Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олена
Створення центрiв професiйноii освiти це дуже добре, тiльки у мене питання - Хто буде в них навчати? Зарплата майстра виробничого навчання 4000 тисячi гривень, в группах по 25-30 учнiв.
Наталя
Шановні освітяни вищої школи! Чи то мені так котрий рік кортить покинути катедру та піти до школи "молодим викладачем", чи то країна така?.. Чому я, кандидат наук, доцент з15-річним стажем роботи, отримую на ставку менше, ніж моя колежанка-вчитель? Хоча дисертацію вона не захищала (а це, повірте, не дуже легко і дуже коштовно), статей за свої гроші вона не видає (а наразі вимагають Скопус/Веб ов Сайнс, який коштує від 3тис.за статтю), плюс фахові за 600, плюс посібники, стажування за кордоном за свої кошти, навіть за раніше безкоштовне підвищення кваліфікації вже вимагають 1500грн, аудиторії вчителям ремонтують батьки, а не власним коштом...як ми. І, коли я зранку до ночі на роботі, бо беру півтори ставки, вона о 14.00 вже вдома. Чому?.. В мене немає відповіді. Вибачте, шановні вчителі, але потерпаємо поки ми - дошкільники і вишаки. І, коли кажеш колезі з Європи, що можеш мати 26-30 пар на тиждень, то зазвичай шокуєш вкрай. Бо там лектор читає 2-4 лекції і не пише сам усю документацію
Тарас
Для Наталя: може то вас не стосується,але за одну сесію деякі викладачі заробляють не на одну статтю :)
Наталя
Ви особисто заробляєте?? Чому кожен вчитель впевнений на 200%, що викладачі гроші лопатою гребуть??? Як мені класна керівничка сина прямим текстом каже: "Ну то у Вас там же зараз сесія, може, Ви нам проспонсоруєте купівлю меблів?".... Що за міф, що в нас головні "взяточнікі" - то врачі і викладачі???.... Зараз тих, хто починає вимагати часто і густо - здають відразу ж. У всіх є камери і телефони, а у 99% викладачів є голова на плечах і небажання втрачати роботу. Та як знаходять цей 1% - так капец, на всю страну... аби так колишніх міністрів всіх згадували... В мене наразі на півтори ставки з другою половиною дня виходить по годинам, що 9 місяців на рік я повинна працювати (навчати/займатися наукою/розробляти метод.забезпечення/організовувати дозвілля студентів) 17 год в день кожного дня, враховуючи вихідні. На тиждень - це 119 годин. І мені, вибачте, вже смішно читати, що вчителі "виступають проти 40-годинного робочого тижня".
Наталя
І взагалі, чудовий посил - замість того, щоб побачити у відповідь "так, підвищить викладачам зарплатню!"... нам кажуть "беріть хабарі, як деякі роблять, - і на все вам вистачить!" Ще додайте у кращіх традиціях "не выкабенивайся, бери". ото і вся Європа, ото такі до нас студенти зараз приходять, наче їх взагалі в школі нічому не вчили.... а може, і не вчили.
Коментувати
Катерина
А дошкільників знову немає! Я пропоную прийти і підготувати один день занять, коли немає нічого. Зацікавити дітей і дати знання на пальцях. Та ще й за копійки!
Ольга
А я 13 рокiв маю стражу, коли мене чекатимуть добавки в 21 тисячу?
Коментувати
Михайло
А зарплати вищій школі коли підніматимуть? Варто й нам професорам і доцентам висловити свої вимоги. Нас ніхто не питає яким коштом ми проводимо дослідження, їх публікуємо. Мені цікаво скільки статей у Скопусі має міністерка та її заступниця доцента зі Львова.
Синергія
Для Михайло: а ми - нпп є великі боягузи, тому нам дулю з маком!!
Коментувати
Людмила
Шановні, зверніть увагу на працівників освіти дошкільних та позашкільних навчальних закладів!!! Досить знущатися з людей! Заробітна плата найнижча! Радію за вчителів закладів загальної середньої освіти????.
Аліна Гросу
Для Людмила: підтримуємо! Дошкільна ланка забезпечує 80% ВСІХ компетенцій людини протягом шкільного навчання,школа додає лише 20 , а вихователів ігнорують, ніби їх і не існує. Цікаво: якби всі, ВСІ вихователі України не вийшли б тиждень на роботу????
Коментувати
ВЧИТЕЛЬ
Поки в Україні буде навчання безкоштовне- доти вчителі будуть бідні. ЩЕ НЕ ОДИН ПЛАТНИЙ ВУЗ НЕ ЗАКРИВСЯ,.Ще не один вчитель з платної школи чи технікума не звільнився. Нехай введуть платне навчання і перестануть з людей знімати налоги тоді буде результат. Все остальне ПОПУЛІЗМ!!!!
Смарт
Для ВЧИТЕЛЬ: придурок!! В Євросоюзі в державних вузах і школах немає плати за навчання!! А приватних вишів закрилось в Украіні- більше100!!
Коментувати
Без імені
Цікава картина вимальовується....А де ж обіцяні (хоча б) 9% підвищення заробітної плати вчителям?Що молодих підтримати, це добре...Хоча цим не заманиш випускників у школи!Спроможні опорні школи - один з важливих інструментів, як заявляє наша міністерка...На це потрібні чималі кошти.А кошти ці знайдуться за рахунок закриття шкіл в селах , адже кому болить це село і діти в цих селах? Закрити простіше простого, а як школярам вставати спозаранку ( чи снідало те дитя чи ні?), їхати хто зна куди по розбитим дорогах, а потім відсидіти 6-7 уроків ( можливо ще і голодне сидітиме, бо не всі зможуть заплатити за обід , а на це кошти не закладені)...А потім приїде втомлене додому, а ще і уроки треба буде робити...І гарантії нема, що шкільні автобуси робитимуть регелярні рейси, особливо взимку, коли дороги не чищені...Але це не хвилює наших можновладців, їхнім дітям це не загрожує!А ще ж кошти знайдуться за рахунок скорочення багатьох вчителів,яким після закриття шкіл не буде роботи ...
вчителька
Для Без імені: взагалі б скоротили МОН на половину і посадили б на ставки яку отримує вчитель вищої категорії, премію раз в рік не більше ставки, тоді було б справедливо
Коментувати
Ирина
Як виконувати всі накази та програму ми педагоги, а як платити на рівні з вчителями ми інші, дякую що завжди пам’ятаєте про дошкільників.
Людмила
Як завжди, дошкільники " ніхто і звуть і ніяк", потрібно щось робити, а то як будемо сидіти нічого не буде - страйк, не прийняти дітей пару днів.
Анонім
А дошкільники як завжди нікому не потрібні. Подякуйте що ще не забастували. Бо шкільні забастовки порівняно з дошкільними ... Вихователі не приймуть дітей, а куди батьки подінуть своїх чад?
Лілія
Як носи витирати, на руках носити, навчати їсти, та багато чого іншого - то дошкільники педагоги повинні, а як зарплати - то тільки вчителі, та вчителі... ЗАРПЛАТУ ДОШКІЛЬНИКАМ ТАКУ Ж ЯК вчителям З НАДБАВКАМИ ЗА ВЕДЕННЯ ГРУПИ, КОЖНОГО СВЯТА, ЗА КІЛЬКІСТЬ ДІТЕЙ, ЗА ТЕ ЩО ГОТОВА ДИТИНА ДО НАВЧАННЯ В ШКОЛІ...
Вчитель
Дошкільники-ну скільки можна вестись на цю лабуду. Хто з педагогів зацікавлений у низькій оплаті дошкілля. Претензії до МОН, чому оплата жебрацька, а то стравлюєте тих хто до вашої зарплати не маєє ніякого відношення.
A GV
Казали-балакали.соромно!дошкільників знову не згадали!
Коментувати