Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Olga
Як же ми усі сподіваємось, що на посаді міністра освіти та науки буде людина професійна та розумна, а не якісь Ганнусі Новосад та Єгори Стадні. Але є відчуття, що поміняють шило на мило. Їхні реформи просто знищують освіту.
К
А в Новосад,ще стільки планів було! Її одну звільнили?, більше немає кого?,їх там не забагато,тих-реформаторів!Хто наступний з цієї команди " професіоналів" на посаду міністра?З минулої влади,вже-вистачить,вони все зробили,що могли,для "покращення освіти"
Володимир
Для К: там 85% потрібно вигнати
Сусід Сусід
ні всіх бо мінестерство несправилося. тому повинні піти всі.
Коментувати
Небайдужий
Зекоманда-1 добила економіку до ручки, тепер зекоманда-2 буде переконувати нас, що Україну може врятувати тільки дружба з мокшанським краєм, який дастб дешевий газ і ринки збуту для українських товарів, і -- прощай незалежність.... А нова команда МОНУ доб’є українську освіту -- а нафіга мокшанцям грамотні українці...
Василь  Шминдрук
Очільники міністерства змінюються набагато швидше, ніж у цигана коні. Але освітянська нива як була неорана, такою і залишиться.
Черненко К.
Гаспадин СТАДНЫЙ!! С вещами - на выход!!! Гражданин ШАРОВ- приготовиться!! Главная команда, которую должен дать новыйминистр.
Борис
Ви думаєте, що що зі звільненням Новосад зміниться генеральна лінія? Закриття шкіл або як це називають - реорганізація буде продовжуватися а вчителі як були бомжами з мізерною зарплатою так і будуть.
Добрый учитель
Сльози ллються з очей, хто ж затримає колеса свавілля. як же ми тепер без мудрої Ганнусі, без глибокої обсервації життя і соросівських парадигм демократизації і інновації цієї шкури
Педагог
Для Добрый учитель: Ой відчувається, що на зміну одній прийде ще "ліпший" керівник/керівниця
Вчитель
Відмініть контракт для вчителів- пенсіонерів, або дайте йому гідну пенсію.
Вчитель
До яких пір нами будуть керувати неуки? Пора поставити Вчителя на належну висоту.
Коментувати