Форум.ОСВІТА.UA: платформа для спілкування освітян

Сучасна онлайн-платформа для обговорення актуальних питань у сфері освіти та навчання

Форум.ОСВІТА.UA: платформа для спілкування освітян

Командою інтернет-ресурсу Освіта.ua створено дискусійну онлайн-платформу для обговорення актуальних питань освітньої сфери та навчання.

Стати учасниками Форуму можуть вчителі, батьки, освітні експерти, керівники освітньої сфери всіх ланок, абітурієнти, учнів старших класів та всі інші особи, яких цікавлять будь-які питання у сфері освіти.

Форум.ОСВІТА.UA — це сучасний та багатофункціональний сайт із великою кількістю технічних опцій, що дозволяють налагодити цивілізований діалог і спілкування учасників на різноманітні освітні теми.

Модерація повідомлень здійснюється самими учасниками спільноти відповідно до рівнів довіри користувачів та принципів спільноти.

На форумі можна публікувати дописи та блоги, відповідати на запитання інших користувачів, ставити власні запитання про реформу освіти, загальні освітні проблеми, аспекти вашого навчання або здобуття освіти вашими дітьми та з будь-яких інших питань, що стосуються здобуття освіти у школах, професійних закладах, закладах вищої освіти тощо.

Ви також зможете допомогти іншим учасникам спільноти у вирішенні їх нагальних проблем, долучившись до вже існуючих обговорень.

Приєднуйтесь до Форум.ОСВІТА.UA та ставайте частиною великої освітньої спільноти.

Форум.ОСВІТА.UA

Освіта.ua
23.10.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ірина
Чи можуть зніматися бали, якщо в тебе є виправлення в бланках А чи Б на ЗНО??? В поясненні пишуть що в разі неправильної відповіді ви можете її виправити одним шляхом (замалювавши в бланку А), (внісши в спеціальне місце в бланку Б). Але якшо в тебе декілька виправлень чи оливо, що в тебе знімуть бали?
ммм
а нашо ви видаляєте учасника, коли він вам критику пише? класика жанрку "педкорона жме"? ваш форум не відрізняє пост, тобто допис (стартова тема учасника) від коментаря під ним. у вас коментар - це пост, допис. у меню мої дописи повинні стояти стартові теми учасника, а у вас список і власних тем, і тем, у яких учасник написав коментар. це ж як дрова зсипані під забором. я вже бачу, як з училок діти ржуть, коли вчилка показує свою неспроможність відрізнити комент від допису. нашо ви даєте вчителям хибну інфу? тоді не кажіть, що над ними знущаються за їх неосвіченість, бо є за що.