Прем’єр-міністр окреслив пріоритети в освітній сфері

Олексій Гончарук представив Програму діяльності Кабінету Міністрів України у парламенті

Прем’єр-міністр окреслив пріоритети в освітній сфері

Уряд продовжить реформу Нової української школи, створить умови для лібералізації приватних закладів освіти та змінить принципи фінансування вищої освіти. Про це під час представлення Програми діяльності Кабінету Міністрів України у парламенті сказав Прем’єр-міністр Олексій Гончарук.

«Звичайно, продовження Нової української школи. На нашу думку, це  хороший приклад, коли ми можемо взяти ту роботу, яка велася до нас і, вдосконаливши, її продовжувати. Це правильний, на нашу думку, шлях.

Також важливою є лібералізація діяльності приватних закладів, приватних шкіл, приватних дитячих садочків. Ми маємо створити умови, за яких бізнес, в тому числі, зможе надавати такі послуги», - сказав Олексій Гончарук.

Також, за словами прем’єр-міністра, система вищої освіти та науки також мають бути реформовані.

«Ми маємо перестати витрачати державні кошти на стіни і приміщення. Натомість маємо запровадити такий адресний підхід, де, отримуючи стипендію та інші стимулюючі виплати, гранти, ми будемо надавати можливість талановитим людям, які хочуть здобувати освіту і  займатися наукою, розвиватися. Ми маємо створювати правильні стимули нашими грошима, а не дотувати неефективність», - підкреслив прем’єр-міністр.

Освіта.ua
04.10.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Самосад
На Гриневич за три роки критики було мнеше, ніж на цю малолітню міністерку за півтора місяці. Може пані Новосад не туди попала! Пора вже на Ладижин?? На підвищення кваліфи в рідну школу.
Гриценко
Гончарук, новосад, Стидний, шаров- це антиукраінські елементи, вороги молоді і учительства. Крапка!
Учитель
Чергові соросівські підстилки продовжують політику знищення української науки і освіти. Добра від нинішньої влади не чекаю. Під нинішньою владою маю на увазі не блазня Зелю (який нічого не вирішує, а просто грає роль "президента"), а його господаря - олігарха Бєню Коломойського.
Оксанка Суми
Включила російський канал- гарний концерт. В школі щось позавчора буркнув директор, ми випили фужер шампанського з подругою..: свято!!?
Не знаю що і казати
Програма- скільки шкіл , коледжів збудуємо, нада о житла вченим , вчителям.А тут читаю- скоротити, забрати, реформувати..— .а шоб Ви здорові були, не гарні люди!!!
Коментувати
Сергей Лимонов
Освітній сайт- День працівників освіти- ні поздоровлень - ні натяку на свято! Пусто! Вам ще потрібні приклади недбальського ставлення до освітян з боку державних "слуг"!
Для Сергей Лимонов:
Міністриня ще не навчилася грамотно писати. Обпеклася на поздоровленні до 1 вересня, тому боїться, щоб знову не наробити помилок.
Сергей Лимонов
Міністриня ще не навчилася грамотно писати- так нехай найме грамотного спіч-райтера ( по- модньому),а то ні собі-ні людям! А ще скажу неприємну правду ( гірко-кислу як лимон) : Гройсман і Гриневич будуть нам ,освітчнам, згадуватися як солодка диня , а не редька гірка з новими керманичами !
Коментувати
Кравченко Р. П.
Найслабший прем‘єр, найбездарніша міністр. Приіхали , друзі. Всі пройшли вишкіл на Заході , а патріотизму , відданості Украіні — не має
Валентин Радченко
Якщо ,прем’єр за автономію шкіл я за, але міняйте Трудовий кодекс ,введіть контрактну форму праці для вчителів та директорів ,виділяйте кошти цілеспрямовано на заклад освіти і чекайте результатів плюс введіть правило ,що батьки також несуть відповідальність за дії своїх чад,а не школа повинна відповідати. Учні ,які порушують правила поведінки в учбовому закладі До 3х раз ,направляються до психолога,а потім шукають інший навчальний заклад,або переводяться на екстернатну форму навчання,як в США,або якась трудотерапія А то за нашими законами експлуатація дітей заборонена на роботу їм не можна,а як в спортшколах займатися,тягати штанги там чи гирі то це спорт, а як взяти віник ,щоб підмести папір,який розкидав сам учень чи учениця то це експлуатація дитячої праці та булінг з боку вчителів Правила поведінки в школі --це булінг виявляється.Я за те щоб в МОН приймали після 10років педстажу в школі або в дитсадку ,тоді буде якийсь порядок
mmm
Я так розумію, що тут китикують, на рівні пропаганди, соски, хазяявам яких можут перекрити кормушку.
Крекінг
Пани Вчителі!! Це ми таких украіноненависників виховали- Гончарук і Новосад та ін. Вони відверто служать західному капіталу, Мвф , Світовому банку, банді Сороса : закривають сільські школи, щоб дешевше Земелька була; нищать вчительство, бо з дурнями легше справитись; закривають університети, відбирають стипендіі,щоб зламати супротив інтелігенціі. Ім потрібні голі пту - для обслуги хазяів. Господи, яка ж свідомість у цих зайд, манкуртів чи колаборантів! ?
XY
Для Крекінг: Допрыгались обезъяны майдауновские???!!!
mmm
Для XY: а при чем тут майдан? училки за кого голосовали? За Зеленського. так чого тепер соплі розпустили? програму вони його читали, якої не було? кожен собі намалював рожеву картінку - жріть тепер.
Коментувати
Торба
Ці тези прем’єра дійсно малозрозумілі. Потрібно більш зрозуміло висловлюватись.
Іван
Скільки ж серед освітян змієподібних створінь! аж жах бере.все не так,а як-не знаю!
Сергей Лимонов
Для Іван: Скільки ж серед освітян зебанутих створінь!
Оооо
Для Сергей Лимонов: слышь, майданутый, чья б корова мычала.
mmm
Для Сергей Лимонов: в точку. недальоких, самі ж його обрали, тепер плачуть. ну як завжди, короче.
Коментувати
Свято Бездарів
Такого примітивного прем’єра ще не було ! Видно що цей бовдур не вчився ніколи, окрім курсів Мауп. Що значить- лібералізувати приватну освіту? Куди ще?? Або: що це за вираз- ми не будемо фінансувати стіни??? А дурнів будемо?? Хоть би одну програму краіни ЄС прочитало із своєю коханкою Новосад?!! Подивіться на Польщу- скільки збудовано шкіл, університетів, гуртожитків, лабараторій,а наше урядове чудо - що верзе?? Тупо виконує вказівки Сороса- мвф! Отже Слуга народу- Слуга Мвф !!
mmm
Для Свято Бездарів: так ви вже дурнів випустили. ось він - ваш продукт. 2. небудування шкіль ви йому зарано приписуєте. 3. те, що ви йому приписуєте будування шкіл каже про вашу необізнаність - сьогодні школи будує мер міста або голова села, саме громада зараз відповідає за коробку з діркою для світла - будівлю. а в загалі, твій комент такий тупий, як і школа, що тебе випустила.
Голова ОТГ хочет всё закрыть в селе
Громада,то есть ОТГ, думает не о школах,не о детях,а о том,как всё,что можно,- позакрыаать. И земельки себе лично нахапаться( наш голова нахапаться немеряно,себе,родственникам и всем приближённым).
Коментувати
ОХОХО
Тупість видно навіть у назві проекту - "Нова українська школа". І як довго вона буде новою? Що потім робити з цією назвою? Ну наступна реформа і потрібно буде називати - "Ще більш новіша школа". Якщо є нова, то є й стара? Чим вона нова? Якщо назва така, то який тоді вміст?
Вовочка
Для ОХОХО: Анекдот: Учням задали скласти кросворд про школу. Вовочка тягне руку. Запитання кросворду "Сучасна школа в Україні", 3 букви, посередині У. Вчителька : "Вовочка, що???!!", а Вовочка у відповідь:"Так це ж НУШ, а ви про що подумали?"
mmm
Для ОХОХО: новою буде поки усі класи не отримают сучасну прогарму і комунікативний підхід, методики викладання. з таким пропалченим кодлом як ти и ко, буде це ще довго.
Коментувати
Сергей Лимонов
Не до $4000, но даже на 4 тыс. грн нет денег в бюджете-2020 повысить зарплаты учителям, - Гончаренко. ВИДЕО Нардеп из фракции "Европейской солидарности" Алексей Гончаренко раскртиковал правящую коалицию за отсутствие планов по повышению зарплат учителям. Как передает Цензор.НЕТ, об этом сообщается в Фейсбуке "Европейской солидарности". В сообщении отмечается: "Сегодня вся Украина празднует наступающий День учителя. 500 тысяч украинских учителей, которые создают будущее нашей страны, действительно заслуживают слова благодарности. Лучшим подарком для учителей было бы, если бы правительство пришло и сказало: "Мы хотим повысить вам материальное обеспечение. Пусть не до 4000 $, как обещали на выборах, но хотя бы на 4000 гривен, как это сделала предыдущая преступная власть". Но таких планов в бюджете 2020 - нет - Алексей Гончаренко с трибуны ВР.
Гость
Для Сергей Лимонов: Гончаренко такое же трепло, которое все время во власти и которому удаётся повышать материальное благосостояние только для себя, никогда нигде не работавшего, кроме депутатства. Что ж он не заботился об учителях, когда был в партии власти?
Сергей Лимонов
А в чому він не правий ?
Коментувати
Так- так - так
Як можна стільки помилок наробити у статті та ще й на сайті освіта . Юа ? Невже усі там такі безграмотні?
Нутойщо
Для Так- так - так: вчителько, іди вже спати!
Сергей Лимонов
Голосуйте за слугу народа Зеленського ! Ідіоти калібровані!
ЗомбиЛимон
Ваше счастье в том, что Вы не понимаете, что Вы ещё больший идиот-зомби.
Коментувати