Єхануров запрошує школярів Івано-Франківщини поповнити лави морської піхоти і послужити у Феодосії

В рамках робочої поїздки напередодні навчального року на Івано-Франківщину Міністр оброни України Юрій Єхануров відвідав загальноосвітню школу у селі Верхній Ясенів Верховинського району

Єхануров запрошує школярів Івано-Франківщини поповнити лави морської піхоти і послужити у Феодосії

Школу відремонтували та відновили після повені військовослужбовці Збройних Сил України. Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони України.

Військовослужбовці розчистили територію школи, відремонтували декілька класів, обладнали клас військової допризовної підготовки та спортивний майданчик, встановивши тут спортивні снаряди.

Міністр оборони зазначив, що школа повністю готова до початку нового навчального року.

Школу у цьому селищі побудували ще у 1882 році. Саме в приміщенні цієї школи були зняті відомі фільми "Тіні забутих предків", "Кам'яна душа" та "Час збирати каміння".

Зараз у цій школі навчаються 256 учнів як з Верхніх Ясенів, так і з навколишніх сіл, розташованих високо у горах. Взимку, коли шляхи перекриваються товстим шаром снігу, школярі з високогірних сіл навіть залишаються у школі ночувати в окремому спеціально облаштованому приміщенні.

Юрій Єхануров також висловив велике сподівання на допомогу патріотично налаштованого населення Івано-Франківщини у справі формування роти морської піхоти Військово-Морських Сил України в Криму.

- Я запрошую юнаків Івано-Франківщини поповнити лави морської піхоти нашого флоту і послужити у Феодосії! Крім того, у наступному році у Севастополі відкриється військово-морський ліцей в якому зможуть навчатися хлопчаки з Прикарпаття, - підкреслив Міністр оборони України.

Освіта.ua
31.08.2008

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів