Front End - все, що потрібно для новачків в IT сфері
PR

Front End курси від компанії DAN.IT - чудовий вибір і правильна інвестиція у ваше майбутнє

Front End - все, що потрібно для новачків в IT сфері

Унікальний курс для новачків від ізраїльських фахівців, адаптований для вітчизняного ринку, пропонує відома компанія DAN.IT. В даний час компанія займається підготовкою як новачків, так і підвищенням рівня кваліфікації досвідчених професіоналів у найбільш затребуваних напрямках ІТ-індустрії.

Курси FrontEnd з нуля були розроблені спеціально для тих, у кого немає поки що достатнього досвіду і навичок у сегментах програмування і розробки додатків. Якщо у вас є величезне бажання вчитися і стати затребуваним високооплачуваним фахівцем, Front End курси стануть чудовим вибором і правильною інвестицією у ваше майбутнє.

Всі програми навчання в DAN.IT, включаючи курси front end, були створені з урахуванням розробок IT-відділення ізраїльської армії (MAMRAM) із застосуванням методології TELEM. Це дозволяє гарантувати високу якість навчання навіть у тому випадку, якщо у вас практично немає досвіду і навичок в обраному напрямку.

Базова програма Front End - це ідеальний курс як для новачка, так і для фахівця, що має певні знання. Їх можна рекомендувати для всіх творчих особистостей, які бажають освоїти нові рівні і можливості.

Якщо вам доводиться постійно вирішувати завдання з розробки і просування проектів, якщо вам цікаво все нове у просуванні сайтів, якщо ви бажаєте досягти нових висот у своїй професійній діяльності, курси Фронтенд стануть найкращим вибором.

Досвідчені ментори і викладачі компанії DAN.IT education використовують нестандартну, але при цьому максимально ефективну програму навчання. Вони зроблять все можливе, щоб ви отримали не тільки корисні знання, досвід і навички, а й реальну користь від пройденого курсу.

Особливості курсу

Навчання на курсі Front End з подальшим працевлаштуванням передбачає отримання знань і навичок в напрямках:

  • web-верстка сайтів;
  • основи мови програмування JavaScript;
  • робота з фрейм-ворк React.js;
  • навички роботи з Git;
  • основи роботи з BackEnd.

Наглядова рада DAN.IT education складається з представників провідних IT-компаній України. Його члени постійно спостерігають і контролюють наповнення програм, беручи участь безпосередньо в їх розробці та корекції. Постійно проводяться зустрічі з членами наглядової ради, на яких обговорюється наповнення програм, представляються проектні роботи і ведуться переговори про працевлаштування.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
28.01.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів