Osvita.ua Новини МОН розробить план реалізації Програми уряду
МОН розробить план реалізації Програми уряду

Відомство розробить план заходів, який покроково визначить реалізацію Програми уряду

МОН розробить план реалізації Програми уряду

Найближчим часом Міністерство освіти і науки розробить чіткий план заходів, у якому буде покроково визначено, як саме відомство досягатиме цілей, визначених Програмою діяльності Кабінету Міністрів у сфері освіти і науки. Про це повідомили у Міністерстві освіти.

За словами міністра освіти Ганни Новосад, документ встановлює основні пріоритети, на які міністерство мусить орієнтуватись під час подальшої роботи.

«Дуже важливо, що це не абстрактні цілі, а конкретні вимоги з індикаторами, за якими мірятимуть успіх політик. Так само, як швидкість поступу учня залежить від чіткості поставлених освітніх цілей, так і успіх урядування залежить від того, наскільки вимірюваними можуть бути ваші результати. Я переконана, що такий підхід значно підвищить продуктивність нашої роботи», — відзначила міністр освіти і науки Ганна Новосад.

Як відомо, Програма діяльності уряду передбачає 5 цілей для Міністерства освіти і науки, які відомство має виконати за наступні 5 років. Успіх вимірюватимуть за конкретними індикаторами, які також передбачені програмою.

Документ був затверджений на засіданні Кабінету Міністрів 29 вересня 2019 року.

Програма уряду: стратегічні цілі в освіті і науці

Освіта.ua
01.10.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Украінець
Дорога молодь, депутати Зе, міністри!! На Вас велика відповідальність. Але Вас західні радники напівсвідомо налаштовують проти народу. Якщо Ви і в подальшому будете вести такий курс, діяти як вар‘яти, то люди вас возненавидять. Будуть Ненавидіти!! Ви дієте , як переможці з переможеними. Ми - українці, нікому себе не дамо поневолити!!Якщо не одумаєтеся- ми Вас проклянемо. Не руйнуйте освіту . Не знущайтеся з нас!
Болить серце
Для Украінець: молодь стала антиукраінською, нищить все державне. Під виглядом боротьби із корупцією! Діти, пані Ганно, ви пішли не тим шляхом!!!! Ви виглядаєте гірше Януковича- Табачника! Ті крали, а ви як фаші все знищуєте!!
Цель слуг народа
Их цель- выгнать народ с земель. Гончарук ведь уже прямо заявил,что начнут с закрытия сельских школ. А не с уменьшения аппетитов судей,прокуроров и другого балласта.-Продать выгодно последнее - землю- вот их цель.
Коментувати
Сергей Лимонов
Про жебрацьку зарплату вчителів-ані пари з уст !"Сподобалася " також теза про рівні можливості сільських випускників та міських- закриваючи сільські школи якраз досягнете рівня міста! ПиСи сьогодні прийшло розпорядження з райво про обов’язкову диференціацію виплати за "престижність"( було до останнього часу 20%) : кому залишити "20-кому 15-кому 10-а кому й 5! Знаю-знаю: багатьом давно платять мінімум : як яблуко розбрату та проклятуща псевдо"престижність! Вже у скількох урядів сверблять руки на її відміну- бо ж це не судді-прокурори- мєнти-поліціянти і Офіс Президента ( або РНБО-збільшено фінансування в 157 раз!)- отака от турбота про вчителя-лише співатимуть дифірамби на день Вчителя-гидко й бридко від цього всього лицемірства !

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!