. Поцікавтесь А ви тягните слабаків та аморальних осіб. Візьміть доброго керівника вишу чи управління освіти!!! Ато знову нервозу тягните - без досвіду і моралі.
Гість
Яка прелесть. Після дури міністерство очолить повна бл"дина. Шоб ви 73 процентні вдавилися своїм вибором.