Osvita.ua Новини Перспективи тестування 2009 року
Перспективи тестування 2009 року

У Міністерстві освіти і науки України обговорюються проекти наказів, щодо тестування, вступу до ВНЗ та атестації учнів у 2009 році

Перспективи тестування 2009 року

Вже у цьому році МОН планує внести зміни до наказів "Про зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України у 2009 році" та "Про внесення змін до Положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти", а також затвердити нову редакцію умов прийому до вищих навчальних закладів.

Згідно з проектами документів, планується скасувати квоти прийому 40-60-ти відсотків від загальної кількості місць державного замовлення. Більш жорсткими стали й вимоги до балів сертифікатів із профільних предметів. Так, вступаючи на бакалавра, із профільного предмета треба буде пред'явити сертифікат із балом не нижче ніж 150, а непрофільного ‑ 124, молодшого спеціаліста ‑ 124 бали. Сертифікати з української мови, незалежно від освітньо-професійної програми, мають бути не нижче 124 балів.

Також у 2009 році міністерство має намір зменшити кількість предметів зовнішнього незалежного тестування з 11 до 8. Зокрема Міносвіти має намір скасувати тестування зі всесвітньої історії, зарубіжної літератури, основ економіки й основ правознавства та ввести тестування з іноземної мови (на вибір): англійської, німецької, французької чи іспанської. При цьому випускники будуть мати право проходити тестування не більш ніж із п‘яти предметів.

Тестування з української мови та літератури буде обов'язковим для всіх випускників, з математики ‑ обов'язковим для випускників загальних, природно-математичних і технологічних класів, з історії України ‑ для випускників філологічних, суспільно-гуманітарних, художньо-естетичних і спортивних класів.

Освіта.ua
01.09.2008

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!