Фінальне звернення Ганни Новосад (відео)

Ганна Новосад про те, що вдалося зробити за останні 6 місяців та «перехідну книгу» для майбутнього міністра

Фінальне звернення Ганни Новосад (відео)

Міністерство освіти і науки опублікувало на власному YouTube каналі звернення до громадськості Ганни Новосад у якому екс-міністр розповіла про те, що вдалося зробити Міністерству освіти і науки за останні 6 місяців та про «перехідну книгу» для майбутнього міністра.

Освіта.ua
06.03.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Шокований вчитель
З Богом, Парасю, доки люди трапляються...! PS Хоча коментар має містити не менше 100 знаків, але просто слів шкода..Подякували попередниці, а тепер дякуємо і наступниці.. Дай нам, Боже, людину, яка хоч щось, та знає. А не розказує про те, що "здобувач освіти" в першому класі повинен малювати букву "О" олівчиком і гумкою її підтирати, щоб не стресуватися ...при тому, що в дитсадку він її ( і інші) вже ПИСАВ! ручкою
К
Не є-це фінальне звернення ,ще не раз її почуємо,Гриневич,ще недавно інтерв’ю давала про PISA, а - Новосад її учениця.
Development
Новосад - не романтик, а самовлюбленная особь, которой в головувпихнули в Могиле внз , что она великая . Там всех деформируют: Савсун, квит, новосад ... И еще- ееникто не снимал, не врите о торжестве корупционеров. Она сама ушла, хоть на это мозгов хватило. А приемники- Гришина, в т.ч. - еще хуже. Эта собирает подписи за себя- уже видит цель= власть= бабки= власть! А Кременю это не надо. Ищите бойца, воина, професионала. Можна и женщину.
Екатерина
Ушла с должности романтик, которая хотела сделать лучшим образование для всех. Не получилось. Крупное коррупционное лобби задавило. Теперь радуйтесь и веселитесь те русские и украинцы, которые приложили свои усилия чтобы изгнать Новосад с министерского кресла. Теперь будет по пакистанскому сценарию. Гос школы - знаний нет, знания и финансирование в частных школах. У кого из наших граждан есть деньги на обучение детей в частных школах?
Іван
Для Екатерина: дурепа зелена
Коментувати
Alex
Зарплату собі підняла. Ось що ти зробила. А для освіти, школ і інші навчальні заклади ти нічогісенько не зробила
Учасник
Не оригінально і не ново, пллагіат за Гриневич.Виявляється, методички не спасають, судячи з терміну перебування на посаді))Може заберете їх з собою ,від гріха подалі)
Учасник
Якщо хтось наївний думає, що винна тільки Ганя -- ви або 6аївна, або недалека людина. Усім заправляє преЗедент, який, в свою чергу -- лише маріонетка в руках бородатого в окулярах. Ще не дійшло??? Так що, що обрали 73% -- те й будемо ще як мінімум кілька років мати. Ну, хіба в когось терпець увірветься. Що малоймовірно...
111
Для Учасник: Тепер-ЗЕ, а до нього це все почав ПО.. Реформи розроблені за попередників, ще за Яценюка. Не вона ту "книжку" розробляла-їй її дали, точніше передали. Тепер вона її передає насупному..Хіба ви не знаєте, що української педагогіки не було, це все Вони несуть!))
Коментувати
Ось так
Тепер я зрозумів, що, передчуваючи своє швидке звільнення, Новосад 6 місяців писала перехідну книгу.
Макогон
Новосад- це пусте місце,, не Звернення тра робити, а Покаяння !! Кайся!!!! І йди з Богом!!! Грішниця!!
ми
Боже, та йди вже. Чи все чекаєш що попросять назад. Тоді освіті точно "капець" Досить піаритись. Особливо "ще попрацюємо разом" Ще забери з собою Шарова та Стадного.
Віктор Логвін
В харківському басейні МОН "Гарт" пів віку існувала секція спортивного плавання і саме під час царювання пані Новосад вона була ліквідована, тепер діти ХТЗ не мають можливості займатися цим видом спорту. Численні звертання в Мінстерство освіти і особисто до міністра Новосад - не мали не тільки результату, а навіть і відповіді.
Небайдужий
Для Віктор Логвін: Якщо Ви думаєте, що новий чи інший міністр щось змінить, то не тіште себе ілюзіями, риба гниє з голови. Усім керує преЗедент. Ця команда прийшла, щоб остаточно добити Україну і віддати путлєру те, що залишиться. От що наробили 73%, ппоголосувавши за зелебеників з телевізора і ютуба, їжте та не обляпайтеся!
Коментувати
Імя
Это не нам показывай, а Соросу отошли.
Правда
Для Імя: До чого тут Сорос? Якщо міністр нічого не вирішує, то...або "поганий" міністр, або не потрібний такий міністр! Принайм?і зробити офіційну заяву по цьому питанню можна б було!
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!