Дитячий сколіоз: як вберегти своїх дітей?
PR

Якщо у дитини незручне робоче місце, їй важко зосередитись на навчанні та зберегти здоров’я

Дитячий сколіоз: як вберегти своїх дітей?

За статистикою МОЗ, в Україні 161 000 дітей має порушення постави. За тогорічною статистикою МОЗ, в Україні 101 000 дітей страждає на викривлення хребта (сколіоз).

Значення правильного підбору меблів

Величезний відсоток цих проблем виникли через «неправильні» меблі. Якщо у дитини незручне робоче місце – занизький чи занадто високий стіл, непропорційний розмір стільця відносно столу, вузька стільниця, на яку намагаються встановити ще й монітор – вона починає відволікатись, їй важко зосередитись на навчальному матеріалі.

Чому? Тому що в неї починає боліти спина, її рукам незручно писати, а зір починає напружуватись, щоб зосередитись на яскравому екрані монітору. Найменшим негативом цього будуть не дуже добрі успіхи в навчанні. Куди більш серйозними стануть негаразди зі здоров’ям – сколіоз чи порушення зору.

Як від цього вберегтися? Окрім фізичних вправ, активного способу життя та здорового відпочинку, важлива ще одна умова – правильно підібрані меблі.

Письмовий стіл як основна складова робочого місця

Письмовий стіл від FlasNnika – саме той вибір, котрий повинні зробити батьки, що вболівають за своїх дітей. Чернігівська фабрика виробляє різноманітні моделі, які відповідають всім нормативам та стандартам якості:

  • їх конструкція розроблена з урахуванням особливостей дитячої анатомії;
  • вони екологічно безпечні;
  • розміри відповідають санітарним нормам;
  • завдяки розмаїттю моделей легко підібрати екземпляр, що за функціоналом і експлуатаційними характеристиками буде повністю відповідати конкретним потребам.

Асортимент фабрики постійно поповнюється; особливо цікаві та зручні письмові столи з висотою стільниці, яка регулюється. Різноманітні надбудови та приставні системи роблять моделі надзвичайно функціональними та зручними для дитини – всі необхідні речі завжди знаходяться в зоні легкої доступності.

Оскільки підприємство постійно збільшує свої пропозиції, можна ознайомитися з каталогом на сайті FlasNnika та підібрати необхідний стіл.

ОЗНАЙОМИТИСЬ З КАТАЛОГОМ

Освіта.ua
12.11.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів